При написанні роботи студент повинен давати посилання на джерела, матеріали або окремі результати, що вивчаються у курсовій роботі. Такі посилання дають змогу відшукати документи і перевірити достовірність відомостей про цитування документа, дають необхідну інформацію щодо нього, допомагають з’ясувати його зміст, мову тексту, обсяг.
Посилатися слід на останні видання публікацій. На більш ранні видання можна посилатися лише в тих випадках, коли в них наявний матеріал, який не включено до останнього видання.
Посилання в тексті роботи на джерела слід зазначати порядковим номером за переліком посилань, виділеним двома квадратними дужками, наприклад, у «… у працях [1-6] …». Праці відокремлюються одна від однієї комою, [1, 7, 4, 55].
Посилання на ілюстрації роботи вказують порядковим номером ілюстрації, наприклад: див. рис. 1.2.
На всі таблиці роботи повинні бути посилання в тексті, при цьому слово «таблиця» в тексті пишуть скорочено, наприклад: в табл. 1.2.
У повторних посиланнях на таблиці та ілюстрації треба вказувати скорочено слово “дивись”, наприклад: див. табл. 1.3.
Додатки
Додатки оформляють як продовження курсової роботи, розташовуючи їх в порядку появи посилань на них у тексті. Кожний додаток повинен починатися з нової сторінки. Додаток повинен мати заголовок надрукований посередині сторінки малими літерами з першої великої симетрично відносно тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великої друкується слово Додаток і велика літера, що позначає додаток. Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Г, Є, З, І, Ї, Й, О, Ч, Ь, наприклад: Додаток А, Додаток Б і т.д. У додатках розміщують матеріал, який є необхідним для повноти курсової роботи, але включення його до основної частини може змінити впорядковане й логічне уявлення про роботу; не може бути послідовно розміщений в основній частині через великий обсяг або способи його відтворення. Додатки повинні мати спільну з рештою курсової роботи нумерацію сторінок. Ілюстрації, таблиці, рисунки та інше, що є у тексті додатку, слід нумерувати в межах кожного додатку.Наприклад: рисунок Д.2 – другий рисунок додатку Д.