Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Терміни, що використовуються.

ПРАВИЛА

ПРОВЕДЕНЯ ЗМАГАНЬ, КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ЗАЇЗДІВ ТА ІСПИТІВ З ПЕРЕГОНІВ НА СОБАЧИХ УПРЯЖКАХ

Ці Правила розроблені на основі Правил IFSS (Міжнародної федерації спорта на їздових собаках) та WSA (Міжнародної ассоціації перегонів їздових собак)

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ці правила дійсні для всіх змагань з перегонів на собаках та інших фізкультурно-масових заходів, що до них зараховуються, організатором або співорганізатором яких виступає КСУ в особі НПК .

Організатори, Головний суддя та всі інші офіційні особи змагань мають діяти, дотримуючись принципів спортивного духу та справедливості, однаково та рівноправно для всіх учасників та команд.

У випадку невідповідності між загальними правилами та спеціальними правилами проведення заїздів або Положенням про проведення окремих змагань, має переважати спеціальне правило або Положення.

Положення про змагання /захід визнається головним документом змагання/заходу. Положення не повинно містити протиріччя принципам законності та безпеки. Офіційні змагання регулюються цими правилами їздового спорту та Положенням про змагання. Клубні, неформатні перегони, фізкультурно-масові заходи можуть бути регульовані виключно Положенням.

На всіх змаганнях з перегонів на собаках та інших фізкультурно-масових заходів, що до них зараховуються, мають бути дотримані національні та міжнародні права тварин «Animalwelfare». Головний суддя має право дискваліфікувати учасника або команду у випадку, якщо зазначені права тварин не будуть дотримані.

Терміни, що використовуються.

Всі визначення мають силу правил. Кожний термін, зміст якого визначений в цьому розділі, застосовується в тексті правил в прямому сенсі.

1.1.1 Перегони на собаках – вид спорту, в якому спортсмени змагаються між собою на трасі з сніговим або грунтовим покриттям, використовуючи спеціальний спортивний інвентар ( лижі, нарту, велосипед, скутер, карт) та тяглову силу собаки/собак.

1.1.2 Змагання – зустріч спортсменів з метою визначення сильнішого. Може складатися зі змагань в одній або кількох дисциплінах, класах.

1.1.3 Гонка – вид програми змагань, який має включає в себе змагання в зазначеній дисципліні, класі. Може складатися з одного або декількох етапів.

1.1.4 Етап (заїзд) – одноразове проходження траси.

1.1.5 Організатор змагань – організація, яка несе відповідальність за проведення змагання/заходу.

1.1.6 Положення про проведення заходу – детальний опис умов проведення конкретного заходу, далі в тексті – Положення.

1.1.7 Чіплист - форма заявки на змагання, яка містить інформацію про гонщика, клас, кількість собак, їх породи, повні імена, дати народження, номери родоводів, номери чипів, якщо інше не вказано в Положенні.

1.1.8 Технічний організатор – фізична або юридична особа, яка за узгодженістю з Організатором, приймає на себе відповідальність за виконання технічних аспектів змагання/заходу або його частини.

1.1.9 Територія змагань – всі відзначені відповідною розміткою стоянки, глядацькі зони, стейк-аути, зони накопичення, стартові та фінішні коридори, зони офіційних осіб (судді, ветеринари і т.ін.) і територія траси.

1.1.10 Стейк-аут - (місце для розміщення собак) – спеціально відведене місце, де мають утримуватися собаки учасників до і після проходження дистанції.

1.1.11 Офіційна (посадова) особа перегонів – людина, призначена організатором або правилами, що регламентують його діяльність, вповноважена у визначених межах діяти від особо організатора.

1.1.12 Суддя – офіційна особа, яка контролює виконання правил.

1.1.13 Головний суддя (Головна судійська колегія) – суддя/група судей, що має верховну владу в змаганні та володіє правом дискваліфікації.

1.1.14 Клас - група учасників, що виступає на однаковому спорядженні при однаковій кількості собак в упряжці, може бути розділена на чоловіків і жінок.

1.1.15 Категорія - група учасників усередині класу, виділена по порідній приналежності собак, може нагороджуватися окремо, якщо це заявлено в Положенні про проведення заходу.

1.1.16 Стартовий коридор - позначена ділянка траси від стартової лінії, де дозволена допомога учасникам.

1.1.17 Фінішний коридор - позначена ділянка траси перед фінішною лінією, для проходження якого існують спеціальні правила.

1.1.18 Упряжка - собаки, запряжені в нарту, карт, скутер/самокат.

1.1.19 Нарта, карт, скутер/самокат, велосипед - засоби, керовані гонщиком під час змагань, буксирувані його собачою упряжкою.

1.1.20 Гонщик(спортсмен, учасник) - особа, що управляє заявленим в перегонах собакою/собачою упряжкою. Термін може означати "гонщик і його(її) собаки" .

1.1.21 «Він (спортсмен)» - відноситься до осіб обох статей.

1.1.22 Помічник (хендлер) - особа, призначена організатором або учасником для безпосередньої допомоги гонщикам на старті, після фінішу і на чек-поінтах (контрольних пунктах).

1.1.23 Спорядження змагання - усі предмети одягу, спорядження і технічного устаткування, використовувані спортсменом під час змагань.

1.1.24 Лідирування- рух попереду, поряд з учасником більше 30метров, а також підкликання собаки усіма способами з метою прискорення її руху.

1.1.25 Вільний собака (упряжка) - собака(упряжка), що знаходиться без прив'язі на території змагань або що відстебнулася під час перегонів.

1.1.26 «Повинно» - розглядається, як що переважно є обов'язковим до виконання.

1.1.27 «Може» - розглядається як дозволене.

1.1.28 Надзвичайні ситуації - усі ситуації в час і на території проведення змагань/заходів, які фактично наражають на небезпеку життя/здоров'я людей та/або собак, приватну та/або державну власність.

 


Читайте також:

  1. Загальні поняття. Терміни, визначення
  2. Лекція №1. Якість продукції. Загальне значення якості. Основні терміни, поняття й визначення. Значення підвищення якості. Якість як об’єкт управління
  3. Назвіть терміни, які використовувались в різні роки й у різних країнах для позначення місцевого самоврядування.
  4. Основні терміни, поняття та визначення
  5. Поняття і терміни, що пов'язані із загальними умовами страхування.
  6. Поняття і терміни, що характеризують конкретне наукове дослідження
  7. Терміни, визначення, класифікація
  8. Терміни, пов'язані із процесом формування страхового фонду.
  9. Терміни, які зустрічаються в процесі творення книг
  10. Умовні позначки та інші терміни, що використовуються у фінансових розрахунках




Переглядів: 337

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Дисципліни, класи, категорії.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.011 сек.