Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Видалення визначення ПСК

Перейменування визначення ПСК

1. Виберіть вкладку "Вид" панель "Координати" "Іменовані ПСК" .

2. У діалоговому вікні ПСК на вкладці "Іменовані ПСК" клацніть правою кнопкою миші визначення ПСК, яке необхідно перейменувати, і виберіть пункт "Перейменувати".

3. Введіть нове ім'я.

4. Натисніть "ОК".

1. Виберіть вкладку "Вид" панель "Координати" "Іменовані ПСК" .

2. У діалоговому вікні ПСК перейдіть на вкладку "Іменовані ПСК" і виберіть визначення ПСК, яке потрібно видалити.

3. Натисніть Delete.

Не можна видаляти поточну ПСК і ПСК зі стандартним ім'ям "БЕЗ ІМЕНІ".

Призначення визначень ПСК видовим екранів

Щоб полегшити редагування об'єктів на різних видах, можна визначити різні ПСК (користувальницькі системи координат) для кожного виду.

На видові екрани можна виводити різні види моделі. Один із прикладів можливих конфігурацій - види зверху, спереду, праворуч і в ізометрії. Щоб полегшити редагування об'єктів на різних видах, можна створити різні визначення ПСК для кожного виду. У цьому випадку при перемиканні між видовими екранами не відбувається втрати інформації про ПСК кожного з них.

Збереженням ПСК для кожного видового екрану управляє системна змінна UCSVP . На видових екранах, де UCSVP дорівнює 1, ПСК, використана безпосередньо перед переходом на інший видовий екран, запам'ятовується; при поверненні на даний видовий екран відбувається її відновлення. Якщо для видового екрану системна змінна UCSVP встановлена ​​рівної 0, то ПСК цього видового екрану завжди збігається з ПСК поточного активного видового екрана.

Наприклад, можна задати три видових екрана: з видами зверху, спереду і ізометричним. Якщо системна змінна UCSVP встановлюється рівною 0 на ізометричному видовому екрані, можна використовувати ПСК, відповідну увазі зверху, і на видовому екрані виду зверху, і на ізометричному видовому екрані. Коли видовий екран виду зверху стає поточним видовим екраном, то в ПСК изометрического видового екрану відбивається ПСК видового екрану виду зверху. Аналогічно, коли поточним стає видовий екран виду попереду, то ПСК изометрического видового екрану перемикається для узгодження з ПСК видового екрану виду попереду.

Нижче наведені ілюстрації до розглянутого прикладу. На першому кресленні поточним є лівий верхній видовий екран (з видом зверху). На ізометричному видовому екрані встановлюється ПСК, визначена на цьому виді.

 

На наступному кресленні поточним є лівий нижній видовий екран (з видом спереду). ПСК на ізометричному вигляді змінюється, і тепер відповідає системі координат виду попереду.

 

У попередніх версіях AutoCAD установка ПСК була глобальною і діяла для всіх видових екранів як у просторі моделі, так і в просторі листа. Якщо необхідно відновити поведінку, характерну для попередніх версій, можна привласнити системної змінної UCSVP значення 0 на всіх активних видових екранах.

Використання динамічної ПСК з моделями тіл

За допомогою функції динамічної ПСК можна на час автоматично вирівняти XY-площину ПСК по площині в моделі тіла при створенні об'єктів.

Під час виконання команди малювання вирівнювання ПСК забезпечується не використанням команди ПСК, а переміщенням користувальницького покажчика на ребро грані. Коли виконання команди завершується, ПСК повертається на своє попереднє місце зі збереженням колишньої орієнтації.

Наприклад, можна використовувати динамічну ПСК з метою створення прямокутника над розташованої під кутом грані моделі тіла, як показано на малюнку.

 

На лівому малюнку ПСК різний з розташованої під кутом грані. Замість переміщення ПСК виконується включення динамічної ПСК у рядку стану або натисненням F6 .

 

Як показано на середньому малюнку, при переміщенні покажчика по всьому ребру курсор змінюється для відображення напрямки осей динамічної ПСК. Далі можна легко створювати об'єкти на розташованій під кутом грані, як показано на правому малюнку.

