Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Капітальне будівництво (придбання) за КЕКВ 3120.

Придбання обладнання і предметів довгострокового користування, видатки плануються за КЕКВ 3110.

Видатки на субсидії і поточні трансферти за КЕКВ 2610.

До даного код належать видатки на надання субсидій, дотацій, поточних трансфертів юридичним особам, іншим бюджетам, допомоги та інших поточних трансфертів населенню. Заклад охорони здоров’я здійснює капітальні видатки на:

Зазначений код передбачає видатки на придбання або створення власними силами основних засобів та окремих інших необоротних матеріальних активів. До основних засобів належать матеріальн цінності, що призначаються для використання у господарській діяльності протягом періоду, який перевищує 365 календарних днів, та вартість яких без податку на додану вартість перевищує 1000 гривень.

Реконструкція та реставрація закладів охорони здоров’я за КЕКВ 3140.

Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям) (Код 3210) здійснюється для закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу, пілотного проекту з реформування системи охорони здоров’я відповідно до закону.

Економічна класифікація видатків залишається основою для ведення бухгалтерського обліку та звітності бюджетної установи, в нашому випадку закладів охорони здоров’я. Крім цього, економічна класифікація є потужним інструментом контролю за використанням коштів, оскільки саме на її основі складається розпис, який не дозволяє бюджетним установам спрямовувати всі кошти на зарплату, перевищувати обсяг капітальних видатків або вимагає, щоб відповідні кошти спрямовувалися на оплату енергоносіїв, щоб не накопичувалася заборгованість за енергоносіями або іншими статтями.

За економічною структурою бюджетної класифікації кошти зведеного бюджету України на фінансування охорони здоров’я розподіляють наступним чином: 7,7 % — на капітальні видатки, 92,3 % — на поточні видатки (83,6 % — на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на неї; 10,5 % — на медикаменти та перев’язувальні матеріали; 5,3 % — на продукти харчування; 10,2 % —на оплату комунальних послуг та енергоносіїв).

Таким чином, для здійснення структуризації і узагальненого аналізу видатків бюджету на охорону здоров’я необхідно виділити дві основні групи видатків: за функціональною та за економічною класифікацією.

Далі слід розглянути питання фінансового забезпечення охорони здоров’я, що дозволить визначити за яких джерел і форм відбувається фінансування даної галузі в нашій країні та звернути увагу на зарубіжний досвід системи фінансування охорони здоров’я.Читайте також:

 1. БУДІВНИЦТВО В ПЕРСПЕКТИВІ ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ
 2. Будівництво ГЕС
 3. Будівництво й архітектура.
 4. Будівництво церков.
 5. Використання спеціальних моделей відведення земельних ділянок під будівництво (державно-приватне партнерство, індустріальні парки, реконструкція кварталів застарілої забудови).
 6. ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО
 7. Державне регулювання інвестицій в будівництво. Державна експертиза інвестиційних проектів.
 8. Ділянки на яких заборонено будівництво.
 9. Загальні відомості про будівництво свердловин і їх класифікація
 10. Культурне будівництво в 20—30-х роках
 11. Культурне будівництво в 20—30-х роках - Страница 2
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Видатки на дослідження і розробки, видатки державного (регіонального) значення плануються за КЕКВ 2280. | Фінансове забезпечення охорони здоров’я.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.