Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Службою безпеки України

Стаття 41. Нагляд за додержанням законів

Стаття 40. Громадський контроль за діяльністю Служби безпеки України

Служби безпеки України

Стаття 39. Контроль за фінансово-господарською діяльністю

Контроль за фінансово-господарською діяльністю Служби безпеки України і надання доступу співробітникам контролюючих органів до документальних матеріалів здійснюється у порядку, визначеному Президентом України з додержанням вимог законів України „Про державну таємницю”, „Про контррозвідувальну діяльність” та „Про оперативно-розшукову діяльність”.

1. Громадський контроль за діяльністю Служби безпеки України здійснюється в порядку, встановленому Конституцією України, Законом України "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави", цим Законом та іншими законами України.

2. При Службі безпеки України створюється Громадська рада, яка за результатами своєї діяльності може вносити Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України та іншим державним органам пропозиції з питань забезпечення державної безпеки. Положення про Громадську раду при Службі безпеки України затверджується Президентом України.

1. Нагляд за додержанням законів органами Служби безпеки України, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство здійснює Генеральний прокурор України та уповноважені ним прокурори відповідно до Конституції та законів України.

2. Не є предметом нагляду відомості про осіб, які надають або надавали допомогу на конфіденційній основі у забезпеченні державної безпеки, про негласних штатних і позаштатних співробітників, інформація і матеріали, які можуть призвести до розшифрування вказаних осіб; відомості про особовий склад і штати органів, підрозділів, закладів, установ та організацій Служби безпеки України, а також відомості, матеріали та звіти про організацію, плани, зміст, форми, методи, засоби, фінансування та матеріально-технічне забезпечення, результати оперативно-розшкукової, контррозвідувальної та інших напрямів оперативно-службової діяльності, наукових і науково-технічних розробок з питань забезпечення державної безпеки.

3. Нагляд за додержанням законів органами Служби безпеки України, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство здійснюється за наявності підстав відповідно до законодавства України і не може підміняти функції контролю та управління діяльністю Служби безпеки України.

4. Порядок надання доступу працівникам органів прокуратури України, уповноваженим здійснювати нагляд за додержанням законів органами Служби безпеки України під час здійснення оперативно-розшукової діяльності, до матеріалів Служби безпеки України, які містять відомості, що становить державну таємницю, або конфіденційну інформацію, що є власністю держави, визначається спільними нормативно-правовими актами Служби безпеки України і Генеральної прокуратури України.

 

 


Читайте також:

  1. Cистеми безпеки торговельних підприємств
  2. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  3. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  6. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  7. V. Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях
  8. V. Вимоги безпеки в екстремальних ситуаціях
  9. А/. Верховна Рада України.
  10. Абіотичні та біотичні небезпеки.
  11. АГРАРНЕ ПРАВО УКРАЇНИ
  12. Аграрні закони України




Переглядів: 434

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Служби безпеки України | ЛЕКЦІЯ 9

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.008 сек.