Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контроль за їх спрямуванням

Операції з безготівковими коштами, фінансовий облік цих коштів та

Для контролю і перевірки стану реєстраційного рахунку з обліку депозитних сум і визначення належності коштів ведеться звітність за депозитними сумами державної виконавчої служби. Реєстраційні рахунки з обліку депозитних сум відкриваються в органах Державного казначейства на ім'я відділу державної виконавчої служби.

У відділі державної виконавчої служби за кожним рахунком окремо заводиться книга обліку депозитних сум строком на один рік. У книгах обліку депозитних сум записуються всі суми, які рахуються надень їх відкриття в залишку на спеціальних реєстраційних рахунках з обліку депозитних сум.

Книги обліку депозитних сум повинні бути пронумеровані, прошнуровані та скріплені відповідно печаткою Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських управлінь юстиції.

Начальником відділу державної виконавчої служби визначається особа, яка здійснює ведення книг обліку депозитних сум та здійснює банківські операції, а також ведення необхідних нарядів банківських документів та розпоряджень державних виконавців. Особа, що веде депозитний рахунок, щомісячно розшифровує суми, що залишились на 1 число кожного місяця.

Книги обліку депозитних сум не менше одного разу на місяць перевіряються начальником відділу державної виконавчої служби шляхом підрахунку та звірення сум, що надійшли та видані, з випискою із спеціального реєстраційного рахунку з обліку депозитних сум чи рахунку в банку, в результаті чого залишок на перше число кожного місяця повинен відповідати залишку депозитних сум на рахунках. Після перевірки залишку депозитних сум начальник відділу робить напис "перевірено" та підтверджує цей напис своїм підписом.

Депозитні суми, які залишились на перше січня нового року на рахунках, переносяться в нові книги з повною назвою кожної окремої суми та вказівкою, кому вона належить. У книгах обліку депозитних сум залишки, які переходять на перше січня нового року, виводяться в графу "залишки". У міру надходження з органу Державного казначейства чи банку виписок про наявність на спеціальному реєстраційному рахунку з обліку депозитних сум у книги негайно вносяться записи. Особа, яка веде облік депозитних сум, негайно повідомляє відповідного державного виконавця відділу про надходження коштів на спеціальний реєстраційний рахунок з обліку депозитних сум або на поточний рахунок.

У разі відсутності відомостей, державний виконавець повідомляє стягувача про наявність належних йому коштів і пропонує йому повідомити шляхи їх отримання, тобто яким чином провадити виплату коштів. Після цього державний виконавець, у разі достатності суми для покриття всіх вимог стягувача, готує розпорядження, яким визначає належність указаних коштів та спосіб перерахування (видачі) стягувачу, яке затверджується начальником відділу державної виконавчої служби. Указане розпорядження готується в 2-х примірниках, оригінал видається особі, яка веде облік депозитних сум, копія залишається у виконавчому провадженні. Щодо кожного виконавчого провадження (тобто для кожного стягувача окремо) готується окреме розпорядження.

При складанні розпорядження слід ураховувати, що до визначення стягувачем - фізичною особою шляху отримання ним коштів у розпорядженні не зазначаються засоби видачі (перерахування) коштів.

У разі надходження суми, яка не задовольняє вимог усіх стягувачів, а також за необхідності відрахування виконавчого збору, витрат на виконання, винагороди державним виконавцем складається розрахунок. Цей розрахунок затверджується начальником відділу державної виконавчої служби і складається у 2-х примірниках, оригінал видається особі, яка веде облік депозитних сум, а копія залишається у виконавчому провадженні.

У разі перерахування коштів, які належать стягувачу - юридичній особі, списання коштів із спеціальних реєстраційних рахунків з обліку депозитних сум здійснюється на підставі платіжних доручень, підписаних начальником відповідного відділу державної виконавчої служби.

Якщо у стягувача - фізичної особи є рахунок в установі банку, то в платіжному дорученні обов'язково вказується, на який рахунок слід перерахувати кошти.

У разі переказу коштів з реєстраційних рахунків поштою начальник відповідного відділу державної виконавчої служби підписує доручення, до якого додається перелік стягувачів з указівкою їх адреси та сум переказів. У разі перерахування коштів на рахунок стягувача особа, яка веде облік депозитних сум, подає державному виконавцю копію платіжного доручення. Вищезазначені копії довідки та платіжного доручення залишаються у виконавчому провадженні.

Платіжне доручення підписується начальником відділу державної виконавчої служби (перший підпис) та особою, яка веде депозитний рахунок служби (другий підпис). Ніхто, крім начальника відділу державної виконавчої служби або уповноваженої ним особи, який є розпорядником рахунку, не може дати розпорядження про видачу або списання коштів з рахунків.

 


Читайте також:

  1. III. Контроль знань
  2. III. КОНТРОЛЬ і УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМУВАННЯМ
  3. POS -Інтелект - відеоконтроль касових операцій
  4. VII Контроль постачальника
  5. Активний бюджетний дефіцитхарактеризу­ється спрямуванням коштів на інвестування еко­номіки, що сприяє зростанню ВВП.
  6. Акустичний контроль приміщень через засоби телефонного зв'язку
  7. Банківський контроль та нагляд: форми та мета здійснення. Пруденційний нагляд: поняття, органи та мета проведення.
  8. Біохімічний контроль за розвитком систем енергозабезпечення
  9. Бюджетний контроль - це порівняння показників бюджету зі звітом за від­повідний період часу.
  10. Бюджетний контроль на місцевому рівні
  11. Валютний контроль
  12. ВАРІАНТИ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ




Переглядів: 505

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Розшук у виконавчому провадженні | Розподіл стягнутих з боржника грошових сум

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.042 сек.