Примітка Для відображення міток XYZ на курсорі натисніть праву кнопку миші на кнопці ДПСК і натисніть на "Відобразити мітки на перехреститься".

Вісь X динамічної ПСК розташовується уздовж ребра грані, і позитивний напрямок осі X завжди вказує на праву половину екрану. Динамічна ПСК здатна виявити тільки передні грані тіла.

Нижче вказані типи команд, в яких можна використовувати динамічну ПСК.

· Проста геометрія Лінія, полілінія, прямокутник, дуга, окружність

· Текст. Текст, багатостроковий текст, таблиця

· Посилання. Вставка, зовнішнє посилання

· Тіла. Примітивні тіла і політелія

· Редагування. Поворот, дзеркальне відображення, вирівнювання

· Інше. ПСК, площа, маніпулювання ручками

Рада Можна легко вирівняти ПСК по площині в моделі тіла шляхом активізації функції динамічної ПСК з подальшим використанням команди ПСК для визначення вихідної точки в даній площині.

Якщо активні режими "Сітка" і "Прив'язка", вони на час вирівнюються по динамічній ПСК. Ліміти відображення сітки встановлюються автоматично.

Можна на час відключити динамічну ПСК натисканням клавіш F6 або Shift + Z під час переміщення покажчика по грані.

Примітка Динамічна ПСК доступна тільки при активній команді.

Процедури

Заміна ПСК динамічним способом

1. Викличте команду, підтримувану динамічної ПСК.

2. Якщо потрібно, заново активізуйте ПСК натисканням ДПСК на рядку стану.

3. Перемістіть поточний покажчик на ребро грані на моделі тіла.

4. Завершіть виконання команди.

Знак користувальницької системи координат

Знак користувальницької системи координат (ПСК) допомагає візуально представляти поточну орієнтацію ПСК. Є декілька варіантів цього знака. Можна змінювати його розміри, розташування і колір.

Для позначення місця розташування й орієнтації ПСК її значок відображається або на початку координат ПСК, або в лівому нижньому кутку поточного видового екрана.

При роботі в середовищі 2D проектування для знака, що ПСК, можна вибрати 2D або 3D стиль. У середовищі 3D проектування знак, що представляє ПСК, відображається в стилі з тонуванням.

 

Команда ЗНАКПСК використовується для вибору між відображенням 2D або 3D значка ПСК. Тонований знак ПСК відображається з тонованого 3D види. Для позначення місця розташування й орієнтації ПСК можна відобразити значок ПСК у вихідній точці ПСК за допомогою команди ЗНАКПСК.

Значок ПСК і кілька видових екранів

За наявності декількох видових екранів на кожному з них відображається свій знак ПСК.

Показ і приховування значка ПСК

У деяких випадках може знадобитися приховати значок ПСК. За допомогою команди ЗНАКПСК можна відключити значок ПСК в одному або у всіх видових екранах. Кожен лист також містить значок ПСК в просторі листа.

Можна також приховати значок ПСК на основі поточного візуального стилю і відомості про те, чи включена перспектива. Три системні змінні:

· Використовувати UCS2DDISPLAYSETTING , щоб приховати значок ПСК, якщо поточним стилем відображення є "2D-каркас".

· Використовувати UCS3DPARADISPLAYSETTING , щоб приховати значок ПСК при відключеній перспективі ( PERSPECTIVE ) на видовому екрані, на якому використовується візуальний стиль 3D.

· Використовувати UCS3DPERPDISPLAYSETTING , щоб приховати значок ПСК, коли перспектива включена на видовому екрані, на якому використовується візуальний стиль 3D.

Примітка Ці системні змінні мають пріоритет над параметром ЗНАКПСК на видових екранах з певними візуальними стилями.

Відмінності типів значків ПСК

Знак ПСК відображається по-різному, що полегшує візуальне уявлення орієнтації робочої площини. Деякі з можливих варіантів представлені на кресленні.

 

Для перемикання між двовимірним і тривимірним знаками ПСК можна використовувати команду ЗНАКПСК. За допомогою цієї ж команди можна змінити розмір, колір і ширину лінії для тривимірного знака ПСК.

