Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Внутрішні GSM - інтерфейси

Інтерфейси з зовнішніми мережами

З'єднання з ТфМЗК. З'єднання з телефонною мережею загального користування здійснюється MSC по лінії зв'язку зі швидкістю потоку 2 Мбіт/с відповідно до системи сигналізації SS № 7. Електричні характеристики 2 Мбіт/с інтерфейсу відповідають Рекомендаціям МСЕ-Т G.732.

З'єднання з ІSDN. Для з'єднання зі створюваними мережами ІSDN передбачаються чотири лінії зв'язку зі швидкістю потоку 2 Мбіт/с, які підтримуються системою сигналізації SS № 7 і відповідають Рекомендаціям Блакитної книги МСЕ-Т Q.701- Q.710, Q.711-Q.714, Q.716, Q.781, Q.782, Q.791, Q.795, Q.761-Q.764, Q.766.

З'єднання з існуючою мережею NMT-450. Центр комутації рухомого зв'язку з'єднується з мережею NMT-450 через чотири стандартні лінії зв'язку зі швидкістю потоку 2 Мбіт/с і системою сигналізації SS № 7. При цьому повинні забезпечуватися вимоги Рекомендацій МСЕ-Т за підсистемою користувачів телефонною мережею (TUP – Telephone User Part) і підсистемою передачі повідомлень (МТР – Message Transfer Part) Жовтої книги. Електричні характеристики лінії зі швидкістю потоку 2 Мбіт/с відповідають Рекомендаціям МСЕ-Т G.732.

З'єднання з міжнародними мережами GSM. Ці з'єднання здійснюються на основі протоколів системи сигналізації SCCP і міжмережної комутації рухомого зв'язку GMSC.

Інтерфейс між MSC і BSS – А-інтерфейс, забезпечує передачу повідомлень для керування BSS, передачі виклику, керування пересуванням. А-інтерфейс поєднує канали зв'язку і лінії сигналізації. Останні використовують протокол SS № 7 МСЕ-Т. Повна специфікація А-інтерфейсу відповідає вимогам серії 08 Рекомендацій ETSІ/GSM.

Інтерфейс між MSC і HLR з’єднаним з VLR – В-інтерфейс. Коли MSC необхідно з’ясувати місце розташування рухомої станції, він звертається до VLR. Якщо рухома станція ініціює процедуру визначення місця з MSC, він інформує свій VLR, який заносить всю інформацію, що змінюється, у свої регістри. Ця процедура відбувається завжди, коли MS переходить з однієї чарунки в іншу. У випадку, якщо абонент запитує спеціальні чи додаткові послуги або змінює деякі свої дані, MSC також інформує VLR, який реєструє зміни і за необхідності повідомляє про них HLR.

Інтерфейс між MSC і HLR – С-інтерфейс, використовується для забезпечення взаємодії між MSC і HLR. MSC може послати вказівку (повідомлення) HLR наприкінці сеансу зв'язку для того щоб абонент міг оплатити розмову. Коли мережа фіксованого телефонного зв'язку не здатна виконати процедуру установлення виклику рухомого абонента, MSC може запросити HLR про місце розташування абонента для того, щоб послати виклик РС.

Інтерфейс між HLR і VLR – D-інтерфейс, використовується для розширення обміну даними про положення рухомої станції, керування процесом зв'язку. Основні послуги, що надаються рухомому абоненту, полягають у можливості передавати чи приймати повідомлення незалежно від місця розташування. Для цього HLR повинен поповнювати свої дані. VLR повідомляє HLR про положення РС, керуючи нею і перепривласнюючи їй номера в процесі блукання, посилає всі необхідні дані для забезпечення обслуговування рухомої станції.

Інтерфейс між MSC – Е-інтерфейс, забезпечує взаємодію між різними MSC при здійсненні процедури HANDOVER - "передачі" абонента з зони в зону при його русі в процесі сеансу зв'язку без його переривання.

Інтерфейс між BSC і BTS – A-bіs інтерфейс, служить для зв'язку BSC з BTS і визначений Рекомендаціями ETSІ/GSM для процесів установлення з'єднань і керування обладнанням. Передача здійснюється цифровими потоками зі швидкістю 2,048 Мбіт/с. Можливе використання фізичного інтерфейсу 64 кбіт/с.

Інтерфейс між BSC і ОМС – О-інтерфейс, призначений для зв'язку BSC з ОМС, використовується в мережах з пакетною комутацією.

Внутрішній BSC-інтерфейс контролера базової станції забезпечує зв'язок між різним обладнанням BSC і обладнанням транскодування (ТС); він використовує стандарт ІКМ-передачі 2,048 Мбіт/с і дозволяє організувати з чотирьох каналів зі швидкістю 16 кбіт/с один канал на швидкості 64 кбіт/с.

Інтерфейс між MS і BTS – Um-радіоінтерфейс визначений у серіях 04 і 05 Рекомендацій ETSІ/GSM.

Мережний інтерфейс між ОМС і мережею – так званий керуючий інтерфейс між ОМС і елементами мережі, визначений ETSІ/GSM Рекомендаціями 12.01.

З'єднання мережі з ОМС можуть забезпечуватися системою сигналізації МСЕ-Т SS № 7 чи мережним протоколом Х.25.

GSM-протокол керування мережею й обслуговуванням також повинний задовольняти вимогам Q.3-інтерфейсу, що визначений в ETSІ/GSM Рекомендаціях 12.01.


Читайте також:

  1. WEB-документи та CGI-інтерфейси
  2. Аналіз внутрішніх ризиків
  3. В.Винниченко – голова і генеральний секретар з внутрішніх
  4. Валовий внутрішній продукт
  5. Валовий внутрішній продукт — це сукупна ринкова вартість кінцевої продукції та послуг, що вироблені резиден­тами країни за рік.
  6. Взаємодія органів публічної влади з органами внутрішніх справ
  7. Види і структура внутрішніх правовідносин у приватних аграрних підприємствах кооперативного і корпоративного типів.
  8. Визначення внутрішніх зусиль
  9. Визначення зовнішніх і внутрішніх надлишкових тисків
  10. Винесення внутрішніх, розумових дій назовні називають ексте­ріоризацією.
  11. Відбиває взаємозв'язок їх внутрішніх функціональних підрозділів і модифікується залежно від загальної кількості стратегій даного суб'єкта.
  12. Внутрішнє середовище організації, взаємозв’язок внутрішніх змінних




Переглядів: 1510

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ОСНОВИ ПОБУДОВИ МЕРЕЖІ СТІЛЬНИКОВОГО ЗВ’ЯЗКУ | ОБЛАДНАННЯ МЕРЕЖІ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.017 сек.