Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тема 8. Медичне страхування та страхування від нещасних випадків

Висновки

Як висновок, виділяють такі види біржових угод:

Кеш-угода - це угода з наявним товаром. У цьому випадку продавець повинен поставити свій товар на біржовий склад і отримати спеціальне складське свідоцт­во - варант. До покупця варант перейде після укладення угоди, за ним він отри­має товар із біржового складу.

Найпростішим видом угод із реальним товаром є угоди з терміновою поставкою (з коротким терміном поставки). Метою укладання такої угоди є передача товару про­давцем покупцю на умовах передбачених у контракті.

Іншим різновидом угод із реальним товаром є форвардні угоди.

Форвардна угода - це передача прав і обов'язків щодо реального товару з відстроченим терміном його поставки. Така угода оформляється форвардним біржовим контрактом. Суть форвардної угоди полягає в істотній різниці у часі між укладанням угоди та її виконанням (поставкою товару). Об'єктом таких угод може бути як товар, що вже наявний, так і той, що буде виготовлений до певної дати, передбаченої договором.

Метою укладання таких угод є можливість для товаровиробника одержати передоплату та використати її для виробництва продукції. Тривалість періоду між моментом укладання форвардної угоди й поставкою встановлюється кожною біржею самостійно залежно від асортименту товарів. Зазвичай цей термін стано­вить три, шість, дев'ять місяців.

Угода з заставою — це договір, за яким у момент його укладання одна сторона договору виплачує іншій визначену ними суму як гарантію виконання своїх зобов'язань. Угоди з заставою захищають інтереси як продавця, так і покупця. Вони поділяються на:

- угоди з заставою на купівлю;

- угоди з заставою на продаж.

- Угода з премією — це договір (контракт), за яким одна із його сторін на підставі окремої заяви, до певного дня, за встановлену винагороду (премію) дістає право вимагати від другої сторони або виконати зобов'язання за договором, або цілком відмовитися від угоди. Угода із премією не змінює змісту форвардної угоди, а лише знижує рівень ризику для контрагентів, які здійснюють біржову торгівлю.

Кратні угоди поділяються на:

• угоди на вибір покупця;

• угоди на вибір продавця.

Такі види угод є поєднанням «твердої угоди» з умовою, оскільки певна мінімальна кількість товарів обов'язково має бути передана або ж отримана.

А також, Бартерна угода Угоди з умовою, Угоди з кредитом -

Зміст біржової угоди (за винятком назви товару, кількості, ціни, місця і стро­ку виконання) не підлягає розголошенню. Цю інформацію може бути надано тільки на письмову вимогу судам, органам прокуратури, служби безпеки, внутрішніх справ, господарському суду та аудиторським організаціям у випадках, передбаче­них законодавством України. Угода вважається укладеною з моменту її реєстрації на біржі.

Біржові операції дозволяється здійснювати тільки членам біржі або брокерам.

Аукціон - продаж товарів, майна з публічного торгу покупцеві, котрий запро­понував найвищу ціну. Аукціони бувають трьох типів: англійський, голландсь­кий; темний.

• В англійському аукціоні ставки піднімаються, а торги тривають доти, доки лот не буде продано покупцеві, який запропонував найвищу ціну.

Голландський аукціон розпочинають з найвищої ціни, яку поступово знижу­ють, доки не знайдеться покупець, готовий придбати лот.

Темний аукціон характерний тим, що всі покупці заявляють свої ставки вод­ночас, а лот продається тому, хто запропонував найвищу ціну.

За будь-якого виду аукціону власником товару стає той, хто запропонував най­вищу ціну.

Котирувальна ціна - це ціна, визначена котирувальною комісією біржі шляхом аналізу цін біржових угод, цін продавців, цін покупців на підставі єдиних кри­теріїв та спеціальних методів.

Котирування офіційне проводиться щодо цін біржових угод на визначені біржею і руни сільськогосподарської продукції стандартної якості з єдиним бази­сом поставки після кожного біржового торгу. Процес визначення офіційної ко­тирувальної ціни передбачає об'єктивне оцінювання коливань цін протягом біржового дня.

Котирування позаофіційне (довідкове) проводиться на підставі аналізу всіх цін (попиту, пропозиції, угод) з урахуванням оцінювання котирувальною комі­сією кон'юнктури попиту та пропозиції за трьома напрямками:

Місцем проведення торгів є торговий зал біржі.

Дні та час початку біржових торгів визначаються біржею. Зміна розпорядку повідомляється учасникам біржею.

Заявки на купівлю чи продаж реальної сільськогосподарської продукції пода­ються брокерами на біржу до початку торгів. Форму заявки, час та спосіб подачі визначає біржа. Одночасно із заявкою брокер зобов'язаний подати документи.

Допуск цінних паперів емітента має передбачити мінімальний рівень роз­повсюдження невеликих пакетів цінних паперів, який не перевищує рівень, встановлений біржею для офіційного котирування. Порядок допуску цінних паперів до котирування на біржі повинен упорядковуватися окремим положенням.

План

1.Медичне страхування, його суть, мета і призначення. Об’єкти медичного страхування. Форми медичного страхування. Суб’єкти обов’язкового медичного страхування, їх характеристика.

2. Об’єкти та суб’єкти добровільного медичного страхування.

3.Страхування від нещасних випадків, його суть. Види та форми страхування від нещасних випадків.

4.Обовязкове особисте страхування від нещасних випадків, його види. Умови проведення обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків.

5.Добровільне страхування від нещасних випадків, його мета. Умови страхування громадян від нещасних випадків. Страхові випадки.

6.Обмеження та групи ризику страхування від нещасних випадків. Тарифні ставки. Порядок проведення страхових виплат.

 


Читайте також:

  1. Аудит розрахунків з оплати праці й за соціальним страхуванням.
  2. Біржове страхування (хеджування) учасників біржової торгівлі від несприятливих для них коливань цін
  3. Види загальнообов’язкового державного соціального страхування
  4. Види і форми страхування
  5. Види майнового страхування
  6. Види майнового та особистого страхування
  7. Види особистого страхування
  8. Види страхування
  9. Види страхування
  10. Види страхування життя
  11. Види страхування.
  12. Виправлення помилок у звітності страхувальників по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування.




Переглядів: 563

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Угоди банків з цінними паперами | Об’єкти та суб’єкти добровільного медичного страхування.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.