Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Рівнеміри ємнісні

Ємнісний рівнемір Kotron 805

Рівнеміри ємнісні

Рівнеміри ємнісні. Призначені для вимірювання рівня електро і неелектропровідних рідин, включаючи криогенні рідини, а також агресивні й вибухонебезпечні, що зберігають свої агрегатні стани в інтервалі робочих температур і тисків. Рівнеміри застосовують у системах контролю, регулювання й керування виробничими процесами в різних галузях промисловості. Робота ємнісних рівнемірів заснована на тому, що діелектрична проникність водяних розчинів солей, кислот і лугів відрізняється від діелектричної проникності повітря або водяних парів.

У посудину з рідиною 1, рівень якої необхідно виміряти, опущений електрод 2, покритий ізоляційним матеріалом. Електрод разом зі стінками посудини утворить електричний конденсатор, ємність якого змінюється при коливаннях рівня рідини. Величина ємності виміряється електронним блоком 3, що дає сигнал на показуючий прилад 4. Робота рівнеміра заснована на ємкісно-імпульсному методі вимірювання рівня, що використовує перехідні процеси, що протікають у ланцюзі ємнісного датчика, постійного напруги, що періодично підключається до джерела. Прикладом промислового ємнісного рівнеміра може служити рівнемір марки РОС.

 


Читайте також:

  1. Акустичні рівнеміри
  2. До фільтрів періодичної дії відносяться ємнісні, листові, патронні фільтри та фільтрпреси. Фільтри неперервної дії – це барабанні, дискові, стрічкові, тарілкові та карусельні.
  3. Ємнісні властивості p-n-переходу
  4. Ємнісні рівнеміри
  5. Об'єкти керування, їх математичні моделі. Характеристики об'єктів керування. Одноємнісні об'єкти. Багатоємнісні об'єкти. Об'єкти з розподіленими параметрами.
  6. Пневмометричні рівнеміри
  7. Поплавкові рівнеміри
  8. Поплавкові рівнеміри.
  9. Тема 17. Поплавкові і гідравлічні рівнеміри
  10. Тема. Взаємоіндуктивні вимірювальні перетворювачі.Ємнісні вимірювальні перетворювачі
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Ємнісний рівнемір Kotron 805

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.