1. Рятувальні роботи здійснювати по всьому осередку руйнування на території заводу. Основні зусилля зосередити на рятуванні людей в пошкоджених будинках цехів ковальського, фарбувального і пресового.
В першу чергу влаштувати проїзди і проходи до місця рятувальних робіт, гасіння пожеж , локалізувати аварії на комунально – енергетичних мережах.
2. Завдання підлеглим:
Ø Ланці зв’язку та розвідки здійснювати постійну безперервну радіаційну і хімічну розвідку на місці проведення рятувальних робіт, підтримувати зв’язок з пунктом управління начальника цивільної оборони заводу.
Ø 1 рятувальній групі з санітарної ланкою в взаємодії з групою механізації і групою пожежегасіння провести рятувальні роботи у будинку ковальського цеху.
Ø 2 рятувальної групі з двома санітарними ланками в взаємодії з групою механізації і групою пожежегасіння провести рятувальні роботи у будинках фарбувального і пресового цехів.
Ø групі механізації при взаємодії з рятувальними групами влаштувати проїзди в завалах ковальського цеху, локалізувати аварії на КЕМ, надати допомогу рятувальним групам при здійсненні ними рятувальних робіт.
Ø санітарній дружині /без трьох ланок/ вести роботи з завантаження уражених на транспорт, з прийому уражених і відправці їх у лікувальні заклади.
3. До місць проведення рятувальних робіт вирушати самостійно.
4. Час початку робіт - 12.20
5. При організації взаємодії з групою механізації і групою пожежегасіння узгодити:
Ø дії рятувальних груп при наданні допомоги ГМ і ГПГ.
Ø дії ГМ при наданні допомоги рятувальним групам.
Ø сигнали управління і взаємодії та порядок дій за ними.
6. Пункт управління розгорнути в районі пресового цеху. Зв’язок з начальником ЦО по радіо і телефонній мережі. Зв’язок з командирами груп –посильними і особистим спілкуванням.