Тепер виберемо добре помітний формат для позначення всіх знайдених дублікатів. У діалоговому вікні Умовне форматування натисніть кнопку Формат.
Відкрийте вкладку Вигляд і виберіть яскравий колір заливання, наприклад червоний або жовтий. Натисніть кнопку ОК, щоб закрити діалогове вікно Формат комірок.
Вибраний формат буде показано у вікні зразка. Натисніть кнопку ОК, щоб закрити діалогове вікно Умовне форматування
Нам потрібно скопіювати умовне форматування комірки А2 11 низ до решти комірок діапазону. Не залишаючи комірки А2, виберіть команду Копіювати в меню Правка. Натисніть клавіші Ctrl+ і пропуск, щоб виділити весь стовпець. Потім виберіть команду
Умовне форматування буде скопійовано до всіх комірок стовпця. Тепер, нарешті, ви можете побачити деякі комірки з кольоровим заливанням, яка вказує на наявність дублікатів.
Не завадить перейти до комірки A3 та поглянути на умовну формулу (після того як її було скопійовано з А2). Виділіть комірку A3 і виберіть команду Умовне форматування в меню Формат. Видно, що формула в полі Формула змінилася й тепер врахує, скільки! разів дані з комірки A3 зустрічаються у стовпці А.
Умовне форматування може обробляти до 65 536 комірок, порівнюючи кожну окрему комірку з рештою 65 535 комірками. З технічної точки зору, формула на першому кроці мала б виглядати так: =COUNTIF($A$2:$A$1751;A2)>1.
Крім того, копіюючи умовний формат до всього стовпця, можна було б виділити перед використанням команди Спеціальна вставка лише комірки, які містять дані.