Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Техніко-економічне обґрунтування будівництва закладу ресторанного господарства (див. п. 3).

2. Технологічні розрахунки.Складається виробнича програма кондитерського (борошняного) цеху з урахуванням можливої реалізації продукції в інші заклади ресторанного господарства та роздрібної торгівлі. Розраховується кількість сировини, необхідної для виконання виробничої програми цеху. Складається зведена сировинна відомість.

Визначається режим роботи цеху і виробничих працівників протягом тижня та доби. Відповідно до потужності і асортименту продукції визначається виробнича структура цеху – відділення, ділянки та інші підрозділи. Складаються технологічні схеми приготування передбачених виробничою програмою напівфабрикатів тіста та відповідних виробів.

Виділяються технологічні лінії, робочі місця для приготування кондитерських виробів. Визначається вихід тіста і оздоблювальних напівфабрикатів. Проводяться розрахунки і підбір механічного, холодильного, теплового обладнання. Визначається чисельність виробничих працівників. Виконується розрахуноквнутрішньо-цехової і оборотної тари. Підбирається немеханічне обладнання – виробничі столи, мийні ванни, стелажі. Визначається корисна і загальна площа кожного приміщення цеху (відділення, ділянки) певного функціонального призначення..

3. Основні вимоги до розробки компонування і організації роботи цеху.Визначається оптимальна конфігурація цеху з урахуванням його виробничої структури, розмірів (довжини і ширини) кожного приміщення. Окремі приміщення розташовуються у послідовності, яка забезпечує поточність технологічного процесу, скорочення трудовитрат на пересування сировини, напівфабрикатів від одного робочого місця (ділянки) до іншого.

Визначаються режими і порядок постачання сировиною, засоби її транспортування. Розробляється графік доставляння продукції цеху в експедицію і добираються необхідні для цього транспортні засоби. Складається графік виходу на роботу працівників цеху, визначається їх кваліфікаційний склад.

Розробляються вимоги до раціонального планування, розміщення, обслуговування і оснащення робочих місць технологічним обладнання, виробничим інвентарем, інструментами, тарою. Висвітлюються питання, пов'язані з контролем якості продукції.

Висновки. Узагальнюється викладений у розрахунково-пояснювальній записці матеріал. Визначаються основні результати роботи. Визначається відповідність прийнятих рішень нормам проектування.

Графічний матеріал. Розробляється модель сервісно-виробничого процесу. Виконується креслення плану поверху будівлі підприємства (М 1:100), експлікація приміщень, креслення приміщень кондитерського цеху з розташуванням технологічного обладнання (М 1:50), специфікація обладнання.


Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки під час проведення практичних занять у кабінеті (лабораторії) біології загальноосвітнього навчального закладу
  2. XXXIII. ЗАГАЛЬНІ ПРОФЕСІЇ (У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ГОСПОДАРСТВА)
  3. А) Теоретичне обґрунтування педагогіки
  4. Агровиробничі групування ґрунтів господарства
  5. Алгоритм розробки техніко-економічного обґрунтування будівництва нового та реконструкції діючих підприємств харчування.
  6. Аналіз причин виникнення проблеми та обґрунтування її розв’язання програмним методом
  7. Аналіз ринку послуг ресторанного господарства району
  8. Аналіз та обґрунтування авторського рішення
  9. Багатомірність системи світового господарства
  10. Багатоцільова багатокритеріальна модель обґрунтування рішень в полі кількох інформаційних ситуацій
  11. Баланс гумусу на полях сівозмін господарства, норми внесення органічних добрив на полях сівозмін
  12. Білорусь. Характеристика положення та господарства країни.




Переглядів: 579

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тематика, пов’язана з проектуванням спеціалізованих цехів (кондитерського або борошняного) | ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ проектів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.