Якщо це передбачається в конкретній конфігурації і якщо це визначено параметром «Режим видалення об’єктів» (пункт «Параметри» меню «Сервіс», закладка «Загальні»), система підтримує посильну цілісність інформаційної бази. Це значить, що в цьому режимі не проводиться безпосереднє видалення таких об’єктів системи, як елементи довідника й документи, при цьому можливо лише встановити позначку на видалення об’єкта, але не вилучити його. Властиво видалення об’єктів (Зокрема, документів) проводиться при виконанні відповідної сервісної процедури – пункт «Видалення позначених об’єктів» меню «Операції», якщо ця операція доступна конкретному кінцевому користувачеві.
У якому режимі – безпосереднього видалення або позначки на Видалення – працює система,легко визначити за назвою пункту меню «Дії» (відповідно «Вилучити» або «Позначити на видалення»).
Для позначки на видалення документа спочатку необхідно відкрити журнал, у якім відображаються документи потрібного виду. Це може бути повний журнал, у якім відображаються всі введені документи, або який-небудь певний журнал.
Для позначки на видалення або видалення документа помістіть курсор на рядок з, що віддаляється документом і натисніть клавішу Del або натисніть кнопку на панелі інструментів вікна журналу, або виберіть пункт «Вилучити» у меню «Дії» головного меню програми.
Після відповіді «Так» на запит про видалення запису документ буде вилучений (позначений на видалення). Позначений на видалення документ позначається перекресленим значком.
Для скасування позначки на видалення документа відкрийте журнал, у якім відображаються документи потрібного виду, помістіть курсор на рядок з раніше позначеним документом і натисніть клавішу Del, або натисніть мишею кнопку на панелі інструментів вікна журналу документів, або виберіть пункт «Скасувати позначку на видалення» у меню «Дії» головного меню програми.
Після відповіді «Так» на запит про скасування позначки на видалення документ буде «Відновлений». Це буде відбито в зміні умовного значка в крайній лівій графі таблиці.