МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯМЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
ДО ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНИХ І МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ для студентів спеціальності 7.070904 "Землевпорядкування і кадастр" Затверджено на засіданні кафедри землевпорядкування і кадастру, Протокол № 11 від 14 червня 2007 Київ - 2007 Методичні вказівки до виконання дипломних і магістерських робіт для студентів спеціальності 7.070904 "Землевпорядкування і кадастр" / Уклад. О.С.Петраковська, А.П. Лізунова – Київ: КНУБА. 2007. - 36 с.
Укладачі : О.С.Петраковська, канд. техн. наук, доцент А.П.Лізунова, канд..техн.наук
Рецензент: декан факультету геоінформаційних технологій управління територіями д-р техн. наук, проф. Войтенко С.П.
Відповідальний за випуск: Чмчян Т.Т., д-р техн. наук,професор ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ Методичні вказівки розроблені з метою упорядкування процесу організації дипломного проектування. При їх розробці було узагальнено багаторічний досвід проведення дипломного проектування в університеті. За змістом вони відображають питання організації та проведення дипломного проектування, встановлюють вимоги до структури, змісту та оформлення дипломної роботи, містять заходи по підготовці до захисту дипломних робіт та встановлюють регламент офіційного захисту. Дипломне проектування на кафедрі землевпорядкування і кадастру Київського національного університету будівництва і архітектури проводиться за двома кваліфікаційними рівнями: магістр і спеціаліст. Методичні вказівки призначаються для студентів дипломників та керівників дипломного проектування.
МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТУВАННЯ Виконання дипломної роботи є заключним етапом навчання студентів у вищому навчальному закладі. В процесі виконання дипломної роботи перевіряються рівень знань, отриманих студентом в процесі навчання, та його готовність до самостійної роботи за фахом. Мета дипломного проектування - закріплення, розширення та систематизація теоретичних знань, практичних навичок, отриманих за час навчання в університеті, та уміння їх використовувати при вирішенні конкретних наукових, технічних, економічних та виробничих завдань. Виконання дипломної роботи сприяє вирішенню таких завдань: - засвоєння основних положень законодавчого та нормативно-методичного забезпечення в галузі землевпорядкування та кадастрово-реєстраційної діяльності; - поширення та закріплення знань щодо сучасних методів землеустрою, розвитку кадастрово-реєстраційних систем, оцінки земель та нерухомого майна, управління земельними ресурсами, охорони та моніторингу земель; - розвиток, розширення та закріплення умінь розробки та обґрунтування можливих шляхів вирішення поставлених завдань; - розвиток навичок ведення самостійної роботи та оволодіння методами проведення досліджень при вирішенні сучасних проблем в галузі землевпорядкування та кадастру; - здобуття навичок проведення інженерних і економічних розрахунків з застосуванням сучасних засобів інформаційних технологій; - розвиток умінь офіційного захисту опрацьованих рішень. Дипломна робота повинна підтвердити вміння студента опрацювати літературу, збирати, відбирати, використовувати необхідну інформацію для вирішення поставленого завдання, організовувати й проводити науковий експеримент, аналізувати та оцінювати одержані результати, застосовувати сучасні інформаційні та геоінформаційні технології, методи дистанційного зондування Землі та обробки знімків, сучасні технології кадастрових зйомок, робити висновки та пропозиції щодо використання результатів проведених досліджень.
Читайте також:
|
||||||||
|