Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Заходи безпеки при обслуговуванні і ремонті групових установок СВГ

Обслуговування вміщує огляд арматури редукційної головки, замір тиску після регулятора, перевірку наявності і справності протипожежного інвентарю, терміну технічного чергового опосвідчення резервуарів, герметичності і різьбових і фланцевих з’єднань, а також перевірку шляхом короткочасного відключення. При плановому ремонті проводять роботи, які входять в техобслуговування, а також набивку сальників арматури, ревізію і змащування кранів, контрольну перевірку або заміну манометра, налагодження РД, ЗСК, ЗЗК, (ПКК – 40М). Запобіжні клапани резервуарних установок 1раз в рік перевіряють на спрацювання при заданому тиску.

При перевірці справності запобіжних клапанів резервуарів користуються важелями з кольорового металу. Роботи всередині резервуарів при наявності в них парів СВГ небезпечні для життя, тому вони проводяться по наряду – допуску і спеціальному плану бригадою в складі не менше 3-х працівників: один виконує роботу, двоє перебувають зовні і при необхідності допомагають працюючому. Відповідальний за проведення робіт неухильно слідкує за ходом робіт і дотриманням заходів безпеки, а також забезпечує відпочинок працюючим. При роботі в ПШ термін одночасного перебування в резервуарі не повинен перевищувати 15хв з наступним відпочинком на чистому повітрі не менше 15хв. Всі працюючі всередині резервуара забезпечуються спецодягом, ПШ, рятувальними поясами, необхідним обмідненим інструментом і приладами. Забороняється перебування сторонніх осіб біля місця робіт.

Спецодяг повинен бути застебнутим на всі ґудзики, штани одягаються зверху на чоботи і внизу застібаються або зав’язуються . В гумові чоботи необхідно одягати шкарпетки і онучі.

Працівник, який спускається в резервуар або підіймається з нього, не повинен тримати в руках будь – які предмети. Інструмент необхідно опускати в сумці працівникові, який знаходиться в резервуарі.

Застосування відкритого вогню на території при підготовці резервуарів для внутрішнього огляду забороняється!

Всі розпорядження про порядок проведення робіт повинен віддавати відповідальний за роботу.

Інші посадові особи і керівники, які присутні при проведенні робіт, можуть давати вказівки працівникам тільки через особу, відповідальну за проведення даних робіт.

В резервуарі проводиться очищення поверхні, огляд стінок і замір товщини їх. За працюючим всередині резервуара постійно ведуть спостереження два дублери, які знаходяться зовні. Дублер повинен бути в тому ж спорядженні, що і працюючий в резервуарі, щоб при необхідності допомогти або замінити його.

При роботах в резервуарі необхідно вентилювати його, систематично відбирати його повітря з нижньої частини для аналізу. Для освітлення місця роботи застосовуються переносні світильники у вибухозахищеному виконанні (герметичні) напругою 12В.

Після закінчення робіт відповідальна особа за їх проведення повинна особисто переконатися в тому, що ємкість відремонтована, в ній відсутні люди, інструмент і матеріали.

Резервуар перед включенням в роботу продувають інертним газом (азотом, вуглекислотою) або парами СВГ. При цьому гази, важчі за повітря, подають в нижню частину резервуара, а повітря видаляють через штуцери з верхньої частини його. Пари СВГ необхідно подавати в резервуар повільно, щоб запобігти виникненню статичних зарядів.

Закінчення продувки визначається по вмісту кисню в газоповітряній суміші, яка виходить із свічі (кисню допускається не більше 1% по об’єму).

При подачі в резервуар парової фази СВГ засувки відкривають обережно, повільно. Після заповнення резервуара тиск парової фази підіймають до максимально допустимого і перевіряють герметичність з’єднань обмилюванням.

 


Читайте також:

  1. Cистеми безпеки торговельних підприємств
  2. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  3. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  4. II. Загально-шкільні заходи
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  7. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  8. V. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
  9. V. Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях
  10. А. Заходи, які направлені на охорону навколишнього середовища та здоров’я населення.
  11. Абіотичні та біотичні небезпеки.
  12. Автоматизація насосних установок.




Переглядів: 862

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Заходи безпеки при проведенні вантажно – розвантажувальних робіт | Розділ 7. Надання першої (долікарняної) медичної допомоги потерпілим

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.