Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Слайд 8

Зміна організаційної структури у відповідності до стратегічних цілей компанії має чимало переваг, однак це також пов'язано з певними втратами. Ось деякі труднощі, з якими Ви, напевне, матимете справу:

- Порушення усталених стосунків. За своєю природою розробка та запровадження нових організаційних структур завжди призводить до порушення існуючих службових відносин та звичного ходу роботи. Необхідно буде довести дієвість нової схеми покупцям, постачальникам та працівникам.

- Особистий стрес. Люди починають непокоїтись, що втратять роботу, що їм буде необхідно міняти усталені робочі стосунки та навчатись новим навичкам. Якщо не приділяти уваги цим хвилюванням, вони не зменшаться, а лише посиляться.

- Відволікання керівництва. Керівництву доводиться прикласти багато зусиль для того, щоб розробити та запровадити нову організаційну структуру. Це означає, що якийсь час вони не зможуть займатися вирішенням поточних питань та спілкуванням з клієнтами.

Незважаючи на ці труднощі, зм іни організаційної структури є незаперечним фактором сучасного бізнес-середовища, і їх неможливо ігнорувати, оскільки це є джерелом створення та утримання конкурентних переваг.

В минулому конкурентна перевага в Україні належала тим, хто мав ексклюзивний доступ до державних замовлень і закритих ринків. Політичні зміни призвели до посилення конкуренції. В середовищі, яке так швидко змінюється, одна з конкурентних переваг, яка завжди залишатиметься під рукою, це те, як ви організуєте та мотивуєте працівників для досягнення стратегічних цілей.

На жаль, не існує простого, ідеального вирішення всіх організаційних питань. Кожна форма групування та об'єднання, описана в цьому модулі, має свої переваги і недоліки. Лише ви можете вирішити, яка з цих альтернатив найбільше відповідає стратегічним цілям вашого підприємства.

Важливо пам'ятати: жодна ідея, поки вона не реалізована, не може принести якихось позитивних результатів. Запровадження організаційних змін вимагає ретельного планування, частого обміну інформацією та кваліфікованого керівництва. До цього модулю відноситься приклад успішної реструктуризації, в якому йдеться про те, як в 1999 році, до початку реорганізації, було виконано оцінку організаційної структури Севастопольського судноремонтного заводу. Ознайомтеся з цим прикладом і подумайте, яким чином можна запровадити подібні зміни на власному підприємстві. Цю історію успіху можна також використати як приклад для заохочення інших працівників підприємства до участі в аналізі організаційної структури та підтримці необхідних змін.

 


 


 


 


 


 


Читайте також:

  1. Додавання в слайд музики і звукових ефектів
  2. Додавання на слайд фільму або анімованого малюнка GIF
  3. Додавання переходів між слайдами
  4. Залежно від часу закріплення і зберігання матеріалу пам'ять поділяють на сенсорну, короткочасну і тривалу(Слайд № 19).
  5. Запис звуку або звукової примітки для окремого слайду
  6. Зміна фону слайду
  7. Лекція 1. (слайд 5) Організація економічного аналізу на підприємстві
  8. Слайд 1
  9. Слайд 1
  10. Слайд 1
  11. Слайд 1
  12. Слайд 1




Переглядів: 574

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Слайд 1 | Слайд 1

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.014 сек.