· зміна числових форматів або форми подання чисел;
· зміна ширини стовпців;
· вирівнювання тексту й чисел в осередках;
· зміна шрифту й кольори;
· Вибір типу й кольори границі
· Заливання осередків
Перед форматуванням книги її потрібно заповнити основними даними. Після заповнення осередків, можна приступитися до форматування. Слід зазначити, що всі формули, як і в більшості електронних таблиць, починаються зі знака «=». Самі функції зручніше вставляти за допомогою майстра функцій. Викликати його можна через меню «Вставка®Функція...», або за допомогою кнопки (майстер функцій). Така кнопка присутня на панелі інструментів і ліворуч від поля для уведення значень в осередок, а так само в саме майстру функцій.
Форматування вмісту осередків. Текстові дані за умовчанням вирівнюються по лівому краю осередку, а числа — по правому. Щоб змінити формат відображення даних в поточному осередку або вибраному діапазоні, використовують команду Формат-осередку. Вкладки цього діалогового вікна дозволяють вибирати формат запису даних (кількість знаків після коми, вказівка грошової одиниці, спосіб запису дати і інше), задавати напрям тексту і метод його вирівнювання, визначати шрифт і зображення символів, управляти відображенням і видом рамок, задавати фоновий колір.
До операцій редагування ставляться:
· видалення й вставка рядків, стовпців, осередків і аркушів;
· копіювання й переміщення осередків і блоків осередків;
· редагування тексту й чисел в осередках
Для виправлення вмісту окремих осередків необхідно виділити потрібну й перейти в режим «Виправлення». У даний режим можна потрапити клавішею F2, подвійним щигликом по осередку або одинарним у поле уведення. На рядку стану з'являється напис «Виправлення». Далі можна переміщатися мишкою або стрілками до потрібних позицій і виправляти. Якщо від змін в осередку варто відмовитися, то можна скористатися клавішею Esc або кнопкою «відмова».