Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Автомобільні дороги загального користування

Рис. 1.1. Класифікація автомобільних доріг загального користування

Згідно з постановою, до магістральних належать автомобільні дороги, суміщені з міжнародними транспортними коридорами та міжнародними автомагістралями категорії «Є».

До регіональних — автомобільні дороги, що з'єднують столицю України - місто Київ - з адміністративним центром Автономної Республіки Крим, адміністративними центрами областей та містами державного підпорядкування; автомобільні дороги, що з'єднують основні міжнародні прикордонні пункти пропуску автомобільного транспорту, морські порти та аеропорти міжнародного значення, найважливіші об'єкти національного культурного надбання, курортні зони та великі промислові і культурні центри країни з дорогами, адміністративними центрами областей та містами державного підпорядкування.

До територіальних — автомобільні дороги, що з'єднують адміністративні центри Автономної Республіки Крим і областей між собою та з адміністративними центрами районів, містами обласного підпорядкування, а також міста обласного підпорядкування і адміністративні центри районів між собою; автомобільні дороги, що з'єднують з магістральними та регіональними дорогами основні аеропорти, морські та річкові порти, залізничні вузли, курорти, об'єкти національного культурного надбання та природно-заповідного фонду, прикордонні автомобільні пункти пропуску міжнародного та міждержавного значення.

До районних — автомобільні дороги, що з'єднують адміністративні центри районів з населеними пунктами в межах району та населені пункти району між собою; автомобільні дороги, що з'єднують населені пункти в межах району із залізничними станціями, аеропортами, річковими портами, об'єктами національного культурного надбання та природно-заповідного фонду з мережею інших доріг загального користування; під'їзди до прикордонних пунктів пропуску автомобільного транспорту.


Читайте також:

 1. Автомобільні аварії.
 2. Автомобільні акумуляторні батареї
 3. Автомобільні ваги з залізобетонною платформою
 4. Автомобільні ваги з металевоюплатформою
 5. Автомобільні ваги із застосуванням цифрових датчиків
 6. Автомобільні газонаповнювальні компресорні станції
 7. Автомобільні дороги.
 8. Автомобільні електроні ваги CAS RW-15P
 9. Алгоритм побудови калібрувального графіка для визначення загального білка сироватки крові
 10. Алгоритм побудови калібрувального графіка для визначення загального білка сироватки крові
 11. Аналіз комплексних статей витрат: витрат на утримання та експлуатацію устаткуван­ня, цехові, загальногосподарські, поза виробничі витрати.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Характеристика мережі автомобільних доріг України | Лекція _____

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.