Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



МАШИНА 1622 КЛ.

 

Машина випускається Оршансьиім ордена Трудового Червоного Прапора заводом «Проммаш» і призначена для прокладання силець на деталях крою верхнього одягу однолінійною строчкою, що складається із двох ниток однониткового ланцюгового переплетення з незатягнутими петлями (мал. 70). Частота обертання головного валу машини до 1000 хв., довжина стібка регулюється від 6 до 12 мм, висота незатягнутих петель над рівнем матеріалу не менше 4 мм. Голки О277№ 90—130 (ГОСТ 22249—82).

Основною конструктивною відмінністю машини 1622 кл. від машини 2222 кл. є застосування другої нижньої голки. Механізм нижньої голки кінематично пов'язаний з вузлом горизонтальних переміщень рейки і двома петлителями для витягування петель голок. Голки є одночасно і ниткоподавачами . В процесі утворення силкових строчокзадіяні: верхня голка 1 (мал. 71, а), верхній петлитель 2, нижня голка б, нижній петлитель 4, рейка 5 і лапка 3. Верхня голка1, опускаючись, проколює тканину ,петля нижньої голки 6 утримує верхнім петлителем 2 над тканинами. Рейка 5 здійснює хід, переміщуючись до того, хто працює.

Верхня голка 1 (мал. 71, б) опускається в нижнє крайнє положення, потім, піднявшись на 2—2,5 мм, утворює петлю, в яку входить нижній петлитель 4, і утримує дану петлю на собі. Верхня голка 1 виходить з матеріалів, верхній петлитель 2 "виходить з петлі нижньої голки 6.

Нижня голка 6 (мал. 71, в) піднімається вгору і прожарює тканину, причому місце проколу цією голкою зміщене щодо місця проколу верхньої голки 1 приблизно на половину довжини стібка. Одночасно піднімається рейка 5 і переміщає тканину на довжину стібка. Разом з рейкою в напрямі від того, що працює переміщується і нижня голка 6. Досягнувши свого крайнього верхнього положення, голка опускається на 2—2,5 мм і утворює петлю з нижньої нитки, яку захвачує верхній петлитель 2. У кінці переміщення матеріалу нижній петлитель 4 виходить з петлі верхньої голки 1 . Потім процес повторюється.

Таким чином виконується строчка (див. мал. 70), що складається з двох ниток, що не переплітаються один з одним. При відділенні одного матеріалу від іншого на верхньому матеріалі петлі залишаються знизу, а на нижньому — зверху, тобто при використанні машини 1622 кл. відпадає необхідність операції розрізання строчки між матеріалами.

Для заправки верхню нитку з бобіни або котушки послідовно проводять зверху вниз через отвори нитконаправителів (мал. 72) і 16, обводять між шайбами регулятора натягу 2 верхньої нитки, зверху вниз вводять в петлю нитконаправителя 3, закріпленого на фронтовій дошці. Потім нитку проводять в крючковий нитконаправитель 4 і зліва направо вводять у вушко голки 5. Характеристика машини 85 класу.Машина випускається Подільським механічним заводом ім. М. И. Калініна і призначена для підшивання низу спідниць, платтів з тонких матеріалів строчкою однониткового ланцюгового потайного переплетення (тип 103). Дана машина використовується в промисловості і на стьобальних операціях. Частота обертання головного валу до 2600 обертів за хвилину., довжина стібка регулюється від 2 до 7 мм. Товщина матеріалів, що підшиваються, в стислому стані під притискними лапками до0,8 мм. Голки 0873 № 65—75 (ГОСТ 22249—82 Е). Машина має голку, що коливається, петлитель, що здійснює складний просторовий рух, механізм переміщення матеріалів рейкового типу, видавлювач дискового типу, здійснює поворотні і вертикальні рухи. Поворотні рухи видавлювачу необхідні для підшивання низу виробу при кожному проколі голки, поєднання поворотного і вертикального рухів — для підшивання низу через один прокол голки.


Читайте також:

  1. Забезпечення безпеки виробництва робіт вантажо­підіймальними машинами поблизу контактної мережі і повітряних ліній усіх призначень і напруг.
  2. Ідеальна теплова машина Карно та її ККД
  3. Клод Белл та його машина PDP-6, 1964 р
  4. Лекція 9 Облік відповідальності за методом «тариф - година - машина» в системі управління
  5. Машина 525 кл.
  6. Машина 827 КЛ.
  7. Машина ENIAC, 1946р
  8. Машина для нарізання хліба.
  9. Машина СМ-4, 1979 р
  10. Очищення дерев від гілок машинами
  11. Технологія лісосічних робіт при звалюванні дерев машинами




Переглядів: 2289

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Будова голки | Обладнання для ВТО.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.