Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Прийняття документів від заявників

Порядок отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

Складання Заявником кваліфікаційного іспиту є необхідною умовою для отримання Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю (далі - Свідоцтво). Кваліфікаційні іспити - це перевірка теоретичних і практичних знань Заявника в галузі законодавства, історії адвокатури, вміння правильно застосовувати теоретичні знання у практичній діяльності адвоката.Відповідно до Порядоку складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатур затвердженого Вищою Кваліфікаційною комісією адвокатури України при Кабінеті Міністрів України и N 6/2 від 01.10.99 м.Київ

Заявник повинен виявити добрі знання з усіх питань, включених до білета, скласти правовий документ, вказаний у білеті. При прийнятті кваліфікаційних іспитів атестаційна палата КДКА (далі - Палата) повинна виходити з того, що заявник відразу ж після отримання Свідоцтва буде надавати юридичну допомогу громадянам і організаціям. Тому невміння Заявника практично застосовувати теоретичні знання, незнання ним теоретичних і практичних положень чинного законодавства повинно бути підставою для відмови у виданні Свідоцтва.

Не можуть визнаватись як переконливі аргументи заявників при негативних знаннях з окремих питань білету, що вони будуть займатися лише окремими справами чи видами діяльності. Адвокат мусить бути високоосвіченим фахівцем з усіх напрямів адвокатської діяльності, і тому виявлені знання з тих чи інших питань мають бути достатньо високими, щоб допустити його до такої діяльності.

Заявник подає заяву про допуск до складання кваліфікаційних іспитів, нотаріально посвідчені документи про вищу юридичну освіту, підтвердження про стаж роботи за фахом юриста або помічника адвоката не менше двох років, а також пред'являє паспорт громадянина України.

Голова (його заступники) або за його(їх) дорученням - інші члени Палати регіональної КДКА (далі - Комісія) особисто приймають від Заявника документи.

При цьому перевіряється достовірність поданих документів. Зокрема, чи посвідчено копію диплома нотаріусом, а документи про стаж - керівником організації, в якій працював Заявник. У разі потреби Комісія робить необхідні запити щодо освіти, трудової діяльності, судимості працівника, його громадянства, про місце роботи та посади на час подачі заяви, місце проживання.

Заява подається за місцем постійного проживання Заявника. Складання кваліфікаційних іспитів не за місцем постійного проживання Заявника дозволяється лише за рішенням ВККА.

Подані документи реєструються секретарем Палати у журналі реєстрації заяв. Претенденту видається під розписку Програма складання кваліфікаційних іспитів, затверджена ВККА, з умовою, щоб на підготовку до іспиту Заявник мав не менше 30 діб.

Програма іспитів видається заявнику після сплати на рахунок Комісії суми одноразового внеску, встановленого ВККА на організаційно-технічне забезпечення діяльності КДКА. Якщо Заявник просить про зменшення розміру оплати за складання кваліфікаційних іспитів або про звільнення його від такої оплати, йому роз'яснюється його право звернутися за вирішенням цього питання до ВККА. При поданні такої заяви питання про допуск до складання кваліфікаційних іспитів вирішується Комісією після отримання рішення ВККА, прийнятого за заявою Заявника.


Читайте також:

  1. III. Сприйняття й засвоєння учнями навчального матеріалу
  2. IV. Прийняття рішень у полі четвертої інформаційної ситуації
  3. IV. Сприйняття та усвідомлення навчального матеріалу
  4. V. Прийняття рішень у полі п’ятої інформаційної ситуації
  5. VI. Прийняття рішень у полі шостої інформаційної ситуації
  6. Алгоритм прийняття рішення при прийманні сигналів з випадковою початковою фазою
  7. Аналіз для прийняття рішень стосовно залучення інвестицій
  8. Аналіз документів
  9. Аналіз документів як метод соціологічного дослідження.
  10. Аналітичні методи та інструменти підтримки прийняття управлінських рішень.
  11. Аудит грошових документів та грошових коштів у дорозі.
  12. Багатоаспектний підхід до прийняття управлінськихрішень




Переглядів: 503

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема 3. Правовий статус адвоката та його помічника | Прийняття кваліфікаційного іспиту

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.