Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Теоретичний аспект

Військово-професійна тематика

Організація радіозв’язку

Зв’язок механізованих (танкових) частин і підрозділів з артилерією при окремому розташуванні їхніх пунктів управління встановлюється по радіо та за допомогою рухомих засобів, які виділяються кожною взаємодіючою частиною і підрозділом. Дротовий зв’язок, якщо він використовується, встановлюється артилерійськими частинами та підрозділами. Крім того, взаємодія механізованих і танкових підрозділів з артилерією забезпечується, як правило, через артилерійських спостерігачів, які висилаються в бойові порядки цих підрозділів із своїми радіозасобами.

Зв’язок між сусідніми частинами і підрозділами встановлюється різноманітними засобами залежно від обстановки. За зв’язок по фронту відповідає правий сусід, його ж засобами встановлюється дротовий зв’язок. Відповідальність за встановлення зв’язку від тилу до фронту покладається на штаб частини, який знаходиться у другому ешелоні чи в тилу.

У підрозділах і частинах сухопутних військ для організації зв’язку застосовуються радіо, дротові, рухомі (mobile communications) та сигнальні засоби. Кожний з цих засобів має свої позитивні показники та недоліки. Вибір тих чи інших засобів зв’язку і способів організації у кожному окремому випадку вирішується виходячи з конкретних умов бойової обстановки, а також наявності сил і засобів зв’язку.

У сучасному бою радіозв’язок є найважливішим, а в багатьох випадках єдиним засобом, здатним забезпечити безперервне управління підрозділами в найскладніших умовах обстановки і при знаходженні командирів і штабів у русі.

Радіозв’язок може бути встановлений з командирами і штабами, місце розташування яких невідоме, через територію, зайняту противником, і через непрохідні ділянки місцевості. Він дозволяє здійснювати передачу бойових наказів, розпоряджень, донесень і сигналів одночасно більшій кількості кореспондентів.

 

ó ® Act as an interpreter

 

Скажіть, будь ласка, на які категорії поділяються радіолокаційні станції? The radars fall into two general categories: surveillance and fire control.
Як класифікуються радіолокаційні станції виявлення? Surveillance includes early warning, target-acquisition, and height-finding radars (радіолокаційний висотомір).
Назвіть основні складові частини радіолокаційної станції? The radar essentially consists of six components: transmitter, receiver, directional antenna, timer (уповільнювач), indicator and power supply unit (блок живлення).
Що Ви можете сказати про фазовану антенну решітку? The phased-array radar antenna is positioned at an angle, relative to the horizontal plane, during emplacement of the radar set. When fully elevated, the antenna can be trained (наводитись за азимутом) in azimuth by means of a motor driven pedestal assembly (опорний вузол з обертовим електроприводом) which supports and rotates the entire radar shelter (радіолокаційний контейнер).
З чого складається система розпізнавання „свій – чужий” The IFF group consists of an electronically steerable IFF antenna array (керована антенна решітка радіолокаційної системи розпізнавання „свій – чужий”) located on the antenna lens (лінзова антена) assembly, and an IFF interrogator set (радіолокаційний запитувач). The IFF group is controlled and timed by the IFF interface unit in the control unit group.

 


Глава 7
Бойове застосування військ (сил)

· Види бойових дій

· Види бойового забезпечення

· Тилове забезпечення

 

· Переклад військово-спеціальної термінології

· Переклад багатокомпонентних термінів

· Переклад багатозначних термінів

 


Читайте також:

  1. Антропічний аспект
  2. Антропічні аспекти
  3. Антропічні аспекти
  4. Антропічні аспекти. Забруднення та самоочищення геосистем
  5. АРХІВОЗНАВЧІ АСПЕКТИ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
  6. Аспекти вибору системи складування
  7. Аспекти незалежності аудиторської професії
  8. Аспекти незалежності аудиторської професії.
  9. Аспекти організаційного порядку
  10. Аспекти роботи над зв'язним мовленням
  11. Багатоаспектне класифікування об’єктів винаходу
  12. Багатоаспектний підхід до прийняття управлінськихрішень




Переглядів: 1017

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
The Single Channel Ground and Airborne Radio System | Lesson 30 Types of Combat

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.