Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Введення, редагування та форматування текстової інформації

 

Перед початком введення відповідної інформації до місцезаповнювача його потрібно виділити. Якщо призначення місцезаповнювача – текстова інформація, то її вводять з клавіатури або використовують готовий текстовий документ Word. При роботі з текстом існує три способи форматування. По-перше, можна змінити шрифт тексту. По-друге, можна змінити розмір тексту. По-третє, можна змінити його зовнішній вигляд, використавши прийоми форматування. Слід пам'ятати — параметри шрифту (вид і розмір) будуть такими, які встановлені для даного місцезаповнювача за умовчання.

При роботі з текстом слід дотримуватись такої поради – не використовувати в одному слайді більше трьох різних шрифтів. Значення такого обмеження дуже просте: один шрифт для подавання нової інформації, другий — щоб привернути увагу, а третій – для виділення найбільш важливої інформації. Введення тексту з Word здійснюється через буфер обміну. Взагалі, заповнення полів введення слайдів текстовою інформацією, її редагування та копіювання нічим не відрізняється від таких самих дій над текстом у Word. Дуже корисний засіб PowerPoint — форматування за зразком. За його допомогою можна зробити більше, ніж просто скопіювати шрифти та атрибути тексту, — форматування за зразком повністю копіює всі установки форматування тексту.

Скільки повинно бути тексту на слайді? Головне — зробити презентацію одночасно інформативною та привабливою для глядача. Кожний слайд повинен бути зрозумілим, коротким і містити ємні, короткі фрази.

Шрифти поділяються на два класи: виділяючі і текстові. Перші — більші за розміром і товщиною, ніж текстові. Їх використовують у заголовках, підзаголовках, логотипах, зверненнях та у випадках, коли виникає необхідність підкреслити якусь фразу. При створенні презентації слід приділяти увагу кольору шрифту і кольору фону слайда для збільшення його читабельності. Найвищу читабельність забезпечує чорний колір шрифту на жовтому або білому фоні слайда.

 


Читайте також:

 1. III.4 Форматування тексту.
 2. Або зі зберігання інформації та забезпечення доступу до неї, за умови, що ця особа не могла знати про незаконність розповсюдження інформації.
 3. Алгоритм надання провізором належної інформації про безрецептурний ЛП під час здійснення фармацевтичної опіки при симптоматичному лікуванні уражень шкіри
 4. Алгоритми захисту цифрової просторової інформації
 5. Алфавітний підхід до вимірювання кількості інформації.
 6. Аналіз зовнішньої інформації
 7. Аналіз інформації та постановка задачі дослідження
 8. Аналіз та інтерпретація інформації
 9. Аналіз та компонування інформації для проекту
 10. Аналіз та узагальнення отриманої інформації.
 11. Аналіз якості виробничої інформації
 12. Аналітико-синтетична переробка інформації
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Збереження презентації | Електронні джерела

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.