Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Витрати, що компенсуються за фактичними видатками

Інші роботи та витрати

Вартість робіт по складанню техніко-економічних міркувань (ТЕМ), техніко-економічних доповідей (ТЕД) і техніко-економічних обгрунтувань (ТЕО) кондицій визначається прямими розрахунками, як на камеральні та тематичні роботи, що виконуються власними силами, або за нормами й розцінками сторонніх виконавців без нарахування накладних витрат і нормативного прибутку.

Підприємства можуть розробляти місцеві кошторисні норми на складання ТЕМ, ТЕД і ТЕО кондицій по окремих корисних копалинах або групах корисних копалин, які об'єднані загальною методикою розвідки та підрахунку запасів.

Витрати на апробацію і затвердження геологічних звітів з підрахунком запасів корисних копалин визначаються за діючими нормами та розцінками, що затверджені у встановленому порядку, або по фактичних витратах на ці цілі на аналогічних об'єктах за минулі роки з врахуванням індекса зміни цін (без нарахування накладних витрат і нормативного прибутку).

Вартість консультацій, експертиз і рецензій звітів визначається прямими розрахунками з нарахуванням накладних витрат і нормативного прибутку по обгрунтованих витратах праці консультанта, експерта або рецензента у людино-днях з врахуванням денних ставок, посадових окладів фахівців або чинних розцінок на ці роботи.

Витрати на здійснення передбачених проектом заходів з охорони надр і довкілля в процесі проведення ГРР на об'єкті визначаються, в залежності від їхнього характеру, за кошторисними нормами або прямими розрахунками, виходячи з витрат праці, матеріалів та інших витрат, що обгрунтовані проектом, з нарахуванням накладних витрат і нормативного прибутку.

 

Витрати на виробничі відрядження фахівців для збирання матеріалів при проектуванні ГРР, при виконанні тематичних робіт, для захисту геологічних звітів і проектно-кошторисної документації, а також на інші відрядження, пов'язані з проведенням ГРР, крім відряджень службовців і працівників апарату управління, які утримуються за рахунок накладних витрат, визначаються прямими розрахунками, виходячи з кількості та тривалості відряджень, пунктів призначення, вартості проїзду і встановлених Кабінетом Міністрів України граничних розмірів витрат на відрядження.

Кошторисний ліміт на польове забезпечення визначається у відсотках до суми вартості ГРР на об'єкті, які виконуються власними силами, за нормою, що фактично склалася на підприємстві (експедиції, партії) за два останні роки, як відношення суми польового забезпечення, сплаченого всім категоріям працівників, до суми кошторисної вартості ГРР, виконаних власними силами, за даними бухгалтерського обліку. В разі відсутності даних бухгалтерського обліку виплати польового забезпечення за два останніх роки дозволяється використовувати дані за один рік або дані іншого аналогічного підприємства (експедиції, партії).

Кошторисний ліміт на доплати та компенсації визначається у відсотках до суми вартості ГРР на об'єкті, які виконуються власними силами, за нормою, що фактично склалася на підприємстві (експедиції, партії) за два останні роки, як відношення суми доплат і компенсацій, сплачених всім категоріям працівників згідно з чинним законодавством (одноразова винагорода за вислугу років, доплати за відпустку терміном понад врахований кошторисними нормами, витрати на безкоштовне лікувально-профілактичне харчування тощо), до суми кошторисної вартості ГРР, виконаних власними силами, за даними бухгалтерського обліку.

В разі відсутності даних бухгалтерського обліку щодо доплат і компенсацій працівникам цього підприємства за два останніх роки, дозволяється використовувати дані за один рік або дані іншого аналогічного підприємства (експедиції, партії), або здійснювати прямі розрахунки витрат на ті чи інші види доплат і компенсацій, з нарахуванням на їхню вартість за встановленими нормативами витрат на оплату відпусток та відрахувань на соціальні заходи.

