Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Діаграми

Засоби Microsoft Office в Інтернеті. За наявності підключення до Інтернету можна використовувати засоби Office в Інтернеті для замовлення різних компонентів для роботи з кліпами.

Колекція картинок в Інтернеті. За наявності відкритого підключення до Інтернету в результати пошуку кліпів автоматично включається вміст колекції картинок в Інтернеті. Цей веб-вузол також можна відвідати у будь-який час, клацнувши відповідне посилання в нижній частині області завдань.

Колекція картинок. Це посилання знаходиться в нижній частині області завдань Вставка картинки і служить для відкриття головного вікна Колекції картинок, в якому можна проглядати колекції кліпів, додавати кліпи і структурувати їх зручним чином. Наприклад, можна створити колекцію, об'єднуючу найбільш часто використовувані кліпи, або включити режим автоматичного додавання і структуризації файлів мультимедіа на жорсткому диску.

Додати картинку. Дана команда служить для відкриття області завдань (Область завдань. Область у вікні застосуванні Microsoft Office, що містить часто використовувані команди. Її розташування і невеликі розміри дозволяють використовувати ці команди, не припиняючи роботу над файлами.), в якій можна виконувати пошук кліпів. Хоча ця область завдань нагадує область завдань Microsoft Office Загальний пошук, вони використовується для пошуку кліпів мультимедіа, а не документів. Пошук кліпів мультимедіа можна виконувати за описовими ключовими словами, ім'ям файлу, форматом файлу (Формат файлу. Спосіб зберігання даних у файлі, що дозволяє програмі відкривати і зберігати цей файл. Структура файлу визначає спосіб його зберігання і відображення. Формат файлу позначається трьохбуквеним розширенням імені файлу, таким як DOC.) і колекціями кліпів (Колекція кліпів. Ієрархічна структура кліпів мультимедіа. Користувач може створювати власні колекції кліпів, імпортувати колекції кліпів, а також додавати, переміщати або копіювати кліпи з однієї колекції в іншу. ).

Засоби створення діаграм на панелі інструментів (Панель інструментів. Панель з кнопками і параметрами, які використовуються для виконання команд. Для відображення панелей інструментів використовується діалогове вікно Налаштування (виберіть в меню Вигляд команду Панелі інструментів, а потім — команду Налаштування). Для проглядання додаткових кнопок натисніть кнопку Інші кнопки в кінці панелі інструментів.) Малювання дозволяють додавати діаграми різних типів. У них входять круг (Циклічна діаграма. Діаграма, використовувана для ілюстрації процесів, що мають тривалий цикл.), кінцева (Цільова діаграма. Діаграма, використовувана для відображення кроків, ведучих до наміченої мети.), радіальна (Радіальна діаграма. Діаграма, використовувана для відображення зв'язків елементів з основним елементом.), діаграма Венна (Діаграма Венна. Діаграма, використовувана для відображення областей перекривання елементів.) і пірамідальна (Пірамідальна діаграма. Діаграма, використовувана для відображення базисно-надбудовних зв'язків.) діаграми. Ці діаграми використовуються для ілюстрації і пожвавлення форми викладу в документах і презентаціях (діаграми не засновані на числових значеннях).

 

діаграма (радіальна)

панель інструментів діаграм

маркер завдання розмірів

межа об'єкту

При додаванні або зміні діаграми навколо неї відображається поле для малювання, обмежене недрукованими рамкою і маркерами розміру. За допомогою команд зміни розмірів можна змінити розміри діаграми, збільшивши область малювання для отримання більшої робочої області або видалити зайві поля, наблизивши межі рамки до самої діаграми.

Можна відформатувати діаграму цілком за допомогою стандартних стилів або відформатувати окремі її частини подібно до форматування графічних об'єктів — додаванням кольору і тексту, зміною товщини і типу ліній, а також додаванням заливок, малюнків заливок і фону. Для додавання елементів і сегментів, а також переміщення їх на передній або задній план використовується панель інструментів Діаграма, що відображається разом з діаграмою.

Щоб під час презентації у міру викладу матеріалу звертати увагу глядачів на певні ділянки діаграми, можна включити анімацію (Анімація. Додавання до тексту або об'єкту спеціального видео- або звукового ефекту. Наприклад, можна створити елементи текстового списку, що влітають на сторінку зліва по одному слову, або додати звук оплесків при відкритті малюнка.) діаграми.

Блок-схеми

Блок-схеми (або направлені діаграми) можна створити за допомогою комбінації Автофігур (Автофігури. Набор типових фігур, що включає такі базові фігури, як прямокутники і кола, а також різні лінії, сполучні лінії, об'ємні стрілки, компоненти структурних схем, винесення, зірки і стрічки.) на панелі інструментів Малювання, що включають фігури і сполучні лінії блок-схем.

 

доступні сполучні лінії

деякі доступні фігури блок-схем


Читайте також:

 1. Векторні і часові діаграми
 2. Діаграми
 3. Застосування кругової діаграми для розрахунку режимів лінії та узгодження з навантаженням
 4. Зв’язок між типом діаграми стану, складом і властивостями сплавів
 5. Інші діаграми IDEF0
 6. Канонічні діаграми мови UML
 7. Мал. 162. Часові діаграми роботи
 8. Найпростіше в Microsoft Excel для створення діаграми використати Мастер диаграмм .
 9. Потенціальні діаграми
 10. Проектування діаграми класів.
 11. Секторні і радіальні діаграми
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Зв'язаних об'єктах і упроваджених об'єктах | Музика і звукові ефекти

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.