Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Відновлення і пристрій гідроізоляції.

Необхідність поліпшення, заміни і навіть пристрою горизонтальної гідроізоляції стін виникає через зменшення відстані між рівнями підлоги першого надземного поверху і поверхнею землі внаслідок росту культурного шару, отчого гідроізоляція може виявитися зануреної в землю. Заміняти гідроізоляцію приходиться також унаслідок руйнування гідроізоляційних матеріалів через місцеві руйнування їхніх шарів. Поліпшують гідроізоляцію шляхом відновлення її цілісності і безперервності. Першим способом забезпечення її можна назвати насичення цегельної кладки хімічним розчином для додання їй водонепроникності. По периметрі стін на відстанях близько 0,5м просвердлюють отвори діаметром 25 мм і за допомогою насоса вводять розчин. Недолік цього способу — неможливість перевірити безперервність гідроізолюючого шару в процесі роботи.

Іншим способом є заміна ділянок гідроізоляційного шару. Для цього відбійним молотком пробивають рядів, що забезпечують розбирання одного - двох, кладки на ділянці довжиною 1-1,5 м з чергуванням ділянок за правилом, описаному при заміні фундаментів. В отриманому отворі укладають два шари рулонного матеріалу на відповідній йому мастиці. Безперервність гідроізоляційного шару забезпечують настиланням ізоляційного матеріалу внахлестку з з'єднанням кінців його при обробці сусідньої ділянки. Після укладання гідроізоляційного матеріалу на кожній ділянці треба відновити кладку і ретельно забити розчином зазор до низу збереженої кладки стіни (рис. 99, а).

Оригінальним способом пристрою гідроізоляції є электротермический спосіб (рис. 99, б). Для цього використовують карборундові стрижні діаметром 25 мм, довжиною 600—1200 мм розігріваються до 1400—1600°С. Стрижень на початку роботи поміщають у підготовлений отвір у стіні і при досягненні необхідної температури від електричного струму його просувають по довжині стіни за допомогою системи блоків і вантажу чи електромоторів. Швидкість різання цегеляної стіни — від 30 до 60 см/год.

 
 

Рис. 99. Конструкції горизонтальної гідроізоляції:

а— з рулонних матеріалів; б— з цегельного розплаву; /— карборундовий стрижень, що розжарюється електрострумом; 2— графітові плашки, власники стрижня; 3— пружинний пристрій для регулювання зусилля; 4— електромотор; 5— вантаж і блоки (варіант замість електромотора); 6— гідроізолюючий шар розплаву.

Для встановлення постійної величини зусилля, рівної приблизно 0,3 кг/см2, що забезпечує прорізування стіни, передбачене пружинний пристрій, що при малій чи великій величині зусилля припиняє рух стрижня. Після просування в стіні карборундового електронагрівника залишається шар розплавленої цегли (бетону), що є відмінною гідроізоляцією. Щоб розплав матеріалу стіни не випливав на поверхню стіни, стрижень обмежується графітовими плашками - власниками, що рухаються разом з ним. Автор цієї пропозиції інж. В.И. Антропов.


Читайте також:

  1. А – до відновлення, б – після відновлення.
  2. АРХІВИ ТА АРХІВНА СПРАВА ДОБИ ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ І ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ (1917-1920 РР.)
  3. Видалення та відновлення папок та файлів
  4. Види способів відновлення деталей
  5. Відновлення вхідних даних або повідомлення
  6. Відновлення громадянського суспільства в Україні в кінці 80-х – на початку 90-х років ХХ ст. Розвиток громадянського суспільства в незалежній Україні.
  7. Відновлення державної незалежності Польщі. Ю. Пілсудський
  8. Відновлення екосистем та їх компонентів
  9. Відновлення і знімання меж землекористувань
  10. Відновлення контактної мережі
  11. Відновлення контролю Центральної Ради над Україною.




Переглядів: 771

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Зміцнення і посилення фундаментів. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.