Сума витрат на відшкодування сільськогосподарським підприємствам та іншим землекористувачам (фермерам, орендарям тощо) збитків, заподіяних проведенням ГРР, визначається прямими розрахунками у відповідності до діючого в Україні порядку відшкодування землекористувачам збитків, що заподіяні вилученням або тимчасовим відчуженням земельних ділянок, а також витрат сільськогосподарського виробництва, пов'язаних з вилученням сільськогосподарських угідь.

Витрати на рекультивацію земель та лісових угідь. Підприємства, що здійснюють ГРР, пов'язані з порушенням родючого шару на земельних ділянках, без вилучення їх у землекористувачів, повинні по закінченні робіт за свій рахунок привести земельні ділянки у стан, придатний для їхнього використання за призначенням, керуючись чинними положеннями про поновлення родючого шару.

Умови приведення земельних ділянок у стан, придатний для подальшого використання за призначенням, визначаються власниками, які надають ділянки у користування. У відповідності до цих умов розроблюється проект поновлення (рекультивації) порушених земель із залученням на договірній основі спеціалізованих проектних організацій.

Витрати на рекультивацію сільськогосподарських земель або лісових угідь, родючий шар яких був порушений при проведенні ГРР, передбачають зняття, збереження та повернення на місце родючого шару грунта і визначаються прямими розрахунками, з нарахуванням накладних витрат та нормативного прибутку, якщо рекультивація земель здійснюється власними силами.

Плата за деревину, продану на пні, визначається прямими розрахунками з врахуванням установлених лісгоспами тарифів без нарахування накладних витрат і нормативного прибутку.

Витрати на придбання та знос будівель, що належать юридичним і фізичним особам,у районах проведення ГРР визначаються за обгрунтованими в проектах у встановленому порядку цінами.

В тих випадках, коли зведення будівель і споруд у районах проведення ГРР економічно недоцільне, окремим рядком кошторису визначаються витрати на оренду приміщень (крім тих, що використовуються для адміністративно-господарських та управлінських цілей) за договірними цінами, без нарахування накладних витрат і нормативного прибутку.

Якщо договором передбачається ремонт орендованих будівель і споруд, тоді витрати на ремонт включаються до вартості оренди.

При проведенні ГРР у підземних виробках діючих шахт і рудників, а також на території діючих кар'єрів або розрізів, у разі необхідності, передбачаються перерви в роботі (простої) під час проведення підривних робіт. Періодичність і тривалість таких перерв обґрунтовуються в проекті, виходячи з виробничого циклу гірничовидобувного підприємства, а сума кошторисного ліміту на компенсацію вимушених простоїввизначається основними витратами за статтями "Заробітна плата", "Відрахування на соціальні заходи" та "Амортизація".

Витрати на оформлення дозволу місцевої влади на розміщення геологорозвідувальних виробок визначаються за чинними тарифами, за якими справляється плата при видачі відповідних документів, без нарахування накладних витрат і нормативного прибутку.

 


Читайте також:

  1. Види втрат у підприємницькій діяльності.Безпосередньо з категорією ризику пов’язані такі поняття як витрати, втрати й збитки.
  2. Виконання бюджету за видатками.
  3. Виконання державного та місцевих бюджетів за видатками
  4. Виконання місцевих бюджетів за видатками
  5. Витрати бюджетів усіх рівнів розділяються на витрати, що включаються в бюджет поточних витрат, і витрати, що включаються в бюджет розвитку.
  6. Витрати, їх структура і класифікація.
  7. Витрати, пов'язані з одержанням освіти, можна розділити на три групи
  8. Витрати, пов’язані з розглядом справи в суді.
  9. Витрати, що компенсуються за фактичними видатками
  10. Витрати, що не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку
  11. Витрати, що не враховуються при визначенні оподатковуваного прибутку




Переглядів: 591

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Транспортне обслуговування ГРР | ТЕМА 1. СУТНІСНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.