Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Заподіяння збитків їх майну

Співробітника Служби безпеки України та компенсація

1. У разі загибелі (смерті) співробітника Служби безпеки України сім’ї загиблого (померлого), а в разі її відсутності його батькам та утриманцям виплачується одноразова грошова допомога в розмірі десятирічного грошового забезпечення загиблого (померлого) за останньою посадою, яку він займав на день загибелі (смерті).

2. У разі поранення (контузії, травми або каліцтва), заподіяного співробітнику Служби безпеки України без встановлення групи інвалідності, залежно від ступеня втрати працездатності виплачується одноразова грошова допомога у розмірі, що визначається у відсотках 36-місячного грошового забезпечення на день встановлення втрати працездатності.

3. У разі встановлення співробітнику Служби безпеки України інвалідності, що настала в період служби або не пізніше ніж через три місяці після звільнення зі служби чи після закінчення цього строку, але внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження служби, виплачується одноразова грошова допомога з розрахунку грошового забезпечення на день встановлення інвалідності по посаді, з якої був звільнений співробітник у розмірі:

48-місячного грошового забезпечення – інвалідам I групи;

42-місячного грошового забезпечення – інвалідам II групи;

36-місячного грошового забезпечення – інвалідам III групи.

4. У разі встановлення співробітнику Служби безпеки України інвалідності, внаслідок виконання ним обов’язків служби, та встановлення інвалідності особам, звільненим зі служби, у разі настання інвалідності внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце під час виконання ним обов’язків служби, виплачується одноразова грошова допомога з розрахунку грошового забезпечення на день встановлення інвалідності по посаді, з якої був звільнений співробітник у розмірі:

60-місячного грошового забезпечення – інвалідам I групи;

54-місячного грошового забезпечення – інвалідам II групи;

48-місячного грошового забезпечення – інвалідам III групи.

5. Шкода, завдана майну співробітника Служби безпеки України або членам його сім’ї у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків, компенсується йому, а в разі його загибелі – членам сім’ї у повному обсязі за рахунок коштів Державного бюджету України.

6. Положення цієї статті поширюються на державних службовців та інших працівників Служби безпеки України, які залучалися до виконання завдань забезпечення державної безпеки, пенсіонерів із числа співробітників, а також пенсіонерів із числа державних службовців та інших працівників, звільнених зі Служби безпеки України, у разі їх загибелі (смерті), поранення (контузії, травми, каліцтва) або інвалідності, які пов’язані із попереднім проходженням ними служби або виконанням завдань забезпечення державної безпеки України.

7. Виплата зазначених компенсаційних сум здійснюється у порядку, визначеному Службою безпеки України. Розмір одноразової грошової допомоги визначається відповідно до грошового забезпечення (заробітної плати) за останньою посадою, з урахуванням посадового окладу, окладу за військове (спеціальне) звання, відсоткової надбавки за вислугу років, інших надбавок, доплат і премій, які мають щомісячний постійний характер.


Читайте також:

  1. Аналіз ризику можливих збитків
  2. Аудит розрахунків за відшкодуванням завданих збитків
  3. Види збитків від пожеж
  4. Визначення збитків від перерви електропостачання.
  5. Відшкодування збитків - це відновлення майнового стану учас­ника господарських правовідносин за рахунок іншого суб'єкта — правопорушника.
  6. Відшкодування збитків постраждалим.
  7. Відшкодування збитків як вид господарсько-правової відповідальності: поняття, сфера застосування, порядок реєстрації.
  8. Друге питання. Структура суспільних відносин і визначення механізму заподіяння шкоди об'єкту злочину
  9. Економіка відшкодування збитків від забруднення та інших порушень стану навколишнього середовища
  10. Значення питомих збитків від скидання 1 т шкідливих речовин у водні джерела, у дол. США
  11. Класифікація надзвичайних ситуацій з причин походження, масштабам територіального поширення і розмірам економічних збитків.




Переглядів: 565

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Служби безпеки України | Питання №4

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.