Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Фізкультхвилинка.

Слова промовляє логопед Рухи виконують діти
Починається весна Оплески.
Кап-кап, кап-кап. "Отрушують" воду з рук.
Навіть добрий сніговик, Щось осів і майже зник. Прогинають спину, опускають голову на груди.
Слізки ллє як із відра... Так, так, так. Почергово "збирають слізки" в долоню з очей.
Але біжить веселий По полях, по луках, селах Наш дружок, Веселенький струмок. Перебирають пальчиками е повітрі, імітуючи струмок.
Скрізь пташки заспівали: Горобчики, синички. Піднімають руки через сторони вгору-вниз.
Чік-чік, Рі-рі-рі. Так весну зустріли всі. 3 допомогою долонь роблять дзьоб, ритмічно відкривають і закривають його.

Закріплення нового матеріалу.

5.1.Послухайте і визначте місце звука [р’]у словах:

мріяти, поряд, зоря, обрій, брід, пиріг, снігурі, доріжка, повітря, буряк, моря, корівка, чарівник, рівчак, рябий, рік, рядок, багряний.

5.2.Послухайте і визначте місце звука [л’]у словах:

льоток, льонок, льодовик, літній, біль, пляшка, пляма, шкільний, клятва, глядач, клімат, кліщі, верблюд, бульвар, альбом, клюка.

5.3.Вивчити вірші.

Танцюй, танцюй козуленько,

Ніженьками туп-туп,

Татусенько з матусею

Принесуть нам круп-круп.

А вівчок-сірячок

З лісу виглядає

Та на біле козенятко скоса поглядає.

***

Виряджа до школи осінь

Вересня-синочка.

В нього брилик із колосся,

З лопушків сорочка,

Постольці з мідного лика.

З бузини – чорнило,

За плечима ранець новий,

Школа радісно зустріла.

5.4. Гра "Кому який подарунок?"

Логопед пропонує дітям подарувати своїм друзям Ірі та Лілі іграшки-подарунки (предметні картинки). Ірі ті, у назві яких є звук [р´], а Лілі - зі звуком [л´].

III. Підсумок заняття.

 

 

Тема: Автоматизація звуків [р] - [л], [р’], [л’] реченнях та самостійному зв´язному мовленні.

Гінжелюк О.В., Дідусенко О.В., Федорович Л.О.

 

Мета: формувати правильну вимову звуків [р] - [л], [р’], [л’] у реченнях та самостійному зв´язному мовленні; розвивати фонематичний слух, зорову та слухову пам´ять; виховувати правильну вимову звуків [р] - [л], [р’], [л’]

Обладнання: набір предметних картинок, схеми, фішки, набір ігор, різноманітний мовленнєвий матеріал.

Хід заняття:

І.Організаційний момент.

ІІ.Основна частина.

Повідомлення мети заняття. Бесіда логопеда

Логопедична зарядка.


Читайте також:

  1. V. Фізкультхвилинка.
  2. VІ. Фізкультхвилинка.
  3. Фізкультхвилинка.
  4. Фізкультхвилинка.
  5. Фізкультхвилинка.
  6. Фізкультхвилинка.




Переглядів: 1140

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Голосові вправи | Дихальні вправи

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.