Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Нормоконтроль виконання курсової роботи

Зміст записів Норма
1. Відповідність теми профілю спеціальності Дотримання тематики, запропонованої в методичних рекомендаціях та оформлення відповідно до вимог нормо-контролю
2. Оформлення роботи Брошурування у папку
3. Обсяг роботи (вступ, основна частина, висновки), сторінок Для курсової роботи 30-35 сторінок. Допускається відхилення ±5 сторінок
4. Структура роботи Вступ Розділ 1 (теоретичний) Розділ 2 (аналітичний) Розділ 3 (змістовний) Висновки Список використаних джерел (15-20 джерел)
Додатки оформляють як продовження роботи у порядку появи посилань у тексті роботи. Додатки позначають послідовно великими літерами українського алфавіту, за винятком літер Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь. Наприклад, додаток А, додаток Б і т.д. Додаток повинен мати заголовок, надрукований малими літерами (крім першої великої літери) по центру. При перенесенні додатку на іншу сторінку у правому верхньому куті сторінки пишеться «Продовж. додатку» і вказують її номер, наприклад: «Продовження додатку А». Ілюстрації, таблиці та формули, розміщені у додатках, нумерують в межах додатку, наприклад, рис. Д.1 – перший рисунок додатку Д; формула (А.4) – четверта формула додатку А.
5. Оформлення тексту
Заголовки структурних частин курсової роботи: «ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ» (та назва розділу), «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ» друкують великими літерами симетрично до набору. Заголовки підрозділів друкують маленькими літерами (крім першої великої літери) з абзацного відступу. Крапку в кінці заголовку не ставлять. Відстань між заголовком (за винятком заголовку пункту) та текстом повинна дорівнювати 3 інтервали (2 рядки при міжрядковому інтервалі 1,5). Коли кінець одного і початок іншого підрозділу розміщуються на одній сторінці відстань між текстом і заголовком наступного підрозділу дорівнює трьом міжрядковим інтервалам (2 рядки при міжрядковому інтервалі 1,5). Кожну структурну частину випускної роботи: «ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ» починають з нової сторінки. По тексту роботи не допускаються скорочення слів, за винятком загальноприйнятих .
6. Шрифт для комп’ютерної верстки тексту роботи
7. Інтервал 1,5. Абзацний відступ – 1,25-1,27 см.
8. Кількість рядків на сторінці До 30
9. Поля сторінки Верхнє і нижнє –20 мм, ліве –25-30 мм, праве – 10-15 мм.
10. Нумерація сторінок Нумерація сторінок наскрізна по всій роботі, включаючи додатки. Сторінки роботи нумеруються арабськими цифрами в правому верхньому куті сторінки. Титульний аркуш, індивідуальне завдання та зміст включають до нумерації, але номер сторінки не ставлять.
11. Початок нумерації Зі вступу
12. Оформлення таблиць Таблиці нумеруються у межах розділу, за винятком таблиць, винесених у додатки, наприклад, таблиця 3.1 – перша таблиця третього розділу. Після номеру таблиці крапка не ставиться. У правому верхньому куті сторінки розміщують напис «Таблиця 3.2». Назва таблиці міститься на наступному рядку, по центру сторінки, жирним шрифтом. У разі перенесення таблиці на іншу сторінку над подальшими частинами пишеться «Продовження табл.» і вказують її номер, наприклад: «Продовження табл. 1.2».
13. Оформлення ілюстрацій Ілюстрації позначаються словом «Рис.» і нумерують в межах розділу, за винятком ілюстрацій, представлених у додатках. Після номеру ставиться крапка, наприклад, рис. 2.3. (третій рисунок другого розділу). Номер рисунку, його назва і пояснювальні підписи розміщуються послідовно під ілюстрацією (з абзацу, вирівнювання по ширині).
14. Оформлення формул Формули в роботі нумеруються в межах розділу та оформлюються у дужках, наприклад, (3.1) – перша формула третього розділу. Математичні формули повинні бути введені в редакторі формул Microsoft Equation 3.0. Рівняння і формули необхідно виділяти з тексту вільними рядками. Вище і нижче кожної формули потрібно залишити не менше одного вільного рядка. Якщо рівняння не вміщується на один рядок, його слід перенести після знака рівності (=) або після знаків плюс (+), мінус (-), множення. Пояснення значень символів і числових коефіцієнтів необхідно подавати безпосередньо під формулою в тій послідовності, в якій вони подані у формулі. Значення кожного символу і числового коефіцієнта слід подавати з нового рядка. Перший рядок пояснення починають зі слова “де” без двокрапки. Формули входять до речення як його рівноправний елемент. Тому в кінці формул і в тексті перед ними розділові знаки ставлять відповідно до правил пунктуації.
