Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



II. ВИРОБНИЧА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОФЕСІЇ

I. СОЦIАЛЬНО-ЕКОНОМIЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОФЕСIЇ

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ПРОФЕСIОГРАФIЧНОЇ КАРТКИ.

ВІДОМОСТІ ПРО ПІДГОТОВКУ КАДРІВ

Здобути професію менеджера можна у вищих навчальних закладах ІІ-ІV рівнів акредитації з терміном навчання від 4-х до 6-ти років або ж на факультетах післядипломної освіти вузів на базі вищої освіти (спеціаліста) з терміном навчання 1 рік. Початковий рівень кваліфікації можна набути в спеціальних коледжах, навчальних центрах державної служби зайнятості або курсах підвищення кваліфікації та інших приватних навчальних закладах. Дану професію можна отримати в РДГУ (спеціальності: менеджер організацій, спеціалізація: менеджер на ринку товарів і послуг, менеджер туристичної індустрії); НУВГПК (спеціальність: менеджмент організації, менеджмент організації перевезень і управління на автотранспорті, менеджмент управління персоналом та економіка праці); Острозька академія (факультет політико-інформаційного менеджменту).

На навчання приймаються особи з повною середньою освітою при наявності сертифікатів незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України.

Для оволодіння даною професією необхідна мати добру підготовку із загальноосвітніх предметів: математика, рідна та іноземна мови, суспільствознавство, основи інформатики та обчислювальної техніки, основи держави і права, географії та основ економіки.

Після відповідного стажу роботи за фахом, як правило не менше 10 років, можна зайняти посаду президента фірми, віце-президента корпорації, компанії, директора підприємства, об’єднання, організації, установи і .т.п.


Додаток І.4.4.

1.1. Галузь народного господарства - вказуються назви галузей, підгалузей чи виробництв економіки, в яких є підприємства, установи, фірми чи організації, де поширена ця професія.

1.2. Потреба у кадрах - вказується ступінь необхідності даної професії в конкретному регіоні у відповідності з ринком праці.

1.3. Географія професії - вказується інформація про розповсюдження даної професії в областях чи регіонах України.

1.4. Тип підприємства чи установи - вказується інформація про вид, профіль, тип власності, форми організації підприємства, де зустрічається дана професія.

1.5. Форма організації праці - розміщується інформація про форму організації виробничого процесу чи трудової діяльності (колективну, групову чи індивідуальну) фахівців цієї професії.

2.1. Предмет праці - вказуються головна продукція або результат праці у відповідності до класифікації професій за Є.О. Клімовим та методикою ЗАП (здатність до аналізу професій).

2.2. Мета праці - визначається головна мета праці або завдання даного фахівця за вищевказаною класифікацією професій і методикою ЗАП.

2.3. Знаряддя праці - вказуються основні знаряддя праці та їх особливості, якими користується даний фахівець, за вищезгаданою класифікацією професій та методикою ЗАП.

2.4. Місце роботи (умови праці) - вказуються особливості місця роботи фахівця даної професії у відповідності з вищеназваною класифікацією професій та методикою ЗАП.

2.5. Основні виробничі операції та дії - розміщується інформація про найважливіші виробничі операції та дії, які виконуються спеціалістом у процесі діяльності для досягнення поставленої мети праці.

2.6. Найважливіші професійні знання та вміння – наводиться перелік найважливіших професійних знань та вмінь, які необхідні для якісного виконання професійних обов'язків (беруться з "Єдиного тарифно-кваліфікаційного довідника робіт і професій" на середньому рівні кваліфікації спеціаліста).


Читайте також:

  1. I. Загальна характеристика політичної та правової думки античної Греції.
  2. II. Морфофункціональна характеристика відділів головного мозку
  3. Аварії на хімічно-небезпечних об’єктах та характеристика зон хімічного зараження.
  4. Автобіографія. Резюме. Характеристика. Рекомендаційний лист
  5. Автокореляційна характеристика системи
  6. Амплітудно-частотна характеристика, смуга пропускання і загасання
  7. Аплікація як вид образотворчої діяльності дошкільнят, його характеристика.
  8. Архітектура СЕП та характеристика АРМ-1, АРМ-2, АРМ-3
  9. Аспекти незалежності аудиторської професії
  10. Аспекти незалежності аудиторської професії.
  11. Афіксальні морфеми. Загальна характеристика




Переглядів: 2553

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ВИМОГИ ПРОФЕСІЇ ДО ІНДИВІДУАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ФАХІВЦЯ | IV. ВИМОГИ ПРОФЕСIЇ ДО IНДИВIДУАЛЬНО-ПСИХОЛОГIЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ ФАХIВЦЯ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.