Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Вихідні дані курсової роботи

Одеська національна академія харчових

Технологій

Кафедра менеджменту і логістики

 

 

Методичні вказівки

До виконання курсової роботи

З ДИСЦИПЛІНИ

МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ

напрям підготовки 6.030601 Менеджмент

Спец. 8.03060101, 7.03060101 Менеджмент організацій і адміністрування

інститут Навчально–науковий інститут прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна

факультет Менеджменту, маркетингу і логістики

Розробник: д.е.н., проф. Сахацький М.П.

К.е.н., ас. Карпінська Г.В.

Р.

Метою курсової роботи є поглиблення знань, отриманих при вивченні даного курсу на лекціях і практичних заняттях, а також придбання навичок аналізу та прийняття управлінських рішень, необхідних при виконанні дипломної роботи та на практиці.

Вимоги до оформлення та надання на перевірку курсової роботи

Курсова робота виконується на листах формату А4 у рукописному варіанті чи у варіанті комп’ютерного набору, чітко і грамотно, відповідно до прийнятої послідовності. Аркуші курсової роботи нумеруються. Після титульного листа необхідно навести лист завдання курсової роботи із зазначенням термінів виконання основних завдань. Кожен розділ роботи повинен мати свою нумерацію і назву відповідно до даних методичних вказівок.

Курсова робота виконується студентами самостійно і відповідно до графіка навчального процесу і направляється в на кафедру “Менеджменту і логістики” на рецензування. При відсутності принципових зауважень курсова робота допускається до захисту. При необхідності доопрацювання курсова робота разом з рецензією повертається студентові.

Орієнтовно трудомісткість виконання курсової роботи – 30 годин.

При виконанні курсової роботи рекомендується використовувати рекомендований перелік літературних джерел.

Завдання до курсової роботи

Курсова робота повинна містити наступні розділи:

Вихідна інформація до курсової роботи за варіантом.

Розділ 1. Загальна оцінка стану діяльності підприємства за останні три роки.

Розділ 2. Стратегічний аналіз діяльності підприємства

Розділ 3. Визначення етапу життєвого циклу підприємства та його базової стратегії.

Розділ 4. Довгострокові, середньострокові та короткострокові цілі підприємства.

Розділ 5. Визначення інвестиційної привабливості проекту модернізації заводу.

Загальні висновки з курсової роботи.

Список використаної літератури. Оформлюється згідно з загальними правилами.

Варіант написання курсової роботи - остання цифра залікової книжки. Наприклад номер залікової книжки 12345: варіант курсової роботи – 5.

 

Вихідні дані курсової роботи

До складу Агропромислового комплексу України належать близько 500 самостійних підприємств, які виробляють молокопродукцію для забезпечення населення країни.

До найбільш великих підприємств молочної галузі України належать відкриті акціонерні товариства ВАТ молокозавод „Галактон” та ВАТ „Молокозавод №1”, що розташовані в м. Києві. На черговому засіданні Колегії Агропромислового комплексу України зазначили, що товариства ВАТ молокозавод „Галактон” та ВАТ „Молокозавод” №1 м. Києва не повністю використовують внутрішні та зовнішні ресурси щодо збільшення обсягів виробництва молокопродукції, розширення й оновлення її асортименту та підвищення якості згідно з вимогами споживачів.

 

Кортка характеристика діяльності ВАТ молокозавод „Галактон”

ВАТ „Галактон” уведено в експлуатацію в 1963 р. Виробнича потужність заводу – 127 100 т. Молокопродукції на рік, середня добова реалізації продукції – 143т.

Останніми роками для розширення асортименту молочної продукції було встановлено п’ять нових молокопереробних ліній. На них виробляється такий асортимент молочної продукції: молоко – 2,5% і 2% жирності, ряжанка 3,2% жирності, сметана 25% жирності, масло селянське 72,5% жирності масою 200г., кефір 2,5% жирності, сири плавлені вісім найменувань та ін. Всього близько 30 найменувань молочної продукції.

На заводі працюють близько 400 осіб, у тому числі управлінського персоналу – близько 40 осіб. На заводі є можливість збільшити виробничу площу на 500 кв. м.

Рівень механізації й автоматизації трудомістких процесів становить 64%. Керівництво молокозаводу „Галактон” не приділяє уваги модернізації та розширенню діючих цехів з виробництва молокопродукції та збільшення її асортименту. За останні пять років асортимент продукції розширився всього на 15% та побудовано один цех з виробництва нових видів сирів, таких як сир плавлений „Столичний”, сир плавлений „Український”. За останні п’ять років ВАТ молокозавод „Галактон” отримав із державного бюджету на розвиток виробництва 180 тис. грн. безпроцентних кредитів.

Основні показники діяльності молокозаводу ВАТ „Галактон” за останні три роки наведено в табл.1. (Додаток А).

