Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Опис робочого проекту та робочої документації

 

Робочий проект містить розділи в яких вирішуються наступні питання:

1 Забезпечення виробництва вихідною сировиною, матеріалами, енергією, водою та іншими ресурсами.

2 Створення раціональних транспортних потоків.

3 Спеціалізації і кооперування виробництва, а також зв’язків нового підприємства з іншими галузями.

4 Широкого використання прогресивних технологічних процесів для виготовлення основних виробів, що забезпечують високу продуктивність праці.

5 Організації та економіки виробництва, застосування автоматизованих систем управління.

6 Забезпечення кадрами.

7 Використання території, відведеної під забудову, і вибір оптимального варіанту генерального плану.

8 Об’ємно-планувальних архітектурних і конструктивних рішень, основних завдань споруд при забезпеченні їх високого архітектурного якості, номенклатури будівельних матеріалів, інженерного устаткування будівель.

9 Створення умов для наукової організації праці та побутового обслуговування працюючих.

10 Забезпечення житлово-побутових умов працюючих.

11 Організації будівництва і тривалості його здійснення.

12 Вартість будівництва.

13 Розробки основних техніко-економічних показників роботи нового підприємства, включаючи продуктивність праці, собівартість продукції, рентабельність виробництва, рівень механізації і автоматизації, енергоозброєність, економічну ефективність капітальних вкладень.

До технічного проекту складається паспорт відповідно до еталону, затвердженого міністерством або відомством.

Робочий проект, який розробляється на основі завдання на проектування та повинен містити:

- Загальну пояснювальну записку з коротким викладом змісту проекту і зіставленням можливих варіантів, на основі якої прийнято проектні рішення та запропоновано черги будівництва, а також з матеріалами, що підтверджують відповідність проекту діючим нормам і правилам.

- Техніко-економічну частину.

- Генеральний план і транспорт.

- Технологічну частину.

- Організацію праці та систему управління виробництвом.

- Будівельну частину.

- Організацію будівництва.

- Кошторисну частину.

- Житлове будівництво.

Стрижневою, визначальною частиною проекту є технологічна частина. В результаті розробки технологічної частини складального процесу в робочому проекті повинні бути наведені: схеми і технологічні карти збирання; відомості про використовуване оснащення і інструменти; відомості потрібного часу на складання складальних одиниць; час, необхідний на виконання операцій і розряд роботи. У результаті розробки технологічної частини механічного процесу виготовлення деталей у робочому проекті повинні бути представлені: робочі креслення заготовок з розрахунком і зазначенням припусків; обгрунтування вибору технологічних баз при обробці; маршрутні і технологічні карти обробки за встановленою формою; розрахунки та вибір режимів різання за нормативами часу; креслення, що ілюструють технологічні процеси обробки за операціями, переходами і позиціями з зображенням налаштування верстатів.

На підставі розроблених технологічних процесів виготовлення виробів в робочому проекті проводяться розрахунки з визначення кількості основного і допоміжного обладнання, ріжучого і допоміжного інструменту і технологічної оснастки, необхідної для виконання програми випуску.

У робочому проекті мають бути розроблені допоміжні системи: транспортна та складська, ремонтного і технічного обслуговування, інструментозабезпечення, контролю якості виробів, забезпечення охорони праці працюючих, підготовки та управління виробничим процесом. На підставі розрахованих площ виробничих ділянок і допоміжних відділень у робочому проекті проводять компонування цеху і планування обладнання.

У робочому проекті передбачені спеціальні частини, присвячені розробці будівлі для проектування: архітектурно-будівельної частини, енергетичної частини з визначенням річної потреби в електроенергії, стиснутому повітрі, парі, воді; санітарно-технічної частини - водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції, освітлення.

Всі матеріали, отримані в період проектування, подаються у пояснювальній записці до проекту.

Після затвердження робочого проекту розробляють робочу документацію, до складу якої входять: робочі креслення будівлі, фундаментів, спеціального обладнання, технологічної оснастки та інших нестандартних засобів та пристроїв. Туди ж входить кошторисна документація з визначення вартості створення нового або реконструкції діючого виробництва; відомості обсягів будівельних і монтажних робіт; відомості та зведені відомості потреби в матеріалах; збірники специфікацій обладнання; опитувальні листи та габаритні креслення на відповідні види обладнання та виробів; проектно-кошторисна документація на будівництво будинку; вихідні вимоги до розробки конструкторської документації на нестандартне обладнання.

Для великих і складних цехів з розвиненим підземним господарством і при використанні безперервного транспорту, що перетинає багатоповерхові перекриття, рекомендується складати зведені монтажні плани і розрізи по корпусу.

Робочі креслення будівель і споруд, а також їх прив’язку до генерального плану заводу виконують при будівництві за індивідуальними проектами. На цьому етапі проектування виконують креслення нетипових пристроїв, що відносяться до охорони праці та техніки безпеки; складають відомості матеріалів, конструкцій і напівфабрикатів, необхідні для будівництва; складають кошторис відповідно до обсягу робіт, що визначаються за робочими кресленнями.

Робочі креслення розробляються по всіх частинах проекту: архітектурно-будівельній, санітарно-технічній, технологічній, транспортній та за генеральним планом.

Проектування механоскладального виробництва ведуть у відповідності з діючими нормами, правилами, інструкціями та стандартами, а потім розроблені проекти піддають експертизі. Експертиза проектів і кошторисів призначена для того, щоб забезпечити високий технічний рівень проектних рішень, прогресивні техніко-економічні показники і найбільшу ефективність капітальних вкладень. Після проведення експертизи проект затверджують відповідні організації.

 


Читайте також:

  1. Active-HDL як сучасна система автоматизованого проектування ВІС.
  2. V. Робоче проектування та авторський нагляд.
  3. VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій
  4. VII. Етап проектування
  5. VII. Етап проектування
  6. Автоматизація проектування напівзамовлених ВІС.
  7. Активність, мобільність і міграція робочої сили
  8. Актуальність проекту
  9. Актуальність проекту
  10. Актуальність проекту
  11. Аналіз використання робочого часу на підприємстві
  12. Аналіз використання робочої сили




Переглядів: 735

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Засоби для передачі деталей від одного робочого місця до іншого, а також для доставки заготовок зі складу до робочих місць. | Опис інтер’єру спроектованої механоскладальної дільниці

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.