Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Управління Службою.

Ніхто не має права втручатись у правомірні дії керівника аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожеж під час проведення аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожежі або відміняти його розпорядження, спрямовані на ліквідацію надзвичайної ситуації і пожежі, не інакше як усунувши його у встановленому порядку від виконання обов'язків і прийнявши водночас керівництво на себе або призначивши іншу посадову особу.

Організація несення служби, проведення аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожеж.

Внутрішній порядок, підпорядкованість і відносини в підрозділах Служби визначаються Тимчасовим порядком організації внутрішньої, гарнізонної та караульної служб МНС України, який затверджується МНС України.

Порядок організації та проведення підрозділами Служби аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожеж визначається Тимчасовим статутом дій в надзвичайних ситуаціях (Частина 2), який затверджується МНС України.

У підрозділах Служби організовується цілодобове несення служби, порядок якої встановлюється МНС України. Підрозділи Служби залучаються до аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожеж на всі об'єкти, незалежно від форм власності, якщо інше не передбачено діючими нормативно-правовими актами.

Безпосереднє керівництво підрозділами Служби під час ліквідації надзвичайних ситуацій і гасіння пожеж здійснює керівник аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожеж - старша посадова особа Служби, яка прибула на місце події і має допуск до керівництва зазначеними роботами, якщо інше не встановлено чинними нормативно-правовими актами.

 

Керівник аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожеж на принципах єдиноначальності керує підрозділами Служби та іншими силами і засобами цивільного захисту, які залучаються до проведення аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожеж.

У разі призначення відповідно до чинного законодавства уповноваженого керівника з ліквідації надзвичайної ситуації та утворення штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, керівник аварійно-рятувальних робіт і гасіння пожеж поступає у його підпорядкування, входить до складу штабу та продовжує керівництво підрозділами Служби.

Загальне керівництво Службою здійснює Міністр надзвичайних ситуацій України,

Безпосереднє керівництво та спрямування діяльності Служби здійснює перший заступник Міністра, до повноважень якого віднесено функції організації реагування на надзвичайні ситуації.

Керівництво та управління Службою здійснює керівник Органу управління Служби - структурного підрозділу (департаменту) центрального апарату МНС України.

Керівник Органу управління Служби:

організовує діяльність та керує Службою;

вносить пропозиції щодо удосконалення діяльності і структури Служби таїї органів і підрозділів;

організовує розроблення та подає на затвердження плани, інструкції, положення та програми щодо повсякденної діяльності та підтримання у стані постійної готовності органів управління і підрозділів Служби;

подає за встановленим порядком документи щодо присвоєння спеціальних звань, призначення на посади і нагородження осіб рядового. начальницького складута працівників Служби відомчими та державними нагородами України;

надає пропозиції щодо зміцнення матеріальної бази і створення належних соціально-побутових умов для особового складу та працівників.

Гарнізон Служби очолює начальник гарнізону - керівник територіального органу управління Служби відповідного рівня, якому в оперативному порядку підпорядковуються всі посадові особи, сили та засоби МНС України, дислоковані в межах гарнізону, а під час ліквідації надзвичайних ситуацій - інші сили цивільного захисту, які залучаються до ліквідації надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж у межах адміністративно-територіальної одиниці (область, місто, район).


Читайте також:

  1. ERP і управління можливостями бізнесу
  2. H) інноваційний менеджмент – це сукупність організаційно-економічних методів управління всіма стадіями інноваційного процесу.
  3. III. КОНТРОЛЬ і УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМУВАННЯМ
  4. Oracle Управління преміальними
  5. А. Видання прав актів управління
  6. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
  7. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОРОЖНІМ РУХОМ
  8. Адаптивні організаційні структури управління.
  9. Адміністративне право і державне управління.
  10. Адміністративний устрій і управління в українських землях під час татаро-монгольського панування.
  11. Адміністративні методи - це сукупність прийомів, впливів, заснованих на використанні об'єктивних організаційних відносин між людьми та загальноорганізаційних принципів управління.
  12. Адміністративні методи управління




Переглядів: 848

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Завдання, функції та права Служби. | Аварійно-рятувальні підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, їх призначення і склад.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.064 сек.