Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Прийняття кваліфікаційного іспиту

Розгляд заяв Палатою

У визначений відповідно до частини 1 пункту 5 цього Порядку день і час проводиться засідання атестаційної Палати, яка розглядає заяву. Воно є повноважним, коли на ньому присутні не менше 2/3 членів Палати (вісім і більше членів Палати).

У засіданні з дорадчим голосом з дозволу Палати можуть брати участь члени Дисциплінарної палати, інші особи, вказані в Положенні про КДКА.

На засіданні головуючий доповідає членам Палати про документи, подані Заявником, передає їх для обов'язкового ознайомлення всім членам Палати.

Члени Палати можуть ставити Заявнику запитання щодо його освіти, трудової діяльності, місця фактичного проживання, мотивів, що спонукали його займатись адвокатською діяльністю, намірів щодо можливої спеціалізації, організаційної форми діяльності тощо.

Головуючий представляє Заявнику всіх членів Палати, роз'яснює йому право їх відводу згідно з пунктом 22 Положення. Заява про відвід може бути усна чи письмова.

Член Палати має право заявити самовідвід, який вирішується в порядку, передбаченому пунктом 22 Положення.

Відвід (самовідвід) задовольняється, коли за нього проголосувала більшість членів Палати, присутніх на засіданні, або при рівності голосів.

Коли відвід (самовідвід) заявлено декільком членам Палати, що позбавляє можливості розглянути заяву у правомочному складі, та у випадку відводу всьому складу Палати, матеріали Заявника надсилаються голові ВККА при Кабінеті Міністрів України для вирішення питання про направлення їх для розгляду іншою регіональною комісією.

Головуючий ставить на голосування питання про можливість допуску Заявника до складання іспиту. Рішення про допуск Заявника до складання кваліфікаційного іспиту або відмову у допуску приймаються більшістю членів Палати (не менше шести голосів за або проти).

Відмова у допуску до складання кваліфікаційних іспитів можлива при виявленні перешкод для заняття адвокатською діяльністю, передбачених Законом України "Про адвокатуру".

Рішення про відмову у допуску до складання кваліфікаційного іспиту видається Заявнику у триденний строк і в місячний термін може бути оскаржено до ВККА.

Після допуску Заявника до складання кваліфікаційного іспиту головуючий пропонує Заявнику один з білетів, що відповідають Програмі складання кваліфікаційних іспитів.

Заявнику надається до однієї години часу на підготовку. При цьому користуватися конспектами, юридичною літературою не дозволяється.

Після спливу встановленого на підготовку відповідей і правового документа часу, головуючий пропонує заявнику приступити до складання іспиту. Кваліфікаційний іспит полягає у викладі Заявником усних відповідей на всі запитання білета і складанні правового документа.

Головуючий оголошує запитання білета, після чого Заявник відповідає на нього.

Після того як відповідь закінчено, члени Палати мають право в межах цього запитання поставити Заявнику уточнюючі, деталізуючі запитання, які заносяться до протоколу. До протоколу заносяться основні і додаткові запитання та відповіді на них.

До наступного запитання Заявник переходить лише в тому разі, якщо у членів Палати немає зауважень до попереднього.

Письмовий документ, складений Заявником, здається Палаті перед відповідями на усні запитання.

За наслідками складання кваліфікаційних іспитів члени Палати вносять пропозиції про видачу Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю або про відмову у видачі такого Свідоцтва. Пропозиції голосуються в порядку надходження. Інші пропозиції на голосування не ставляться, як такі, що не передбачені Положенням про КДКА.

Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість від загальної кількості членів Палати (не менше шести членів Палати). У разі, якщо більшість членів Палати (не менше шести) не проголосувала за видачу Свідоцтва, Заявник вважається таким, що не склав кваліфікаційного іспиту і йому відмовляється у видачі Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

У випадку відмови Заявнику у видачі свідоцтва йому роз'яснюється порядок і терміни оскарження рішення Палати, передбачені п.26 Положення про КДКА, а також його право знайомитись з протоколом засідання атестаційної Палати в частині, що стосується його заяви.

Заявнику, який успішно склав іспити, за рішенням КДКА протягом одного місяця видається Свідоцтво, під час отримання якого він приймає присягу адвоката України. У разі відмови прийняти присягу або якщо на час прийняття присяги адвоката України будуть існувати обмеження, встановлені ст.2 Закону України "Про адвокатуру", Свідоцтво анулюється рішенням КДКА.

КДКА дозволяється використовувати аудіозапис під час складания кваліфікаційних іспитів.

Засідання атестаційної Палати має проводитись не рідше ніж один раз на місяць.

Сайт ВККА України http://vkka.gov.ua/index.php?page=test&instr=1

 


Читайте також:

  1. III. Сприйняття й засвоєння учнями навчального матеріалу
  2. IV. Прийняття рішень у полі четвертої інформаційної ситуації
  3. IV. Сприйняття та усвідомлення навчального матеріалу
  4. V. Прийняття рішень у полі п’ятої інформаційної ситуації
  5. VI. Прийняття рішень у полі шостої інформаційної ситуації
  6. Алгоритм прийняття рішення при прийманні сигналів з випадковою початковою фазою
  7. Аналіз для прийняття рішень стосовно залучення інвестицій
  8. Аналітичні методи та інструменти підтримки прийняття управлінських рішень.
  9. Багатоаспектний підхід до прийняття управлінськихрішень
  10. Вдосконалення соціальної структури і професійно-кваліфікаційного складу працівників
  11. Вибір місця розташування підприємства як проблема прийняття рішень.
  12. Види конституцій. Класифікація конституцій за соціальними та за юридичними ознаками, за формою вираження, порядком прийняття, за способами внесення змін, часу дії.




Переглядів: 603

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Прийняття документів від заявників | Оподаткування діяльності адвокатів.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.