Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Трипер у жінок

Трипер у чоловіків

Першими ознаками трипер у чоловіків є поява гнійних виділень з уретри і різей при сечовипусканні. На перших порах запальний процес захоплює лише слизову оболонку передньої частини сечівника (передній уретрит), тому дуже важливо звернутися до лікаря саме на цій стадії захворювання, що забезпечить одужання в короткі терміни. Якщо лікування не почате, то гонококи досягають задньої уретри, викликаючи тотальне запалення слизової оболонки сечівника. З'являються часті позиви до сечовипускання, посилюються різі, в кінці сечовипускання виділяється крапелька крові. У багатьох чоловіків гонорейна інфекція із самого початку викликає лише незначні запальні зміни в сечівнику (торпідную гонорея). Відокремлюване дуже мізерне, помітне лише після ночі у вигляді невеликої каламутній краплі. У хворих на гостру гонорею при відсутності лікування інтенсивність запальних процесів в каналі поступово зменшується, і процес стає хронічним.

 

Як свіжий, так і хронічний уретрит у чоловіків може ускладнюватися запаленням внутрішнього листка крайньої плоті і голівки статевого члена, запаленням парауретральних ходів і залоз уретри. Але самими серйозними ускладненнями є запалення передміхурової залози (простатит), придатка яєчка, насінних пухирців (везикуліт) і розвиток звужень просвіту сечівника. Цим ускладнень сприяють статеві порушення, вживання алкогольних напоїв, пива, переохолодження, важкі фізичні навантаження. Гонорейний епідидиміт звичайно розвивається гостро, з високою температурою, припухлістю і почервонінням мошонки, сильними болями в області ураженого яєчка. Хворий насилу пересувається. Двосторонній процес часто призводить до безпліддя.

Гонорейний простатит - найчастіше ускладнення гонореї у чоловіків. Розрізняють гострий і хронічний простатит. Останній погано піддається лікуванню і часто є причиною статевої слабкості і безпліддя у шлюбі.

На відміну від чоловіків трипер у жінок у перші 2-3 тижні протікає мляво, малопомітно, майже безсимптомно. Лише у кожної шостої - сьомої жінки через 3-7 днів після зараження розвивається гострий запальний процес у нижньому відділі сечостатевого тракту з болями в попереку, тяжкістю внизу живота, різями і печіння під час сечовипускання. У жінок гонорейний процес многоочаговий: одночасно уражаються сечівник, залози передодня піхви, шийка матки, а також нерідко і пряма кишка. Розрізняють гонорею нижнього відділу сечостатевого апарату, тобто запалення уретри, шийки матки, бартолінієвих залоз і слизової оболонки входу в піхву, і висхідну гонорею, коли запальний процес поширюється на матку, маткові труби і придатки, тазову очеревину. Появі висхідного процесу сприяють аборти, пологи, менструації.

Тривало існуюча хронічна гонорея може бути причиною статевих розладів, формування фригідності у жінок, безпліддя. Гонорея несприятливо позначається на течії і кінець вагітності. У жінок, хворих на гонорею, частіше реєструються загрозливі і повні викидні, передчасні пологи, післяпологові ускладнення, зараження під час пологів дитину гонореєю очей (бленнореей) або гонореєю нижніх сечостатевих шляхів (виключно дівчаток).


Читайте також:

  1. Більш широке залучення до управлінської діяльності талановитої молоді, жінок, а також виховання лідерів у сфері освіти.
  2. Гендер як політика рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, а також діяльність зі створення механізмів щодо її реалізації.
  3. Гігієнічне навчання і виховання вагітних жінок.
  4. Звільнення від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років
  5. Зовнішній вигляд жінок на дипломатичних прийомах
  6. Конституція України (ст. 24) на вищому законодавчому рівні закріпила рівність прав жінок і чоловіків.
  7. Особливості правового регулювання праці жінок
  8. Охорона праці жінок
  9. Охорона праці жінок
  10. Охорона праці жінок
  11. Охорона праці жінок та підлітків.
  12. Охорона праці жінок.




Переглядів: 867

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Венеричні захворювання | Трипер у дітей

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.