Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Служби безпеки України

Стаття 33. Пенсійне забезпечення співробітників

Служби безпеки України

Стаття 30. Державне обов’язкове особисте страхування співробітників

Щодо проїзду, перевезення багажу

Стаття 29. Пільги співробітникам Служби безпеки України та членам їх сімей

Співробітникам Служби безпеки України та членам їх сімей надається право безоплатного проїзду у відпустку, а також безоплатного проїзду і перевезення багажу при переїзді на нове місце служби і виплачується грошова допомога в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Життя і здоров’я співробітників Служби безпеки України підлягають обов’язковому державному особистому страхуванню за рахунок коштів Державного бюджету України. Умови страхування і порядок виплат страхових сум співробітникам Служби безпеки України та членам їх сімей встановлюються Кабінетом Міністрів України.

1. Призначення, перерахунок і виплата пенсій особам кадрового складу Служби безпеки України здійснюється в порядку і на умовах, встановлених цим Законом. Обмеження пенсійних виплат особам кадрового складу Служби безпеки України не допускається. Особи кадрового складу Служби безпеки України зі стажем служби не менше 20 років, з яких не менше 10 років становить служба осіб кадрового складу або військова служба в Службі безпеки України, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми грошового забезпечення на день звільнення. За кожен повний рік служби понад 10 років в Службі безпеки України пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного грошового забезпечення.

2. Грошове забезпечення осіб кадрового складу Служби безпеки України, з якого обчислюється пенсія, складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищень посадового окладу, надбавок, доплат, винагород, які мають постійний характер, премій) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

3. Особам кадрового складу, які не мають вислуги 20 років, якщо стаж служби у Службі безпеки України становить не менше 12,5 років, після досягнення чоловіками 50 років при страховому стажі 25 років і більше, а жінками - 45 років при страховому стажі 20 років і більше, пенсія призначається у розмірі, пропорційному кількості повних років служби (роботи) в Службі безпеки України з розрахунку 80 відсотків місячного грошового забезпечення за 20 років вислуги. За кожний рік страхового стажу понад 25 років для чоловіків і 20 років для жінок пенсія збільшується на один відсоток місячного грошового забезпечення, з якого вона обчислюється.

4. До 20-річного стажу служби, що дає право на пенсію за вислугою років, зараховується час служби (роботи) на посадах осіб кадрового складу, військовослужбовців, державних службовців та інших працівників Служби безпеки України, військовослужбовців розвідувальних органів та Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Управління державної охорони України, працівників органів прокуратури, слідчих, суддів, на посадах начальницького складу органів внутрішніх справ, посадах державних службовців в органах державної влади, в навчальних закладах, наукових та науково-дослідних установах, працівникам, яким присвоєно військові, спеціальні звання, класні чини, на виборних посадах у державних органах, на посадах в інших організаціях, якщо працівники, що мають військові, спеціальні звання, були направлені туди, а потім повернулися в Службу безпеки України, строк навчання у вищих військових навчальних закладах, вищих навчальних закладах правоохоронних та державних органів спеціального призначення, половина строку навчання в інших вищих навчальних закладах, частково оплачувана відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, а також інші види служби та періоди часу, які зараховуються до вислуги років для призначення пенсії відповідно до Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

5. Порядок обчислення вислуги років та визначення пільгових умов призначення пенсій особам, які мають право на пенсію за цим Законом, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

6. До пенсії за вислугу років, призначеної згідно з цією статтею, встановлюються надбавки на утримання непрацездатних членів сім'ї, на догляд за одиноким пенсіонером та інші надбавки у розмірах і за умов, передбачених законами України.

7. Право на пенсію за вислугу років мають особи, які безпосередньо перед зверненням за призначенням такої пенсії проходять службу в Службі безпеки України, а також особи, звільнені зі служби за станом здоров'я, у зв'язку зі скороченням штатів, проведенням організаційних заходів та у зв'язку з обранням їх на виборні посади органів державної влади чи органів місцевого самоврядування.

8. Особам кадрового складу Служби безпеки України призначається пенсія по інвалідності у таких випадках і порядку:

1) особам кадрового складу Служби безпеки України, які визнані інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, захворювання, одержаних під час виконання службових обов’язків призначається пенсія по інвалідності у таких розмірах:

інвалідам 1 групи – 100 відсотків грошового забезпечення;

інвалідам 2 групи – 80 відсотків грошового забезпечення;

інвалідам 3 групи – 60 відсотків грошового забезпечення;

2) особам кадрового складу Служби безпеки України, які визнані інвалідами внаслідок каліцтва, одержаного в результаті нещасного випадку, не пов'язаного з виконанням службових обов'язків, або внаслідок захворювання, пов'язаного з проходженням служби, призначається пенсія по інвалідності у таких розмірах:

інвалідам 1 групи – 70 відсотків грошового забезпечення;

інвалідам 2 групи – 60 відсотків грошового забезпечення;

інвалідам 3 групи – 40 відсотків грошового забезпечення;

3) пенсія по інвалідності призначається незалежно від стажу служби (роботи) в Службі безпеки України;

 

Стаття 34. Виплата одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті)

або поранення (контузії, травми, каліцтва), інвалідності


Читайте також:

  1. Cистеми безпеки торговельних підприємств
  2. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  3. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  7. V. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
  8. V. Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях
  9. А/. Верховна Рада України.
  10. Абіотичні та біотичні небезпеки.
  11. Аварійно-рятувальні підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, їх призначення і склад.
  12. Аварійно-рятувальні служби




Переглядів: 594

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Служби безпеки України та членів їх сімей | Заподіяння збитків їх майну

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.