Для оцінки розмірів, об'єму і маси інтегральних ОП використовують такий показник, як щільність пакування елементів у заданому об'ємі і на заданій площі. Основні параметри, які характеризують якість ОП, діляться на відносні і такі, які мають розмірність напруги, струму, потужності та частоти.
Важливі відносні параметри такі: коефіцієнт підсилення напруги КпU (відношення вихідної напруги ОП до вхідної напруги); коефіцієнт підсилення потужності КпР (відношення вихідної потужності ОП до вхідної потужності); коефіцієнт ослаблення синфазних вхідних напруг Кос.сф(відношення коефіцієнта підсилення напруги ОП до коефіцієнта підсилення синфазних вхідних напруг за формулою (5.46)).
Параметри, що мають розмірність напруги, струму або потужності, такі: максимальна вхідна напруга Uвхmах(найбільша вхідна напруга, за якої вихідна напруга відповідає заданій); мінімальна вхідна напруга Uвх mіn(найменша вхідна напруга, при якій вихідна напруга відповідає заданій); максимальна вихідна напруга Uвихmах (найбільша вихідна напруга, при якій зміни параметрів ОП відповідають заданим); напруга джерела живлення ОП ЕС;струм споживання Ісп, (струм, що споживає ОП від джерел живлення у заданому режимі); потужність споживання Рсп (потужність, що її споживає ОП від джерел живлення в заданому режимі).
Параметри, що характеризують частотні властивості ОП, такі: нижня гранична частота ƒн (верхня гранична частота ƒв) смуги пропускання - найменша(найбільша) частота, на якій коефіцієнт підсилення зменшується на 3 дБ від значення на заданій частоті; смуга пропускання Δƒ (діапазон частот між верхньою і нижньою граничними частотами ОП).
Для узгодження ОП з джерелом підсилюваного сигналу і навантаженням велике значення мають такі параметри підсилювача, як вхідний опір Rвх (вихідний опір Rвих ) - опір з боку входу (виходу) ОП відносно загального виводу .