Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция


Digital Betacam (Sony)

D5 HD

D-5 - формат цифрової компонентної відеозапису був розроблений компанією Panasonic і представлений в 1993 році. 10-розрядний компонентний відеосигнал кодується за стандартом 4:2:2 МККР 601. Частота дискретизації сигналу яскравості 13,5 МГц (для співвідношення сторін кадру 4:3), може бути переключена на частоту 18 Мгц (при 8-розрядному квантуванні і співвідношенні 16:9). Компресія відеосигналу не застосовується, тому повний цифровий потік досягає 270 Мбіт / с. При частоті дискретизації 18 Мгц цей потік зростає до 360 Мбіт / с. У форматі застосовується напівдюймова магнітна стрічка, як у форматі D-3, однак щоб умістити весь потік на стрічку швидкість руху стрічки в порівнянні з форматом D-3 була збільшена вдвічі, при цьому час запису, відповідно, зменшилася вдвічі.

Спочатку в формат D-5 була закладена можливість запису відео високої чіткості. Однак, реалізована вона була в подальшому розвитку формату, що отримали назву D-5 HD.

Формат D-5 HD повзоляет записувати відео високої чіткості на відеокасети стандарту D-5, це стало можливим завдяки застосуванню внутрикадрового кодування з комперссіей 4:1. У форматі D-5 HD підтримується запис форматів з чергуванням рядків 1080 рядків з частотою полів 60 і 59,94 Гц, всі стандарти з прогресивною розгорткою 720 рядків і 1080 рядків з частотою кадрів 24, 25 і 30 Гц. Також підтримується запис чотирьох аудіоканалів з роздільною здатністю 24-біт/48 кГц, або восьми каналів 20-біт/48 кГц.

Для обробки відео в пост-продакшн виробництві часто використовується захоплення матеріалу високої четкоcті. Формат D-5 HD представляє собою найбільш дешевий варіант для запису відео з підтримкою повного 2К-дозволи. У 2007 році Panasonic представила 2K процесор AJ-HDP2000, який розроблений для пост-виробництва і телекинопреобразовательных систем. Процесор дозволяє професіоналам записувати на існуючі відеомагнітофон стандарту D-5 HD 12-бітове відео з роздільною здатністю 2K (2048 x 1080) та кольоровим поданням 4:4:4 із застосуванням компресії JPEG2000, заснованої на вейвлет-перетворенні.

 

Digital Betacam (Digibeta) - професійний цифровий формат запису відео, і аудіо представлений корпорацією Sony в 1993 році і відноситься до сімейства форматів Betacam. Є одним з найбільш широко використовуваних в телемовленні. Запис ведеться на відеокасети з магнітною стрічкою 1 / 2 дюйми. Як і у випадку з Betacam і Betacam SL існує два типи касет: S і L, довжиною запису 40 і 120 хвилин відповідно. Значно підвищена надійність, відсутня втрата якості при перезапису через SDI. Відеокасети зазвичай мають блакитне забарвлення.

Digital Betacam забезпечує запис 10-бітного компонентного цифрового сигналу із співвідношенням частот дискретизації 4:2:2 для сигналів яскравості і кольоровості. Підтримуються 4 канали звукового супроводу, частота дискретизації аудіосигналу 48 кГц при 20-бітному квантуванні. В системі Digital Betacam використовується дуже ефективний спосіб обробки інформації - BRR (зменшення швидкості потоку даних). Завдяки цьому один і той же кількість відеоінформації може бути представлено меншим обсягом даних, ніж раніше. Спосіб компресії сигналу внутрікадрового (intraframe) з використанням дискретного косинусного перетворення (DCT), коефіцієнт компресії сигналу - 2:1. Іcпользуется потужна система корекції і маскування помилок.

Є подовжні доріжки управління, режисерська і тимчасового коду. Всі відео-та аудіосигнали записуються сегментним похило-рядковим способом. Кожне телевізійне поле записується на 6-ти похилих доріжках. Сусідні доріжки записуються з азимутним розворотом робочих зазорів відеоголовок на + / - 15 градусів. Записуваний цифровий потік складає 125.58 Мбіт / с.

 


Читайте також:

  1. Betacam
  2. Betacam SX
  3. Betamax (Sony)
  4. D1 (Sony)
  5. Digital8
  6. MPEG IMX (Sony)
  7. Накопичувач DVD (Digital Video Disk)
Переглядів: 590

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Програмне забезпечення для композитинга

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.