Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Будова голки

Щоб отримати потайну строчку (див. рис. 274), у машинах потайного стібка застосовується відповідна голка. Будову голки машини потайного стібка розглянемо на прикладі голки машини 761 кл (790 кл.) фірми «Паннонія».

Голка машини потайного стібка має такі самі елементи, як і голка універсальної машини. Голка машини потайного стібка також складається зі стрижня, вістря, вушка, довгої канавки, короткої ка­навки. Але оскільки принцип утворення потайного стібка має свою специфіку, то й голка для його утворення теж має особливості.

1. Візьмемо голку в ліву руку, і розглянемо її. Голка має колбу 1, стрижень 2, вістря 3 (вигляд голки — до працюючого). Стрижень 2 вигнутий у точці 4. Саме така форма стрижня сприяє проколюванню верхнього шару тка­нини повністю, а нижнього — наполовину, в результаті чого ут­ворюється потайний стібок.

 

Повернемо голку навколо її осі на 180". На рис. 275 б бачимо вигляд голки від працюючого. На колбі голки є лиска 5Наявність її полегшує кріплення голки у голководі.

 

Якщо підшивати низ деталі циліндричної форми, столик відкидають праворуч, якщо підшивати низ спідниці, сукні тощо, то виріб зручно розташувати на машині, столик повертають у початкове положення

 


МАШИНА 2222 КЛ.Машина випускається Оршанським ордена Трудового Червоного Прапора заводом «Проммаш» і призначена для виметування бортів, лацканів і комірів верхнього одягу однолінійною строчкою однониткового ланцюгового переплетення (тип 101). Частота обертання головного валу до 3000хв , довжина стібка регулюється від 2 до 12 мм, найбільша товщина матеріалів в стислому стані під лапкою 6 мм. Голки 6б34 № 130, 150 (ГОСТ 22249—82 Е).

Машина 2222 кл. відрізняється від машини 1022-М кл. тим, що замість човника застосовується петлитель, змінене передавальне відношення від головного валу до валу

 

 

Мал. 69. Зовнішній вид машини 2222 кл

петлителя (і = 1 : 1), конструкція регулятора довжини стьобання (виключено механізм ниткопритягувача, на голко-водії закріплений над повідцем ниткоподавач); для виконання виметуваних робіт на деталях, що складаються з декількох шарів матеріалу, застосовується зубчата рейка. Для зручності виконання виметуваних операцій в машині застосована лапка, у якої кожний ріжок підпружинений. Машина не має пристрою для закріплення строчки.

При заправці нитку з бобини чи котушками проводять зверху вниз через отвори нитконаправителів косинців 6 (рис, 69) і 7, через нитконаправитель 4, обводять між шайбами 3 регулятори натягнення, справа наліво вводять у вушко 5 ниткоподача, зверху вниз заводять за пружинний нитенаправитель 2 гловодія і зліва направо вводять у вушко голки 1. Кінець нитки завдовжки 70—80 мм підводять над тканиною під лапку.

Регулювання натягнення нитки, давлення лапки натканину, висота підйому рейки і т.д. виконуються так само, як в машині 1022-М кл. Відмінність полягає в регулюванні довжини стібка. Для виконання даного регулювання слід вимкнути машини і натиснути на кнопку 8, потім правою рукою уручну повертати махове колесо до тих пір, поки лезо кнопки 8 всередині рукава не увійде до паза регульованого ексцентрика. Потім повертають махове колесо в потрібному напрямів і, орієнтуючись на нерухому мітку 10 платформи машини, встановлюють задану довжину стьобання, яке на ободі диска 9 відмічена цифрами.


Читайте також:

  1. II. Будова доменної печі (ДП) і її робота
  2. Анатомічна будова кісток вільної нижньої кінцівки
  3. Анатомо-фізіологічна перебудова організму підлітка
  4. Анатомо-фізіологічна перебудова організму підлітка та її вплив на його психологічні особливості й поведінку.
  5. Антигенна будова HDV
  6. АСОЦІАЦІЯ. ПОБУДОВА АСОЦІАТИВНОГО КУЩА
  7. Атмосфера. ЇЇ хімічний склад та будова
  8. Атомно-молекулярна будова речовини.
  9. Базис і надбудова.
  10. Біоелектричні явища в тканинах: будова мембран клітини, транспорт речовин через мембрану, потенціал дії та його розповсюдження.
  11. Будова автономної нервової системи
  12. Будова активного центру ферментів




Переглядів: 1838

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Установка 745-28Р | МАШИНА 1622 КЛ.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.