Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция


Режими відображення документів

Багатофункціональний текстовий редактор Microsoft Word 2007 дозволяє створювати професійно оформлені документи, оскільки він володіє широкими можливостями форматування і оформлення текстів.

Типова структура інтерфейсу Microsoft Word 2007 представлена на рис.1

Рис. 1. Вікно Microsoft Word 2007


Кнопка «Office» виводить список можливих дій з документом, включаючи відкриття, збереження і друк. Зовнішній вигляд Панелі швидкого доступу може відрізнятися від представленого на рис.1 тому що існує можливість її налаштування (клацнути лівої кнопки миші по кнопці праворуч Панелі швидкого доступу та вибрати пункт меню Настройка панелі швидкого доступу). Доступ до команд оформлення документа, як показано на рис.1, виконується за допомогою стрічки, що складається з вкладок, орієнтованих на виконання певних завдань, кожна з яких складається з груп взаємопов'язаних елементів управління і кнопок виклику діалогових вікон.
Координатна лінійка визначає межі документа і позиції табуляції. Розрізняють вертикальну і горизонтальну лінійки. За замовчанням координатна лінійка градуйована в сантиметрах. Лінійка прокручування служить для переміщення тексту документа в робочому полі вікна. Робоче поле - це область для створення документа.

У Microsoft Word 2007 передбачено кілька режимів перегляду документів: звичайний, розмітки сторінки, структури документа, Web-документа. Вибір того чи іншого режиму залежить від етапу роботи над документом і від тих дій, які належить виконати.
Перемикання між режимами перегляду документа можна виконати за допомогою групи Режими перегляду документа вкладки Вигляд або за допомогою кнопок, розташованих внизу вікна MS Word 2007 (рис.2).

Рис. 2. Кнопки режимів перегляду документів

 

Звичайний режим - дозволяє відображати текст, формат символів, графічні об'єкти і формат абзаців. Однак не можна побачити розбивки тексту на колонки, колонтитули (і інформацію, вміщену в них). Режим підходить для швидкого відображення змін в документі і швидкого переміщення по документу. На екрані не відображаються багато елементів, що дозволяє економити ресурси комп'ютера. Кордон поділу сторінок зображується пунктирною лінією.

Режим Web-документа - зручний для створення Web-сторінок або документів, призначених для перегляду на екрані. В режимі Web-документа відображається фон, перенесення тексту виконується за розмірами вікна, а малюнки займають ті ж позиції, що і у вікні браузера.

Режим розмітки сторінки - дозволяє працювати з документом як на звичайному аркуші паперу: всі об'єкти документа розташовуються і відображаються в тому вигляді, в якому вони будуть виглядати на папері після друку. Цей режим зручний для оформлення тексту, додавання і редагування виносок, ілюстрацій, колонтитулів і інших об'єктів.

Режим структури документа - дозволяє переглядати і створювати ієрархічну структуру документа, яка визначається використанням різних стилів заголовків. В даному режимі можна бачити всю ієрархічну структуру і стильове оформлення документа, а також переміщати, копіювати і реорганізовувати текст за допомогою перетягування заголовків. У режимі структури можна згорнути документ, залишивши основні заголовки, або розгорнути його, відобразивши всі заголовки і основний текст. Крім того, в режимі структури можна працювати з головними документами (головний документ - це документ-контейнер, який об'єднує в собі кілька окремих файлів, тобто вкладених документів). За допомогою головного документа створюються і обробляються складні документи, що складаються з декількох частин, наприклад книги, розділені на глави.

Режим читання - призначений для читання документа на екрані з найменшим напруженням для очей. Розміри документа змінюються відповідно розмірам екрану, при цьому видаляється більшість панелей інструментів.


Читайте також:

 1. Аналіз документів
 2. Аналіз документів як метод соціологічного дослідження.
 3. Аудит грошових документів та грошових коштів у дорозі.
 4. Бухгалтерська обробка документів.
 5. Бухгалтерське оброблення первинних документів та їх збереження
 6. Бюджетні установи отримують кошти на своє функціонування з бюджету виключно на основі фінансових документів, які називаються кошторисами.
 7. Валютний курс. Режими встановлення валютних курсів
 8. ВАЛЮТНІ РЕЖИМИ ТА ВАЛЮТНА ІНТЕРВЕНЦІЯ. ВПЛИВ ВАЛЮТНОЇ ІНТЕРВЕНЦІЇ НА ГРОШОВУ МАСУ. СТЕРЕЛІЗАЦІЯ.
 9. Вибір, розміщення, режими роботи компенсуючих пристроїв.
 10. Видалення (позначка на видалення) документів
 11. Види бойових документів і вимоги до їх оформлення
 12. Види бойових документів і вимоги до їх оформлення
Переглядів: 6395

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Буфер обміну — це тимчасове місце зберігання інформації, яку було скопійовано або переміщено з одного місця з метою використання в іншому. | Введення та редагування тексту.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.