ВАТ „Галактон” не здійснює виробництво найпоширеніших виробів з молока, таких як сир плавлений з грибами, сир плавлений з беконом, сир плавлений „Дружба” та ін.

Із загальної чисельності працівників ВАТ молокозаводу „Галактон” – 18% мають повну вищу освіту, 25 робітників заводу навчаються у вищих навчальних закладах, без відриву від виробництва.

Основними споживачами молокопродукції є переважно населення центральних районів міста, середній вік яких становить 50-55 років. Більшість населення центральних районів міста мають середній рівень грошових доходів – на 20% більше, ніж населення інших районів. Останніми роками ВАТ молокозавод „Галактон” встановлює нижчі ціни серед усіх київських молокозаводів на молочні вироби. Ціни на молочну продукцію підвищують дуже рідко, тільки в разі підвищення цін постачальниками на свою сировину. Але при цьому відпускні ціни молокозаводу, продовжують залишатися мінімальними. Молокозаводи, які розташовані в приміських зонах Києва, не є серйозними конкурентами для цього молокозаводу, тому що ціни на молочну продукцію у них однакові. Виробничі потужності заводу використовуються на 85%. Рівень механізації та автоматизації трудомістких процесів становить 60%.

Коротка характеристика ВАТ „Молокозавод №1”

ВАТ „Молокозавод №1” – це один із старих заводів, що введено в експлуатацію у 60-х роках. На ньому встановлено чотири автоматизовані поточні лінії потужністю близько 90 т продукції за добу. Для розширення асортименту продукції за останні п’ять років встановлено три поточні лінії потужністю 20т за добу. На нових лініях виробляють нові сири, такі як сир плавлений з грибами, сир плавлений „Дружба”, сиркова маса ванільна, сир з родзинками, торт сирковий „Ніжність” та ін. Асортимент продукції ВАТ „Молокозавод №1” становить понад 10 одиниць. Крім цього, на заводі побудовано цех з сучасним технологічним обладнанням, що виробляє широкий асортимент дрібно штучних сирів. Але за останні п’ять років не вдосконалювалась технологія фасування сирів, що стримує їхнє виробництво.

Основними споживачами молокопродукції є переважно населення спальних районів м. Києва з середніми доходами. Середній вік населення цих районів становить 40-45 років. ВАТ „Молокозавод №1” тримає відпускні ціни на молокопродукцію приблизно на середньому рівні серед інших молокозаводів.

Керівництво ВАТ „Молокозавод №1” намагається не підвищувати ціни на свою продукцію, щоб не втратити своїх покупців. Серйозними конкурентами ВАТ „Молокозавод №1” є заводи київського приміського регіону, оскільки ціни на молочні вироби на 5-8% нижче ніж ціни ВАТ „Молокозавод №1”. Виробничі потужності ВАТ „Молокозавод №1” використовуються на 78%. Відпускні ціни на вироби з молока, такі як сир плавлений, ряжанка та ін., вже тривалий час залишаються незмінними, попри те, що здійснювалось неодноразове підвищення цін на сировину та енергоресурси.

Роздрібна торговельна мережа м. Києва не збільшує замовлення на виробництво і постачання молочних виробів, таких як молоко 3,2% жирності, сир плавлений, сир домашній тощо, оскільки часто надходять скарги від населення на їхню низьку якість.

Так за останні п’ять місяців торговельна мережа повернула на завод і сирів на суму близько 10 тис. грн. Серйозну конкуренцію ВАТ „Молокозавод №1” щодо цін становлять оптові бази, які пропонують торговельним підприємствам ці вироби у широкому асортименті і за цінами на 15-17% нижче за відпускні ціни ВАТ „Молокозавод №1”.

На підприємстві ВАТ „Молокозавод №1” є можливість збільшити виробничу площу на 200 кв. м. За останні п’ять років ВАТ „Молокозавод №1! Отримав безпроцентних кредитів на суму 200 тис. грн. На заводі працюють 600 осіб, у т.ч. апарат управління – 50 осіб. Із загальної чисельності працівників заводу 10% мають повну вищу освіту, п’ять робітників навчаються у вищих навчальних закладах, без відриву від виробництва. Основні показники діяльності ВАТ „Молокозавод №1” наведено в табл. 1 (Додаток Б)


Читайте також:

  1. I. Аналіз контрольної роботи.
  2. I. Вихідні дані
  3. I. ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  4. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  5. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  6. II. СТРУКТУРА ТА ОБСЯГ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  7. II.ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  8. III ОФОРМЛЕННЯ І ЗАХИСТ РОБОТИ
  9. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  10. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  11. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  12. III. ПИТАННЯ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ




Переглядів: 3037

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Коротка характеристика стану розвитку галузі молокопродуктів України

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.