15. Загальні правила цитування та посилання на використані джерела, ілюстрації, формули, таблиці Не варто оформлювати посилання на ілюстрації, формули, таблиці, додатки як самостійні фрази, в яких лише повторюється те, що міститься у назві. У тому місці, де викладається тема, пов’язана із ілюстрацією, формулою, інформацією таблиці, додатку, розміщують посилання у вигляді виразу в круглих дужках «(рис. 3.1)» або зворот типу «.. як це видно з рис 3.1», або «як це показано на рис. 3.1».
16. Посилання в тексті на таблиці, ілюстрації На всі таблиці у роботі повинні бути посилання. При цьому слово «таблиця» в тексті пишеться скорочено, наприклад, «… табл. 2.2». У повторних посиланнях на таблиці та ілюстрації необхідно вказувати слово «дивись», наприклад, «див. табл. 2.2», «див. рис. 1.1».
17. Посилання на формули Посилання на формули у роботі вказують порядковим номером формули в дужках, наприклад, «… у формулі (3.1)».
18. Посилання на додатки Посилання на додатки у роботі вказується з позначенням відповідної літери, наприклад, «.. у додатку А».
19. Посилання на використані джерела Посилання на літературні джерела по тексту необхідно наводити у квадратних дужках, наприклад [18, с.43].
20. Термін виконання роботи У терміни, визначені в індивідуальному завданні
21. Вимоги до вступу у курсовій роботі У вступі обґрунтувати актуальність теми курсової роботи, її наукову і практичну значущість для базового підприємства, для економіки України в цілому; дати коротку характеристику стану проблеми; сформулювати мету і поставити завдання дослідження, що розкривають зміст курсової роботи; визначити об’єкт, предмет та методи дослідження, які будуть використані при вирішенні поставлених завдань, інформаційну базу дослідження. Обсяг вступу 1,5-2 сторінки.
22. Вимоги до змісту першого розділу роботи Перший розділ «Теоретико-методичні основи обліку теми дослідження» є теоретичною і науково-методичною основою для розробки прикладних аспектів обраної теми, які студент повинен викласти у третьому розділі курсової роботи. Обсяг розділу близько 12 сторінок
23. Вимоги до змісту другого розділу роботи У другому розділіроботи «Організаційно-економічна характеристика діяльності господарства», у якомунадається характеристика базового підприємства, аналіз основних показників фінансово-господарської діяльності, надається комплексна оцінка економічного стану. Обсяг розділу 8-10 сторінок.
24. Вимоги до змісту третього розділу роботи У третьому розділі описується постановка бухгалтерського обліку на підприємстві, облікова політика; надається їх критична оцінка, а також пропонуються напрями покращення обліку за темою дослідження, шляхи вирішення проблем щодо підвищення рівня і якості обліку; комп'ютеризації обліку. Обсяг - 15-18 сторінок.
25. Вимоги до висновків курсової роботи У загальних висновках роботи чітко і послідовно, у стислій формі викладаються основні результати дослідження теоретичного, аналітико-практичного і конструктивного розділів. Висновки повинні узгоджуватись із поставленими у вступі завданнями дослідження. Обсяг - до 3-х сторінок.

Додаток 7


Читайте також:

  1. I. Аналіз контрольної роботи.
  2. I. ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  3. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  4. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  5. II. СТРУКТУРА ТА ОБСЯГ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  6. II.ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  7. III ОФОРМЛЕННЯ І ЗАХИСТ РОБОТИ
  8. III. Виконання бюджету
  9. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  10. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  11. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  12. III. ПИТАННЯ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ




Переглядів: 630

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема: Облік витрат операційної діяльності підприємства | ПРИКЛАДИ ОФОРМЛЕННЯ БІБЛІОГРАФІЧНОГО ОПИСУ У КУРСОВІЙ РОБОТІ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.051 сек.