Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Системи відображення інформації

Reuter Terminal (RT)це стандартний термінал на базі швидкодіючого персонального комп’ютера з використанням Microsoft Windows.Багатофункціональний режим роботи дає змогу аналізувати інформацію в режимі реального часу за допомогою однієї чи кількох прикладних програм, наприклад Reuter Graphics або Microsoft Excel.

Reuter Terminal може зберігати в пам’яті шаблони розміщення інформації на екрані, що значно підвищує ефективність роботи на ньому кількома користувачами. Система підказок полегшує пошук потрібної команди.

Reuter Terminal може постачатись користувачеві в мережному варіанті — як у вигляді програмного пакета для встановлення на комп’ютер користувача, так і у вигляді готової робочої станції. Опція «twin screen» (подвійний екран) безпосередньо розширює область роботи з інформацією.

Triarch — цифрова система розподілу інформації для ділингових кімнат. Відкриває ділерам доступ в режимі реального часу до інформації Рейтер та інших джерел. Стандартний програмний інтерфейс надає можливість користувачам і третім особам розробляти власні прикладні програми для Triarch.

Triarch є відкритою системою і працює на основних комп’ютерних платформах. Система об’єднує в одну мережу робочі станції, персональні комп’ютери та звичайні термінали з операційними системами UNIX/X Windows, Microsoft Windows та OS/2.

Prism — система комунікації відеоджерел інформації, що дає змогу ділерові контролювати кілька (до чотирьох) екранів за допомогою однієї клавіатури та «миші».

Наявність режиму індивідуального контексту та систем паролів забезпечує захист від несанкціонованого доступу та роботи з будь-якого ділерського місця.

Про високу гнучкість системи Prism свідчить комунікація до 64 різних відеоджерел, включаючи служби Рейтер, власні та інші системи, обслуговування більш як 64 ділерських місць при об’єднанні кількох Prism-систем, а також можливість спільної роботи з Triarch.

Dealing 2000 забезпечує прямий вихід на 20 тисяч ділерів з більш як 5 тисяч банків та інших організацій у 82 країнах світу з метою отримання і передачі котировок, укладання угод і обміну інформацією. Dealing 2000 підтримує конверсійні угоди, залучення та розміщення кредитних ресурсів, а також угоди FRA, SWAP та інші.

Зв’язок можна встановити за 2–3 секунди незалежно від місця знаходження. Користувачі можуть одночасно вести на одному екрані до чотирьох переговорних сеансів і вільно обмінюватися інформацією в межах ділингової зали.

Вбудовані засоби аналізу переговорного сеансу забезпечують автоматичну підготовку ділерських тікетів, а також видають підказки, що значно підвищують ефективність користування системою Dealing 2000 і запобігають виникненню помилок.

Reuter Domestic Dealing пропонує більш економічне рішення для учасників внутрішніх ринків, завдяки чому ділери мають змогу зв’язуватись з 500 банками, розташованими на території країн СНД.


Читайте також:

 1. I. Органи і системи, що забезпечують функцію виділення
 2. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
 3. II. Анатомічний склад лімфатичної системи
 4. IV. Розподіл нервової системи
 5. IV. Система зв’язків всередині центральної нервової системи
 6. IV. Філогенез кровоносної системи
 7. POS-системи
 8. VI. Філогенез нервової системи
 9. Автокореляційна характеристика системи
 10. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
 11. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОРОЖНІМ РУХОМ
 12. Автоматизовані форми та системи обліку.
Переглядів: 608

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Автомати­зовані інформаційні систе­ми для техніч­ного аналізу товар­них, фондових та валют­них ринків. | Технічний аналіз у системі Рейтер

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.