Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

До написання дипломноїроботи допускаються студенти, які виконали всі вимоги навчального плану і успішно здали державні кваліфікаційні іспити.

До захисту дипломних робіт допускаються студенти, які в визначений термін виконали дипломну роботу і успішно пройшли попередній захист на кафедрі. Списки студентів, допущених до захисту дипломних робіт, подаються в Державну екзаменаційну комісію (ДЕК).

Дипломнаробота – це кваліфікаційна праця, спрямована на те, щоб довести ДЕК, що її автор повністю сформувався як фахівець відповідного освітньо-професійного рівня і заслуговує присвоєння цієї кваліфікації. Для цього студент повинен у тексті випускної роботи підкреслити свій особистий внесок та ступінь самостійності, обґрунтувати використані методи досліджень та достовірність отриманих результатів. Нарешті правильними повинні бути як по змісту, так і по формі пояснювальна записка, доповідь та ілюстрації під час виступу в ДЕК.

Для того, щоб дипломна робота стала зразковою працею, вона повинна відповідати таким вимогам:

– бути актуальною;

– мати мету та сформульовані задачі;

– мати практичне значення;

– використовувати коректні та адекватні методи дослідження.

Виконання дипломної роботи передбачає основні цілі:

– поглиблення, розширення та систематизацію теоретичних знань і практичних навичок, отриманих студентом за весь період навчання за спеціальністю;

– оволодіння методиками теоретичного та експериментального дослідження при розв’язанні конкретних правових, політичних, економічних та соціальних проблем, пов’язаних з аналізом та розробкою рекомендацій для прийняття відповідних управлінських рішень у галузі туризму;

– розвиток навичок пошуку та систематизації інформації, з застосуванням автоматизованих інформаційних систем та технологій, математичних методів обробки інформації, моделювання та прогнозування;

– розвиток вмінь та навичок в проведенні самостійних аналітичних робіт, а також оволодіння методами та формами їх виконання;

– визначення підготовленості студента для самостійного аналізу та викладу матеріалу, вміння захищати свою роботу перед Державною екзаменаційною комісією.

Головне завдання спеціаліста з туризму полягає в проведенні аналізу діяльності досліджуваного об’єкта і в розробленні пропозицій для прийняття рішень за результатами цього аналізу. В сучасних умовах розбудови державності України особливу значимість мають питання, пов’язані з правовими аспектами діяльності державних та підприємницьких структур, їх забезпеченням діловою інформацією, проведенням PR кампаній, створенням відповідного іміджу тощо.

Ось чому дипломна робота повинна носити науково-практичний характер, включаючи і проблемний, відмінність якого полягає у вмінні аналізувати, досліджувати проблему з допомогою наукових методів, синтезувати та узагальнювати накопичений в процесі аналізу матеріал, а також розробляти рекомендації на рівні оперативних, тактичних та стратегічних рішень.

Виконана дипломна робота подається на перевірку керівнику дипломноїроботи для перевірки і підпису. Далі роботу перевіряє нормоконтролер, який ставить підпис та допускає роботу до захисту. У випадку недодержання вимог, які обговорені в методичних вказівках та недодержання загальних стандартів, робота не допускається до захисту.

Робота на нормоконтроль подається за місяць до захисту. У випадку недодержання часових рамок, робота з боку нормоконтролера, також може бути не допущена до захисту.

Після перевірки пояснювальної записки, керівник складає відгук про роботу студента над дипломною роботою.

Дипломнаробота підписана керівником, надається для попереднього захисту в робочу комісію кафедри. Робоча комісія, як правило, працює на протязі 7 – 10 днів за місяць перед початком роботи ДЕК. Комісія кафедри складається з трьох-чотирьох викладачів, призначених завідуючим кафедрою.

Після розгляду комісії дипломну роботу надають завідувачу кафедрою для додаткової перевірки і підпису.

У випадку, коли робоча комісія прийме рішення про невідповідність даної роботи існуючим вимогам і на цій підставі не допускає студента до захисту роботи, це питання розглядається на засіданні кафедри з участю студента і керівника роботи. Протокол засідання кафедри надається в деканат факультету.

Після позитивного рішення робочої комісії, дипломну роботу направляють на рецензію спеціалісту відповідного профілю. До рецензування залучаються фахівці, які працюють в галузі туризму (готельному та ресторанному бізнесі), а також представники професорсько-викладацького складу з інших кафедр.

Захист дипломної роботи проходить по черзі, відповідно складеному графіку. Список складається секретарем ДЕК з урахуванням бажань студентів, які захищаються.

 


Читайте також:

  1. I. Загальні збори АТ
  2. I. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  3. I. Загальні положення
  4. II. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
  5. IX. Відомості про військовий облік
  6. IX. Відомості про військовий облік
  7. Q Конституція України від 28 червня 1996 р. // Відомості Верховної Ради України – 1996 - № 30 – Ст. 141
  8. V Практично всі психічні процеси роблять свій внесок в специфіку організації свідомості та самосвідомості.
  9. XXXIII. ЗАГАЛЬНІ ПРОФЕСІЇ (У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ГОСПОДАРСТВА)
  10. А) загальні критерії
  11. Білковий обмін: загальні відомості
  12. Біографічні відомості




Переглядів: 452

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ПЕРЕДМОВА | ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.