Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



СЛАЙД 12

Робота кінологічних команд

Згідно наказу ДМСУ №86 від 06.02.04 та плану-графіку щодо первинної підготовки інспекторів-кінологів зі службовими собаками по пошуку наркотичних речовин рослинного походження, до Кінологічного Центру ДМСУ м. Хмельницький від Дніпропетровської митниці було направлено 3 кінологічні команди у складі головного інспектора-кінолога Михальченко О.Г зі службовим собакою Ronsi Seraya Staya, провідного інспектора-кінолога Тарасенко Я.О зі службовим собакою Tris Seraya Staya, провідного інспектора-кінолога Грущинського В.В зі службовим собакою Alpina Vol’sfelzem.

На теперішній час всі кінологічні команди пройшли навчання та можуть працювати на пошук наркотичних речовин рослинного походження (марихуана, макова соломка, гашиш) при здійсненні митного контролю транспортних засобів (вантажівок, легкових автомобілів, літаків та контейнерів) багажу.

Протягом підзвітного періоду кінологічні команди залучались до митного контролю при оформленні 15 контейнерів несупроводжуваного багажу з особистими речами 14 громадян, які змінюють постійне місце проживання та постійно працювали на лінії митного контролю пункті пропуску «Дніпропетровськ – Аеропорт» та «Кривий Ріг – Аеропорт» при митному контролі пасажирів та багажу, що переміщувався повітряним транспортом.

В напрямку протидії незаконному переміщенню зброї митницею було порушено кримінальну справу від 20.07.2011 №2011/110/04 по факту контрабанди вогнепальної зброї.

Протягом 12 місяців 2011 року до митниці від правоохоронних органів області не надійшло жодної інформації про можливі спроби незаконного переміщення наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

За звітний період фактів затримання у зонах митного контролю митниці наркотичних, нарковмісних, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів підрозділами УСБУ, ГУМВСУ та Прикордонних військ України зафіксовано не було.

Факту виявлення тайників або місць приховування щодо яких є підозра у використанні їх з метою контрабанди наркотиків зафіксовано не було.

Всього, за 12 місяців поточного року співробітниками відділу БНПНЗ складено 17 протоколів про ПМП, на загальну суму 2 653 832,37 грн., за такими статтями МКУ: 329 – 1, 336 – 1; 340 – 8; 345 – 1; 348 – 1; 352 – 2; 355 – 3. По протоколам вилучено товарів (підгузки PAMPERS, мембрани для осмосу, модуль GSM, вогнепальна зброя «СМЕРЧ 925», кормові добавки, мотокультиватори, підшипники, пневматична рушниця, автомобіль МЕРСЕДЕС БЕНЦ 1993 р.в.) на суму 729 237,56 грн.

За період 2010 ріку зовнішньоторгівельні операції здійснювали 2330 суб’єктів ЗЕД, акредитованих на Дніпропетровській митниці.

Найкрупнішими експортерами є: ВАТ «Арселорміттал Кривий Ріг», ВАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», ВАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», ВАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Інтерпайп Україна».

Номенклатура основних товарів експорту: руди, чорні метали, вироби з чорних металів, залiзничнi або трамвайнi локомотиви, аеронавігаційні або космічні апарати.

 


Читайте також:

  1. Додавання в слайд музики і звукових ефектів
  2. Додавання на слайд фільму або анімованого малюнка GIF
  3. Додавання переходів між слайдами
  4. Залежно від часу закріплення і зберігання матеріалу пам'ять поділяють на сенсорну, короткочасну і тривалу(Слайд № 19).
  5. Запис звуку або звукової примітки для окремого слайду
  6. Зміна фону слайду
  7. Лекція 1. (слайд 5) Організація економічного аналізу на підприємстві
  8. Слайд 1
  9. Слайд 1
  10. Слайд 1
  11. Слайд 1
  12. Слайд 1




Переглядів: 379

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Результати роботи в напрямку виявлення незаконного переміщення наркотиків | СЛАЙД 17

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.