Знак ПСК із зображенням зламаного олівця замінює 2D знак ПСК, коли напрям погляду знаходиться в площині, паралельній XY -площині ПСК. Знак із зображенням зламаного олівця вказує на те, що ребро площині XY майже перпендикулярно поточним напрямку погляду. У цьому випадку використання вказівного пристрою для завдання координат неможливо.

Зазвичай вважається, що точки, обрані за допомогою пристрою вказівки, розташовуються в площині XY . Якщо ПСК повернута так, що вісь Z лежить у площині, паралельній площині погляду, тобто якщо видно тільки кромку площині XY , досить важко визначити положення точки. У цьому випадку точки будуть проектуватися на площину, паралельну площині виду і проходить через початок координат. Наприклад, якщо напрям погляду паралельно осі X , зазначена на екрані точка проектується на площину YZ , що містить початок ПСК.

Для визначення площині проекції координат слід використовувати режим 3D знака ПСК.

Зміна ПСК за допомогою видового куба

Видовий куб дозволяє змінити поточну ПСК моделі на одну з іменованих ПСК, збережених в моделі, або визначити нову ПСК.

У меню ПСК, розташоване під видовим кубом, вказано ім'я поточної ПСК в моделі. Це меню дозволяє відновити одну з іменованих ПСК, збережених в моделі, або переключитися на МСК, або визначити нову ПСК. Якщо в меню вибрати пункт "МСК", можна переключити систему координат з ПСК в МСК. Команда "Нова ПСК" дозволяє повертати поточну ПСК на основі однієї, двох або трьох точок для визначення нової ПСК. Якщо вибрати команду "Нова ПСК", визначається нова ПСК, якій за замовчуванням задається ім'я "Без імені". Для збереження новоствореної ПСК під деяким ім'ям використовується параметр "Ім'я" в команді ПСК .

Видовий куб можна орієнтувати по поточній ПСК або МСК. При орієнтації видового куба за поточною ПСК буде відомо напрямок моделювання. При орієнтації видового куба по МСК можна переглядати модель на основі напрямків на північ і на південь моделі. Параметри управління орієнтацією видового куба містяться в діалоговому вікні "Параметри видового куба" .

 

Процедури

Управління відображенням меню ПСК

1. Виберіть вкладку "Вид" панель "Вікна" список, що розкривається "Інтерфейс" "Видовий куб" .

2. Натисніть праву кнопку миші на видовому кубі і виберіть пункт "Налаштування видового куба".

3. У діалоговому вікні "Параметри видового куба" в області "Відображення" встановіть прапорець "Показати меню ПСК".

Меню ПСК відображається під видовим кубом. Ви можете переглянути, яка ПСК є поточний і переключитися на іншу іменовану ПСК.

4. Натисніть "ОК".

Перемикання на іншу ПСК

1. Виберіть вкладку "Вид" панель "Вікна" список, що розкривається "Інтерфейс" "Видовий куб" .

2. У меню ПСК, розташованому під видовим кубом, клацніть стрілку поруч з ім'ям поточної ПСК.

3. Виберіть зі списку іменовану ПСК.


Читайте також:

  1. I визначення впливу окремих факторів
  2. II. Визначення мети запровадження конкретної ВЕЗ з ураху­ванням її виду.
  3. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  4. Ocнoвнi визначення здоров'я
  5. Алгебраїчний спосіб визначення точки беззбитковості
  6. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
  7. Аналіз стратегічних альтернатив та визначення оптимальної стратегії формування фінансових ресурсів
  8. Аналіз ступеня вільності механізму. Наведемо визначення механізму, враховуючи нові поняття.
  9. Балансова теорія визначення статі. Диференціація статі і роль гормонів у цьому процесі.
  10. Безстатеве розмноження, його визначення та загальна характеристика. Спори — клітини безстатевого розмноження, способи утворення і типи спор.
  11. Біостратиграфічні методи визначення віку порід
  12. Біуретовий метод визначення білків




Переглядів: 880

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Збереження визначення ПСК | Перемикання на МСК.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.