Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Електронна пошта

Телемедицина

Телемедицина – це прикладний напрямок медичної науки, який передбачає використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій для дистанційної діагностики та лікування захворювань, надання допомоги в надзвичайних та екстренних ситуаціях, підвищення кваліфікації медичних працівників.

Загальновідомим є той факт, що вузькі спеціалісти у більшості випадків недоступні в той час й у тім місці, де вони необхідні для прийняття рішень, і більшість рішень приймається «неспеціалістами».

Одним зі шляхів рішення цієї проблеми є наближення спеціалізованої допомоги до віддалених територій за допомогою телеконсиліумів і телеконсультацій, які здійснюються через сучасні комп'ютерні мережі. За даними американських лікарів, при використанні телемедицини в 80% випадків відпадає необхідність транспортування хворого в центральний госпіталь.

Телемедицина може ефективно забезпечувати консультації й медичну допомогу в сільських районах пацієнтам, для яких своєчасність втручання є вирішальним чинником.

Особливого значення використання можливостей телемедицини набуває в надзвичайних станах, пов'язаних з природними і техногенними катастрофами, стихійними лихами тощо. Дистанційне консультування дозволить об'єктивно оцінити ситуацію та вжити відповідних заходів.

За допомогою сучасних цифрових телемедичних систем можна передати зображення пацієнта лікарю через всю земну кулю, практично без втрати якості. Як зазначають фахівці, суто технічний аспект цього є не таким вже й складним.

Щоб телемедицина з'явилася в лікарні, досить мати відеокамеру, комп'ютер та телекомунікаційне обладнання.

Пошта - це традиційні засоби зв'язку, що дозволяють обмінюватися інформацією, принаймні, двом абонентам. Для того, щоб цей обмін відбувся, необхідно написати послання і, вказавши адресу, опустити в поштову скриньку, звідки лист неминуче потрапить на поштовий вузол. Якщо зазначена адреса відповідає загальноприйнятим стандартам, то через деякий час листоноша покладе його в поштову скриньку адресата. Далі абонент розкриє послання, і - обмін інформацією відбувся.

Електронна пошта (e-mail) - це самостійна служба Інтернету.

Електронний лист може містити не тільки текстове повідомлення, але і вкладені файли (програми, графіку, звук тощо). Однак не рекомендується пересилати поштою занадто великі файли, оскільки це уповільнює роботу мережі. Для того щоб цього не відбувалося, на деяких поштових серверах вводяться обмеження на розмір пересилок.

Крім того, електронна пошта дозволяє:

• посилати повідомлення відразу декільком абонентам;

• пересилати листи на інші адреси;

• включити автовідповідач, на всі листи буде автоматично надсилатися відповідь;

• створити правила для виконання певних дій з однотипними повідомленнями (наприклад, видаляти рекламні повідомлення, що приходять від певних адрес) і так далі.

Так само у електронної пошти є переваги перед телефонним зв'язком. Телефонний етикет дуже суворий. Є безліч випадків, коли не можна подзвонити людині з міркувань етикету. У електронної пошти вимоги набагато м'якше. По електронній пошті можна звернутися до малознайомої людини або дуже зайнятій людині. Якщо він зможе, то відповість.

За допомогою поштової програми створюється поштове повідомлення на локальному комп'ютері. На цьому етапі крім написання тексту повідомлення необхідно вказати адресу одержувача повідомлення, тему повідомлення і вкласти в повідомлення при необхідності файли. Потім, після підключення до Інтернет, воно передається на поштовий сервер, а далі рухається по ланцюжку поштових серверів, поки не досягне сервера адресата. Як тільки адресат підключиться до свого поштового сервера, щоб щось відправити або прийняти, він автоматично отримає все, що накопичилося в його «поштовій скриньці». Якщо з якихось причин повідомлення не дійде до адресата (наприклад, при невірно вказаному адресі), відправнику повертається повідомлення про неможливість доставки.

Поштові програми зазвичай надають користувачеві також численні додаткові сервіси по роботі з поштою (вибір адрес з адресної книги, автоматичну розсилку повідомлень за вказаними адресами та ін.)Будь-який користувач Інтернету може отримати свою «поштову скриньку» на одному з поштових серверів Інтернету (звичайно на поштовому сервері провайдера), в якому будуть зберігатися передаються і отримуються електронні листи.

Mail.ru

Дана служба пропонує поштову скриньку розміром 10 Гбайт. По мірі його заповнення, коли в ящику залишиться менше 100 Мбайт вільного місця, ящик можна збільшити ще на 2 Гбайт і так до нескінченності. Відмінна особливість сервісу Mail.ru -можливість роботи зі своїм поштовим ящиком допомогою програми «Mail.Ru Агент». Дана програма має безліч функцій, наприклад повідомлення про прихід нової пошти, швидка відповідь та ін.. Існують версії програми для мобільних пристроїв.


Читайте також:

  1. Електричний струм в металах. Термоелектронна емісія. Контактні явища
  2. Електронна будова атома
  3. Електронна і люмінесцентна мікроскопія.
  4. Електронна книга
  5. ЕЛЕКТРОННА МІКРОСКОПІЯ
  6. Електронна пошта
  7. Електронна пошта
  8. Електронна пошта НБУ —загальна характеристика
  9. Електронна пошта та принципи її функціонування. Поштові стандарти. Електронна адреса.
  10. Електронна поштова розсилка
  11. Електронна реклама




Переглядів: 918

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Інтернет. | Поняття про медичні інформаційні системи.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.