Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


ТЕМАТИКА ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ

Тематика дипломної роботи має бути актуальною, різноманітною, спрямованою на вирішення сучасних проблем реформування земельних відносин, землеустрою, оцінки та управління нерухомим майном, кадастрово-реєстраційної діяльності. Інформаційною базою для розробки дипломних робіт є бази даних кадастрово-реєстраційних систем, проектна та науково-технічна документація землевпорядних установ, проектних організацій та науково-дослідних підприємств, фактичний матеріал кафедри, дані Internet тощо. Виходячи з цього, дипломні роботи можуть бути реальними або науково-дослідницького напрямку.

Реальна дипломна робота - це робота, яка цілком або частково може бути надалі практично використана в підприємствах галузі, наукових дослідженнях підприємств або в межах університету.

Магістерська робота має бути спрямованою на розробку та обґрунтування нових методологій та технологій, інформаційних моделей та структур баз даних, науково-технічних концепцій, комплексних програм чи проектів в галузі землевпорядкування, кадастрово-реєстраційної діяльності, ринку землі та нерухомості, управління земельними ресурсами тощо.

Враховуючи особливості та масштаби об'єктів, які розробляються, дипломні роботи можуть бути комплексними. Комплексна дипломна робота – це робота, яка виконується кількома студентами, має єдиний об'єкт проектування або дослідження, одну тему і мету розробки з однієї загальної теми, з обов'язково визначеною частиною розробки кожного виконавця. В розробці комплексної роботи можуть приймати участь дипломники однієї або різних спеціальностей. Рішення окремих виконавців роботи повинні бути обов'язково взаємопов'язані між собою і підпорядковані реалізації загальної мети роботи.

Перелік тем дипломних та магістерських робіт, які планується розробляти в поточному навчальному році, з зазначенням керівників проекту (з врахуванням пропозицій студентів) розглядається на засіданні кафедри і затверджується ректором університету та доводиться до відома студентів.

Студентам надається право самостійно обрати тему дипломної роботи, якщо вона не суперечить загальній спрямованості тематики дипломного проектування кафедри. Студент повинен особисто скласти заяву на ім'я завідуючого кафедрою, в якій вказати тему дипломної роботи та ім'я керівника і подати на кафедру не пізніше початку випускного курсу. У випадку відсутності заяви або її несвоєчасної подачі, кафедра самостійно призначає студенту тему дипломної роботи та керівника.

Студентам надається можливість виконувати дипломну роботу на замовлення підприємств, що знаходяться за місцем їх постійного проживання. В такому випадку студент зобов'язаний до особистої заяви додати лист клопотання зацікавленої організації та погодити з кафедрою відповідність вихідних матеріалів для проектування вимогам дипломних робіт.

Закріплення за студентами тем дипломного проектування розглядається на засіданні кафедри і затверджується наказом ректора до початку переддипломної практики.

Питання про закріплення за студентами тематики дипломного проектування з магістерської підготовки розглядається на засіданні кафедри і затверджується окремим наказом.

Зміни в тематиці дипломних робіт здійснюються у виняткових випадках з дозволу ректора університету. Заява на зміну теми подається не пізніше, як за два місяці до початку захисту дипломних робіт з обґрунтуванням причин та необхідності зміни.

Тематика дипломного проектування надана в додатку 7.

 


Читайте також:

 1. Active-HDL як сучасна система автоматизованого проектування ВІС.
 2. V. Робоче проектування та авторський нагляд.
 3. VII. Етап проектування
 4. VII. Етап проектування
 5. VII. ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА КУРСОВИХ РОБІТ
 6. Автоматизація проектування напівзамовлених ВІС.
 7. Аналіз вихідних даних і постановка задач на курсове проектування
 8. БЛАНК ЗАВДАННЯ НА КУРСОВЕ ПРОЕКТУВАННЯ
 9. Варіантне проектування будівельного виробництва.
 10. Варіантне проектування технології зведення будівель та споруд.
 11. Вибір мікропроцесорного комплекту для проектування обчислювальних пристроїв і систем
 12. Вибір об'єкта для проектування
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.