Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Бюлетені та інші інформаційні матеріали, електронні видання

Гарною формою комунікації органів місцевого самоврядування є видання бюлетенів та інших друкованих інформаційних матеріалів. На жаль, муніципальна практика таких матеріалів в Україні є достатньо слабкою. Між тим бюлетень органу місцевого самоврядування – це дуже ефективний засіб інформування підрозділів і поса­дових осіб в органах місцевого самоврядування, які не мають своїх сайтів в мережі Інтернет і діють у місцевостях, де є обмежений доступ до Інтернету. Закон України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» прямо передбачає заснування органами місцевого самоврядування для ін­формування про свою діяльність відомостей, бюлетенів, збірників, інформа­ційних листків тощо як офіційних видань.

Такі бюлетені можуть реєструватися в порядку, встановленому для реєстрації друкованих засобів масової інформації, але також можуть надсилатися в підрозділи органу за підписом керівника як інформаційний матеріал до ознайомлення. Адже відповідно до ст. 14 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» інформаційні матеріали та документація, що видаються підприємствами, організаціями, навчальними за­кладами і науковими установами з метою використання їх у своїй діяльності не підлягають державній реєстрації.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та ор­ганів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» у відомостях, бюлетенях, збірниках, ін­формаційних листках тощо офіційно публікуються нормативно-правові акти органів місцевого самоврядування, інші нормативно-правові акти.

В інформаційних виданнях можуть також розміщуватись:

· тематична інформація про діяльність органу самоврядування його посадових осіб;

· роз’яснювальні матеріали, які стосуються діяльності підрозділів;

· інформація про зміни в законодавстві, що стосуються діяльності органу місцевого самоврядування та його посадових осіб;

· інформація про передові муніципальні практики, про досвід вирішення певних самоврядних, управлін­ських проблем;

· оголошення (у т.ч. про конкурси на заміщення вакантних посад) тощо. •

Варто також приділяти належну увагу випуску інформаційно-презентаційних матеріалів, спрямованих на промоцію (просування) громади в регіональному, загальнодержавному та міжнародному просторі. Такі матері­али мають містити добре продуману та грамотно скомпоновану добірку інформації з відповідними графічними матеріалами, ілюстраціями тощо. При цьому характер подання матеріалу має сприяти досягненню конкретної цілі видання (залучення інвестицій, залучення туристів, позиціонування міста як регіонального або галузевого центру, розвиток міжнародних зв’язків тощо) та методу його поширення до кінцевої аудиторії.

Досить ефективною сучасною формою подання інформації є електронні інформаційні матеріали на циф­рових носіях (CD, DVD диски, тощо). У цьому форматі найчастіше виготовляються електронні бази даних (місце­ві акти, каталоги послуг тощо) та презентаційно-промоційні матеріали. До переваг таких носіїв інформації слід віднести мультимедійні можливості (фото, звук, відео, слайд-шоу тощо), можливості використання інтегрованих систем пошуку, а також великий обсяг інформації, який вміщує цифровий носій.

Поряд з цим слід мати на увазі: як свідчить практика, паперові видання забезпечують практично гарантовану та швидку реакцію отримувача, натомість далеко не кожний диск буде відкритий на комп’ютері. Тому окремі мате­ріали, розраховані на гарантоване сприйняття та прочитання, слід видавати у традиційному друкованому форматі.

Електронні версії всіх інформаційних видань доцільно розміщувати на офіційному веб-сайті для скачуван­ня користувачами.

 


Читайте також:

  1. А. Видання прав актів управління
  2. Автомати­зовані інформаційні систе­ми для техніч­ного аналізу товар­них, фондових та валют­них ринків.
  3. Аналогові обчислювальні електронні машини.
  4. Багатоелектронні атоми.
  5. Видання. Поліграфічне виконання. Терміни та визначення
  6. Вимірювальні інформаційні системи та задачі, які вони вирішують.
  7. Виникнення, суть і функції грошей. Особливості функціонування паперових грошей за сучасних умов. Роль золота. «Електронні гроші».
  8. Візуальні та інформаційні мистецтва: гіперреалізм, концептуалізм, бодіарт, лендарт та ін.
  9. Газетні видання
  10. Геоінформаційні системи
  11. Глобальні геоінформаційні системи




Переглядів: 1377

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Форми інформування громади | Офіційний сайт

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.