Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Порядок виконання кваліфікаційної роботи

Перед початком експлуатаційної та ремонтної практики керівник видає студентові завдання на збір додаткової інформації для виконання кваліфікаційної роботи.

В дев’ятому семестрі на всіх профілюючих кафедрах студенти виконують курсові проекти та роботи, як правило, виходячи з вибраної теми кваліфікаційної роботи для подальшого використання цих матеріалів.

Остаточне закріплення теми кваліфікаційної роботи оформлюється наказом ректора університету перед направленням студента на переддипломну практику. Одночасно студент отримує завдання на кваліфікаційну роботу, яке складається керівником та затверджується завідувачем кафедри.

Керівник разом із студентом на протязі першого тижня проектування розробляє календарний графік з зазначенням терміна виконання окремих розділів роботи, здійснює методичне та організаційне керування, систематично проводить консультації та контролює виконання кваліфікаційної роботи.

Студент може виконувати кваліфікаційну роботу в спеціально обладнаних аудиторіях університету під безпосереднім керівництвом викладача або самостійно, використовуючи науково – технічну літературу, довідники, типові проекти ті інші джерела.

Кожні два тижні студент повинен звітувати перед своїм керівником, який, в свою чергу, сповіщає про це завідувача кафедри. Завідувачі кафедрами в установлений термін подають в деканат відомості про хід виконання кваліфікаційної роботи на кафедрі.

Якщо студент – виконавець кваліфікаційної роботи на протязі місяця без причин не приступив до виконання або не виконує план – графік, він, за представленням керівника та рішенням кафедри, відраховується із університету в зв’язку з невиконанням вимог навчального процесу.

Випускаючі кафедри розробляють та забезпечують студентів – виконавців кваліфікаційної роботи методичними вказівками для виконання.

Кваліфікаційна робота повинна розкривати питання технології, комплексної механізації, наукової організації праці, безпеки життєдіяльності та економічного обґрунтування ефективності.

Закінчена та перевірена кваліфікаційна робота підписується студентом, консультантами, нормоконтролером і подається керівникові.

Керівник кваліфікаційної роботи, після її перегляду та підписання, складає письмовий відгук про виконану студентом роботу. У ньому керівник відмічає якість виконаної роботи, її позитивні та негативні сторони, ініціативу, проявлену студентом, тощо.

Кваліфікаційна робота разом з відгуком подається завідувачу кафедри, який, після ознайомлення, вирішує питання про допуск студента до захисту.

В разі позитивного рішення завідувач кафедри ставить свій підпис на титульному аркуші, а в разі негативного – питання вирішується на засіданні кафедри з участю керівника. Протокол засідання кафедри через декана факультету, подається на затвердження ректорові університету.

Допущений до захисту кваліфікаційної роботи направляється на рецензію. Склад рецензентів затверджується деканом за представленням завідувачів кафедрами. Рецензентами можуть бути інженери – механіки викладачі університету, що не працюють на кафедрі, на якій виконується дипломний проект, або високо­кваліфіковані спеціалісти сільськогосподарського виробництва.

На кваліфікаційні роботи, які виконані на замовлення підприємств, установ, господарств, рецензії подаються замовниками.

Деканат факультету знайомить студента – виконавця кваліфікаційної роботи з рецензією і направляє кваліфікаційну роботу разом з рецензією в ДЕК на захист.


Читайте також:

  1. I. Аналіз контрольної роботи.
  2. I.1. Порядок збільшення розміру статутного капіталу АТ за рахунок додаткових внесків у разі закритого (приватного) розміщення акцій
  3. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  4. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  5. II.ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  6. III. Виконання бюджету
  7. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  8. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  9. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  10. III. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  11. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  12. IV Етап: Вибір стратегії керування виявленими ризиками й виділення пріоритетних напрямків роботи




Переглядів: 386

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАННЯ І СТРУКТУРА КваліфікаційниХ РОБІТ БАКАЛАВРІВ І СПЕЦІАЛІСТІВ | Організація захисту кваліфікаційних робіт

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.008 сек.