Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


I. Постановка завдання статистичного дослідження

У процесі статистичного вивчення діяльності одного з банків (вказати якого) отримані дані про річний Фінансовий результат (у вартісному виразі) за шість років, а також дані про Фінансовий результат по місяцях за 6-ий рік (вказати період).

 

Таблиця початкових даних

 

У процесі автоматизованого аналізу динаміки фінансового результату за шестирічний період необхідно вирішити ряд статистичних завдань.

1. Розрахувати і проаналізувати показники ряду динаміки (абсолютний приріст (скорочення); темп зростання (зниження); темп приросту (скорочення), абсолютне значення 1 % приросту, середній рівень ряду динаміки, середній абсолютний приріст, середній темп зростання, середній темп приросту) фінансового результату банку за шестирічний період.

2. Здійснити прогноз показника фінансовий результат на 7-ий рік на рік вперед з використанням середнього абсолютного приросту, середнього темпу зростання та методу екстраполяції.

3. Виявити тенденцію розвитку явища (тренду), що вивчається, за даними про Фінансовий результат по місяцях банку за 6-ий рік методами ковзної середньої і аналітичного вирівнювання за прямою, параболою і поліномом 3-го порядку.

2. Висновки за наслідками виконання лабораторної роботи[3]

Завдання 1.Розрахунок і аналіз показників ряду динаміки фінансового результату за шестирічний період в банку (вказати в якому).

Навести формули за якими здійснювались розрахунки. Здійснити економічну інтерпретацію середніх показників ряду динаміки: середнього рівня ряду динаміки; середнього абсолютного приросту; середнього темпу зростання і середнього темпу приросту. Показати взаємозв’язок між отриманими показниками

Завдання 2.Прогноз показника «фінансовий результат» на 7-ий рік методом екстраполяції з використанням середнього абсолютного приросту і середнього темпу зростання. Прогнозування фінансового результату банку _______на рік вперед (вказати який) з використанням аналітичного вирівнювання ряду динаміки за прямою, параболою і поліномом 3-го порядку

Здійснити економічну інтерпретацію отриманих даних. Пояснити значення коефіцієнтів регресії в отриманих рівняннях. Обґрунтувати вибір рівняння, придатного для прогнозування, за коефіцієнтом детермінації.

Завдання 3.Виявлення тенденції розвитку явища (тренду), що вивчається, за даними про Фінансовий результат банку ________по місяцях за 6-ий рік методами ковзної середньої і аналітичного вирівнювання

Здійснити економічну інтерпретацію отриманих даних. Пояснити значення коефіцієнтів регресії в отриманих рівняннях. Обґрунтувати вибір рівняння, придатного для прогнозування, за коефіцієнтом детермінації.

 

Додаток


Читайте також:

 1. II. Завдання на проект.
 2. III. Економічна інтерпретація результатів статистичного дослідження банків
 3. V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
 4. V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
 5. V. Завдання.
 6. VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
 7. Vi. домашнє завдання
 8. VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
 9. VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
 10. VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
 11. VI. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ
Переглядів: 885

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Додаток 3 | Результативні таблиці і графіки

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.