Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Монтаж опускних криниць

 

Опускні криниці із блоків. Стіни збірних опуск­них криниць із залізобе­тонних двопустотних бло­ків монтують гусеничними або баштовими кранами. Перед початком монтажу на основу криниці фарбою наносять місця влаштування бло­ків. Кожен ряд блоків (рис. 2.5) монтують на цементному розчині M l00. Після закінчення монтажу першого ряду блоків, заповнюють пустоти блоків бето­ном М 200 на висоту 300... 500 мм. Після цього поступово монтують кожний ряд блоків. Після монтажу останнього ряду блоків влаштовують арматуру стиків, бетонують їх і заповнюють порожнини. Стики бетонують пошарово із застосуванням щи­тової опалубки.

 

Заповнювати пустоти бло­ків необхідно рівномірно по всьому контуру криниці цупким бетоном, піском або щебенем на всю висоту стін або частину її висоти, в залежності від необхідної маси криниці. У випадку заповнення пустот на всю висоту стін рівень верху заповнення повинен бути на 0,5 м нижче останнього ряду блоків. Під час опускання збірних криниць із двопустотних блоків в тиксотропній сорочці пустоти заповнюють. Після заповнення пустот влаштовують верхній монолітний залізобетонний пояс. Криницю опускають тільки після досягнення бетоном стиків і монолітного поясу повної проектної міцності.

 

Опускні криниці із панелей. Збірні залізобетонні панелі мон­тують на тимчасовій бетонній основі, на якій розмічають положення панелей, стріловими або баштовими кранами з використанням кондукторів ( Рuc. 2.6). Опорну раму кондуктора влаштовують по центру опускної криниці, на спеціально підготовлену основу із щебінки, піску або шлаку товщиною не менше 30 см. Для забезпечення стійкості кондуктора на раму накладають вантаж. Такі кондуктори застосовують під час монтажу стін збірних криниць внутрішнім діаметром до 20 м. Після влаштування в кондукторі двох сусід­ніх елементів, монтаж вико­нується в такій послідовності: збирають тимчасові метал­ічні накладки через 3...4 м по висоті із зовнішньої сторони стін криниці: влаштовують арматуру стиків; зварюють по­стійні внутрішні смугові накладки стін криниці; випробовують зварні шви на водо­непроникність; зварюють постійні зовнішні смугові накладки.

 

Рис. 2.5. Схема монтажу стін опускної криниці

 

 

Рис. 2.6. Кондуктор для монтажу панелей стін опускних криниць

 

 

Стики збірних панелей стін опускної криниці замонолічують бетоном на мілкій щебінці із ретельним вібру­ванням або нагнітання бетону знизу до верху. Для замонолічування стиків застосовують навісні підмостки, які закріплюються до металічних петель, що прива­рені до монтажних накладок (рис. 2.7). У випадку необхідності створення монолітного залізобетонного поясу підмос­тки, для його бетонування влаштовують на кондуктор.

 

 

Рис. 2.7. Деталь влаштування стиків і підмостків:

а — деталь стика панелей; б — під­мостки для замонолічування панелей.

1 — монтажні накладки через 3...4 м; 2— накладка на всю висоту стика; 3 — металічна гідроізоляція; 4 —збірні залізобетонні панелі; 5 — на­стил із дощок; 6 — перила; 7 — навіс­ні підмостки; 8 — замонолічений стик панелей; 9 — петля

 

 

Стики збірних панелей стін опускної криниці замонолічують бетоном на мілкій щебінці із ретельним вібру­ванням або нагнітання бетону знизу до верху. Для замонолічування стиків застосовують навісні підмостки, які закріплюються до металічних петель, що прива­рені до монтажних накладок (рис. 2.7). У випадку необхідності створення монолітного залізобетонного поясу підмос­тки, для його бетонування влаштовують на кондуктор.

 

 

 

Рис. 2.8. Кондуктор із розпірками:

1 — панель; 2 — шарнірно-поворотні розпірки; 3 — стійка

 

Для тимчасового закріплення тяжких високих залізобетон­них панелей застосовують кондуктори (рис. 2.8), які складаються із стійки, що влаштовується на фундаменті в центрі криниці, і системи шарнірно-поворотних розпірок — нижньої, середньої і верхньої. Нижня розпірка має роликову опору. Першу панель краном влаштовують в проектне по­ложення і тимчасово закріплюють за допомогою нижньої і верхньої розпірок. Для кріплення другої панелі, нижню розпірку звільняють від першої встановленої панелі і пересувають на роликах на нову позицію. Серед­ню розпірку піднімають краном і закріплюють на другій панелі. Тимчасове кріплення всіх наступних панелей виконується аналогічно.

 


Читайте також:

  1. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
  2. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
  3. Будівельний генеральний план на стадії виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
  4. Вибір будівельних машин, механізмів і технологічного транспорту для комплексної механізації монтажних робіт
  5. ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ
  6. Вимоги до монтажу систем газопостачання
  7. Демонтажні роботи
  8. До початку монтажу газових вводів повинні бути загерметизовані вводи в підвальні приміщення всіх інженерних комунікацій.
  9. Електромонтажних робіт.
  10. Електромонтажні роботи
  11. Забезпечення якості монтажних робіт
  12. Загальні вимоги до монтажу




Переглядів: 682

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Зведення інженерних споруд спеціального призначення опускним методом | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.