Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Музика і звукові ефекти

Таблиці

Існує декілька способів створення таблиці в презентації Microsoft PowerPoint. Можна створити таблицю в Microsoft PowerPoint або додати її з іншої програми у вигляді зв'язаного об'єкту (Зв'язаний об'єкт. Об'єкт, створений у файлі-джерелі і вставлений у файл призначення з підтримкою зв'язку між цими двома файлами. Зв'язаний об'єкт у файлі призначення може бути оновлений при оновленні файлу-джерела.) або упровадженого об'єкту (Упроваджений об'єкт. Дані (об'єкт), призначення, що містяться у файлі-джерелі і вставлені у файл. Після впровадження об'єкт стає частиною файлу призначення. Зміни, що вносяться до упровадженого об'єкту, відбиваються у файлі призначення.). У Microsoft PowerPoint можна створити як просту таблицю з нескладним форматуванням, так і складнішу з використанням більшої кількості параметрів. Можна включати в таблицю кольори заливки і меж з колірної схеми презентації.

Якщо потрібно створити таблицю великих розмірів або з ширшими можливостями форматування, ніж ті, які доступні в Microsoft PowerPoint, можна створити її в Microsoft Word і потім упровадити. Наприклад, в Microsoft Word міститься більша кількість параметрів для форматування списків, відступів і табуляції, а також окремих осередків. Можна також упровадити електронну таблицю (Лист. Основний документ, використовуваний в Microsoft Excel для зберігання даних і роботи з ними. Він також називається електронною таблицею. Лист складається з осередків, впорядкованих в рядки і стовпці. Листи завжди зберігаються в книзі.) з Microsoft Excel або таблиці з Microsoft Access.

При роботі з упровадженою таблицею відображаються меню і кнопки початкової програми (Застосування-джерело. Застосування, в якому був створений зв'язаний або упроваджений об'єкт. Для редагування такого об'єкту застосування-джерело має бути встановлене на комп'ютері.), додані в меню Microsoft PowerPoint. Зведення про можливість зміни таблиць доступні в меню «Довідки» початкової програми в рядку меню.

Текст з таблиці не відображається в області Структура.

Музика і звукові ефекти можуть бути додані з файлів, що знаходяться на комп'ютері, в локальній мережі, в Інтернеті або вхідних до складу Колекції картинок (Microsoft). Також для додавання в презентацію можна створити власні звукові ефекти або скористатися музичним компакт-диском.

На слайді, в який додана музика або звукові ефекти, з'являється значок звуку, відповідний звуковому файлу. Відтворення музики або звуку запускається або автоматично при відображенні даного слайду, або по клацанню значка мишею, або автоматично, але із затримкою, або як фрагмент до анімаційного епізоду. Якщо значок потрібно приховати з екрану, його можна перетягнути за межі слайду і встановити автоматичний запуск відтворення звуку.

Якщо який-небудь тип файлів або засобів не підтримуються програмою Microsoft PowerPoint і не можуть бути відтворені нею, їх можна відтворити за допомогою універсального програвача Windows, що входить в систему Microsoft Windows і відтворююче файли мультимедіа при їх вставці в програму Microsoft PowerPoint як об'єкти.

Для відтворення музики і звуку на комп'ютері має бути встановлена звукова плата з підключеними до неї колонками. Для отримання відомостей про встановлені в комп'ютері пристрої і їх налаштування звернетеся до вікна налаштування звуку і мультимедіа на панелі управління Windows.

Якщо розмір файлу перевищує 100 Кбайт за умовчанням звуки автоматично зв'язуються (Зв'язаний об'єкт. Об'єкт, створений у файлі-джерелі і вставлений у файл призначення з підтримкою зв'язку між цими двома файлами. Зв'язаний об'єкт у файлі призначення може бути оновлений при оновленні файлу-джерела.) з відповідним файлом, а не упроваджуються (Упроваджений об'єкт. Дані (об'єкт), призначення, що містяться у файлі-джерелі і вставлені у файл. Після впровадження об'єкт стає частиною файлу призначення. Зміни, що вносяться до упровадженого об'єкту, відбиваються у файлі призначення.) в нього. Встановлене за умовчанням значення 100 Кбайт можна змінити. Якщо презентацію, що має зв'язані файли, планується перемістити на інший комп'ютер, разом з нею мають бути скопійовані і зв'язані файли.


Читайте також:

  1. Аміноглікозиди (стрептоміцину сульфат, гентаміцину сульфат). Механізм і спектр протимікробної дії, застосування, побічні ефекти.
  2. Аналіз економічної ефективності капітальних вкладень
  3. Аналіз ефективності використання каналів розподілу
  4. Аналіз ефективності використання оборотних активів
  5. Аналіз ефективності використання основних засобів.
  6. Аналіз ефективності діяльності працівників банку
  7. Аналіз ефективності інвестиційних проектів
  8. Аналіз ефективності кредитних операцій
  9. Аналіз ефективності системи антиризикованих заходів
  10. Аналіз ефективності формування та використання банківських ресурсів
  11. Аналіз забезпеченості підприємства матеріальними ресурсами й ефективності їх ви­користання.
  12. Аналіз забезпеченості підприємства оборотними коштами та ефективності їх використання




Переглядів: 1111

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Діаграми | Додавання в слайд музики і звукових ефектів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.104 сек.