IV. ВИБІР КОНТРОЛЬНИХ ЗАВДАНЬ ТА ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ
Кожний студент виконує контрольне завдання, що складається з двох теоретичних питань та восьми задач, які вибираються згідно варіата. Варіанти контрольних завдань і відповідного номера контрольних питань приведені в таблиці 4.1.
Номер варіанта вибирається згідно списку студентів академічної групи, або за двома останніми цифрами номеру залікової книжки студента. Якщо дві останні цифри складають число більше 20, то вони підсумовуються і відповідне число приймається як номер варіанта. Спосіб вибору варіантів контрольного завдання вказує викладач, який проводить практичні заняття.
V Вимоги до обсягу, оформлення і термінів виконання контрольних завдань
Контрольні завдання виконуються в машинописній або рукописній формі на листах формату A4, записи ведуться чітким почерком і акуратно, сторінки повинні бути пронумеровані, а зазначений список використаної навчальної, нормативної і довідкової літератури достатнім. Наприкінці роботи проставляється дата й особистий підпис студента. Відповідь на кожне з контрольних питань займає в середньому 5 - 10 сторінок (машинописний текст 1,5 міжрядкових інтервалів). На кожному аркуші повинні бути береги: ліворуч не менше 30 мм, зверху і знизу – по 20 мм, праворуч – 10 мм. При виконанні контрольних завдань із використанням комп'ютера в текстовому редакторі WORD 6.0, та вищих версій використовується одиничний інтервал. На титульному листі необхідно зазначити кафедру, що забезпечує навчання по відповідній дисципліні (кафедра «Менеджменту зовнішньоекономічної діяльності» ), прізвище, ім¢я студента, номер навчальної групи, курс, номер залікової книжки та посада та прізвище викладача, який приймає контрольну роботу. Виконане контрольне завдання повинно бути подане на кафедру вчасно, згідно термінів, визначених викладачем.